Słomnicka 4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSłomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 925 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica Kameralna(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 5 (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 420/m2
  Kamienica Kameralna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 48 - 129 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa
 • Willa przy Grottgera(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Rzeczna 8 (1.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 996/m2
  Willa przy Grottgera
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 73 m2
  Liczba pokoi: 3
  Grupa Arkada
 • Browar Kleparz(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Zbożowa 2 (1.7 km od centrum Krakowa)
  Browar Kleparz
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 44 - 103 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Fracthon Zbożowa Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

OSTATNIE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE W GOTOWEJ INWESTYCJISłomnicka 4 to nowa inwestycja zlokalizowana między ulicami Cieszyńską a Lubelską - Krowodrza, w odległości zaledwie 1 kilometra od Starego Miasta. Inwestycja została zrealizowana i oddana do użytkowania w II kwartale 2019 r.Słomnicka 4 składa się z jednego budynku wielorodzinnego (II linia zabudowy), w którym znajdują się 74 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 23 do 123 m2 oraz 1 niewielki lokal użytkowy. Każde z mieszkań posiada własny balkon/loggię, ogródek, a mieszkania dwupoziomowe przestronne tarasy. Mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim, ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. W budynku nie ma gazu.Dla przyszłych mieszkańców przewidziano również 60 miejsc postojowych oraz 21 komórek lokatorskich na poziomie „0” oraz "-1" budynku. Budynek został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Słomnicka 4 to inwestycja położona w centrum miasta, przy spokojnych i jednokierunkowych uliczkach. Doskonała lokalizacja sprawia, że obszar ten staje się idealnym miejscem do życia, pracy i nauki.Okoliczne tereny zielone (Park Kleparski, Park Krowoderski) i wytyczone ścieżki rowerowe to miejsca, w których okoliczni mieszkańcy spędzą wolny czas. Nie brakuje tu również klubów fitness, punktów handlowo-usługowych (Galeria Krakowska, Rynek Kleparski), szkół i przedszkoli.W pobliżu usytuowane są najważniejsze ośrodki akademickie – Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Pedagogiczny, a niewiele dalej – Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Ta lokalizacja wyróżnia się również bardzo dobrze rozwiniętym systemem komunikacji miejskiej z licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi.Biuro sprzedaży mieszkań:Edyta Ziajatel. 885 882 088email: [email protected]www.slomnicka4.plul. Lubelska 14/U2, Kraków

Inwestycja Słomnicka 4 znajduje się na Krowodrzy, ul. Słomnicka 4 (1.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Słomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Słomnicka 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słomnicka 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 124 metrów kwadratowych w cenie od 10 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Słomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 264 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
żelbetowa
Dach
zielony z roślinnością ekstensywną
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe klasa C
Balkony
balkony/ loggie/ tarasy/ ogródki
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Ogrzewanie
MPEC
Wentylacja
mechaniczna
Wyposażenie łazienki
brak białego montażu
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Słomnicka 4

W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się naprawdę wyjątkowe krakowskie zakątki. Okoliczne tereny zielone (Park Kleparski, Park Krowoderski) i wytyczone ścieżki rowerowe to miejsca, w których okoliczni mieszkańcy spędzą wolny czas. Nie brakuje tu również klubów fitness, punktów handlowo-usługowych (Galeria Krakowska), Rynek Kleparski, szkół i przedszkoli. W pobliżu usytuowane są najważniejsze ośrodki akademickie – Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Pedagogiczny, a niewiele dalej – Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Ta lokalizacja wyróżnia się również bardzo dobrze rozwiniętym systemem komunikacji miejskiej z licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słomnicka 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Słomnicka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grottgera.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słomnicka 4 znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru w Krakowie w odległości 20 m, Policealna Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w odległości 20 m, Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w odległości 20 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słomnicka 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Falck w odległości 160 m, SOR w odległości 250 m, Przychodnia otolaryngologiczna w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słomnicka 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Market Punkt.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słomnicka 4 w odległości 260 m znajduje się Fitness, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.05.2017

Data aktualizacji: 09.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie