Inwestycja przy ul. J. Markiewicza

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Siemaszko

Świnoujście, ul. J. Markiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. J. Markiewicza

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Green Square
  od: 8 500 zł/m2

  MASTERM

 • Sun Towers Świnoujście
  od: 8 481 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Seaside Garden - Świnoujście
  od: 15 500 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą inwestycją znajdującą się w jednym z najatrakcyjniejszych polskich miejsc nadmorskich jakim jest Świnoujście.Budynek położony jest przy ul. J. Markiewicza, w bezpośredniej okolicy parku. Z jego górnych pięter rozpościera się widok na rzekę Świnę i jej baseny oraz na zielony pas granicy Polski z Niemcami. Blisko byudynku znajduje się infrastruktura, która ułatwi Państwu codzinne życie: sklepy detaliczne i dyskontowe, poczta szkoła, apteka i bank.Nie bez znaczenia jest też oczywiście bliska odległość od morza. Oferujemy Państwu mieszkania z możliwością łączenia oraz indywidualnej aranżacji wnętrza a także lokale usługowe.Pod budynkiem oddajemy do Państwa dyspozycji garaże oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Inwestycja przy ul. J. Markiewicza znajduje się w Świnoujściu, ul. J. Markiewicza (46.2 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Siemaszko.

Inwestycja Inwestycja przy ul. J. Markiewicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego apartamentu. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. J. Markiewicza pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Siemaszko nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 1 apartamentu.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, park, rzeka
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. J. Markiewicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. J. Markiewicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Markiewicza - Poczta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. J. Markiewicza znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi "Tęcza" w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. J. Markiewicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Livio.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. J. Markiewicza w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: