Słomnicka 4

- GOTOWE MIESZKANIA W INWESTYCJI SŁOMNICKA 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Słomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 10 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Słomnicka 4 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
61
5
124,45 m²
5
1 356 505 zł10 900 zł/m²
62
5
123,64 m²
5
1 347 676 zł10 900 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Słomnicka 4

Opis Inwestycji

OSTATNIE DWA APARTAMENTY W GOTOWEJ INWESTYCJISłomnicka 4 to nowa inwestycja zlokalizowana między ulicami Cieszyńską a Lubelską - Krowodrza, w odległości zaledwie 1 kilometra od Starego Miasta. Inwestycja została zrealizowana i oddana do użytkowania w II kwartale 2019 r.Słomnicka 4 składa się z jednego budynku wielorodzinnego (II linia zabudowy), w którym znajdują się 74 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 23 do 123 m2 oraz 1 niewielki lokal użytkowy. Każde z mieszkań posiada własny balkon/loggię, ogródek, a mieszkania dwupoziomowe przestronne tarasy. Mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim, ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. W budynku nie ma gazu.Dla przyszłych mieszkańców przewidziano również 60 miejsc postojowych oraz 21 komórek lokatorskich na poziomie „0” oraz "-1" budynku. Budynek został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Słomnicka 4 to inwestycja położona w centrum miasta, przy spokojnych i jednokierunkowych uliczkach. Doskonała lokalizacja sprawia, że obszar ten staje się idealnym miejscem do życia, pracy i nauki.Okoliczne tereny zielone (Park Kleparski, Park Krowoderski) i wytyczone ścieżki rowerowe to miejsca, w których okoliczni mieszkańcy spędzą wolny czas. Nie brakuje tu również klubów fitness, punktów handlowo-usługowych (Galeria Krakowska, Rynek Kleparski), szkół i przedszkoli.W pobliżu usytuowane są najważniejsze ośrodki akademickie – Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Pedagogiczny, a niewiele dalej – Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Ta lokalizacja wyróżnia się również bardzo dobrze rozwiniętym systemem komunikacji miejskiej z licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi.Biuro sprzedaży mieszkań:Edyta Ziajatel. 885 882 088email: [email protected]www.slomnicka4.plul. Lubelska 14/U2, Kraków

Inwestycja Słomnicka 4 znajduje się na Krowodrzy, ul. Słomnicka 4 (1.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Słomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Słomnicka 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słomnicka 4 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 124 metrów kwadratowych w cenie od 10 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 124 m2 w cenie od 1 347 676 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Słomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 263 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
żelbetowa
Dach
zielony z roślinnością ekstensywną
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe klasa C
Balkony
balkony/ loggie/ tarasy/ ogródki
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Ogrzewanie
MPEC
Wentylacja
mechaniczna
Wyposażenie łazienki
brak białego montażu
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 124 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 1 347 676 do 1 356 505 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 10 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słomnicka 4

W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się naprawdę wyjątkowe krakowskie zakątki. Okoliczne tereny zielone (Park Kleparski, Park Krowoderski) i wytyczone ścieżki rowerowe to miejsca, w których okoliczni mieszkańcy spędzą wolny czas. Nie brakuje tu również klubów fitness, punktów handlowo-usługowych (Galeria Krakowska), Rynek Kleparski, szkół i przedszkoli. W pobliżu usytuowane są najważniejsze ośrodki akademickie – Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Pedagogiczny, a niewiele dalej – Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Ta lokalizacja wyróżnia się również bardzo dobrze rozwiniętym systemem komunikacji miejskiej z licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 350 metrów od inwestycji Słomnicka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nowy Kleparz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Słomnicka 4 znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Samorządowy Nr 18 w odległości 250m, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w odległości 250m, Żłobek Samorządowy Nr 14 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się POD OPATRZNOŚCIĄ. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się POD GWIAZDAMI S.C. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się POD LIŚCIEM MIĘTY SP.J. APTEKA. KITA J.P..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Teatr KTO, w odległości 250 m znajduje się PARAFIA POLSKOKATOLICKA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, w odległości 250 m znajduje się STUDIO TEATRU MUZYKI I TAŃCA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się MELI-MELO Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet, w odległości 600 m znajduje się Fit By Step, w odległości 1000 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA.

Data publikacji: 09.05.2017

Data aktualizacji: 23.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie