Osiedle Majowe

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Przybyszewskiego, oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Łódź, Widzew, Zarzew, ul. Przybyszewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Majowe

9 zdjęć

Osiedle Majowe
Osiedle Majowe
Osiedle Majowe
Osiedle Majowe

Najbliższe inwestycje

 • Przy Sarniej
  od: 5 538 zł/m2

  Przy Sarniej

  PROFIT Development

  Lokal użytkowy Stary Widzew, Widzew, Łódź
  ul. Sarnia
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 63-64 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Opis Inwestycji

Osiedle Majowe tworzy sześć wielorodzinnych budynków zlokalizowanych na Zarzewie, zacisznej dzielnicy Łodzi. Wysoki standard i starannie dobrana lokalizacja to cechy, które uczynią Osiedle Majowe pożądanym adresem dla przyszłych mieszkańców.

Inwestycja powstaje w dwóch etapach. Pierwszy, który programowo zakończy się w 2012 roku stanowią trzy pięciopiętrowe budynki (D,E,F)znajdujące się w pobliżu terenów zielonych. Etap drugi, to trzy budynki sześciopiętrowe (A,B,C), które planujemy oddać do użytku w II kwartale 2014 roku. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest połączenie przestrzeni i ciszy oraz doskonałej komunikacji z centrum miasta. Korzystając z doświadczenia zdobytego na łódzkim rynku nieruchomości dostosowaliśmy rozkład i ilość pomieszczeń do potrzeb naszych nabywców. Osiedle wyróżnia połączenie tradycyjnej formy architektonicznej z nowoczesnymi elementami wykończenia.

Autorami projektu architektonicznego są Tomasz Głażewski oraz Michał Gola z łódzkiej pracowni projektowej 4Design.

Lokalizacja

Jeśli cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo, a jednocześnie chcesz łatwego i szybkiego dostępu do wszelkich usług i rozrywek, jakie oferuje centrum miasta, Osiedle Majowe jest trafnym wyborem.

Nasza inwestycja znajduje się w pobliżu ul. Przybyszewskiego, pomiędzy planowaną ul. Konstytucji a ul. Nurta-Kaszyńskiego. Od południa osiedle sąsiaduje z ogródkami działkowymi, stworzonymi by odetchnąć od miejskiego zgiełku. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również liczne lokale handlowe i usługowe, szkoła, przedszkole oraz klub sportowy. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z centrum miasta. Cztery linie autobusowe i jedna tramwajowa zapewniają swobodny dostęp do wszystkich dzielnic Łodzi.

Uroki zacisznego przedmieścia i śródmiejskie wygody – Osiedle Majowe jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Standard budynków

Zabudowę osiedla charakteryzuje klasyczna forma i wyjątkowa dbałość o szczegóły, takie jak stylowa, ciepła kolorystyka elewacji, oświetlenie czy eleganckie płytki gresowe wewnątrz klatek i wind. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców teren całego osiedla został ogrodzony i wyposażony w system monitoringu. Dla wygody zaplanowaliśmy dużą liczbę miejsc parkingowych. Przestrzeń między budynkami została zagospodarowana z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych mieszkańców. Do ich dyspozycji jest plac zabaw z funkcjonalnymi i bezpiecznymi urządzeniami rekreacyjnymi.

- wysokość budynków D, E, F – pięć pięter, wysokość A, B, C – sześć pięter,

- elewacja – ocieplenie: styropian, tynk mineralny, malowany farbą silikonową,

- balkony i tarasy – wyłożone gresem i płytami betonowymi,

- klatki schodowe i korytarze – ściany malowane zmywalną farbą, posadzka wyłożona płytkami gresowymi, oszczędne oświetlenie włączane czujnikami ruchu,

- cichobieżna winda – obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemnym parkingiem,

- brama wjazdowa do podziemnych garaży – ażurowa, sterowana pilotem,

- boksy rowerowe,

- system zewnętrznych kamer,

- teren osiedla ogrodzony.

Standard mieszkań

Każde z 319 mieszkań, które dla Państwa przygotowaliśmy charakteryzuje się przemyślanym układem pomieszczeń. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy jasne i przestronne mieszkania o powierzchni od 29 do 92 metrów kwadratowych. Jednym z priorytetów jest dla nas bezpieczeństwo, które zapewniają drzwi antywłamaniowe, przyciski antynapadowe oraz rolety zewnętrzne w oknach mieszkań na parterze. Wysokiej jakości materiały, jakich użyliśmy do wykończenia, gwarantują długoletnie użytkowanie i komfort. Dzięki możliwości swobodnej aranżacji nasi klienci mogą nadać indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu.

- ilość mieszkań – 166 mieszkań w budynkach D, E, F; 153 mieszkania w budynkach A, B, C,

- powierzchnia – od 29 do 92 metrów kwadratowych,

- ilość pokoi – od jednego do czterech,

- wysokość pomieszczeń – 275 cm,

- parapety wewnętrzne – kamień naturalny,

- drzwi – płytowe 2 klasy,

- ściany i sufity – tynkowane, gruntowane białą farbą,

- podłogi – wylewki cementowe,

- ogrzewanie – zasilane z sieci miejskiej, w pokojach grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe,

- instalacje techniczne (TELEFON, TV, INTERNET),

- przycisk antynapadowy w mieszkaniu,

- ogrodzenie osiedla.

Tereny zielone

Osiedle Majowe to urokliwa i przyjazna przestrzeń do życia. Tereny między budynkami postanowiliśmy ożywić licznymi nasadzeniami. Alejki zdobią drzewa i krzewy, wśród których stworzyliśmy zaciszne miejsca wypoczynku z eleganckimi ławeczkami. Wieczorami klimat tworzą niskie lampy oświetlające chodniki. Najmłodsi znajdą przyjazną przestrzeń do kreatywnego spędzania czasu na placu zabaw, który usytuowaliśmy w takim miejscu, by zapewnił im bezpieczeństwo i nie powodował dyskomfortu pozostałych mieszkańców.

Deweloper SGI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  S.K.A., zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową www.sgi.pl

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 661 § 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

Inwestycja Osiedle Majowe znajduje się na Zarzewiu, ul. Przybyszewskiego (3.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Majowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Majowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli SGI Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (312 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Majowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Majowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Majowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przybyszewskiego - Nurta-Kaszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Majowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Majowe znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 146 w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 193 w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa Fundacji Oświatowej "Nasza Szkoła" w Łodzi w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Majowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarzy rodzinnych w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Majowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Lidl, w odległości 280 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 350 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Majowe w odległości 290 m znajduje się Boisko osiedlowe, w odległości 360 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 370 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: