Osiedle Majowe

Oferta archiwalna

Łódź, Widzew, Zarzew, ul. Przybyszewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 93 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Majowe

9 zdjęć

Osiedle Majowe
Osiedle Majowe
Osiedle Majowe
Osiedle Majowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (312 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Majowe tworzy sześć wielorodzinnych budynków zlokalizowanych na Zarzewie, zacisznej dzielnicy Łodzi. Wysoki standard i starannie dobrana lokalizacja to cechy, które uczynią Osiedle Majowe pożądanym adresem dla przyszłych mieszkańców.

Inwestycja powstaje w dwóch etapach. Pierwszy, który programowo zakończy się w 2012 roku stanowią trzy pięciopiętrowe budynki (D,E,F)znajdujące się w pobliżu terenów zielonych. Etap drugi, to trzy budynki sześciopiętrowe (A,B,C), które planujemy oddać do użytku w II kwartale 2014 roku. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest połączenie przestrzeni i ciszy oraz doskonałej komunikacji z centrum miasta. Korzystając z doświadczenia zdobytego na łódzkim rynku nieruchomości dostosowaliśmy rozkład i ilość pomieszczeń do potrzeb naszych nabywców. Osiedle wyróżnia połączenie tradycyjnej formy architektonicznej z nowoczesnymi elementami wykończenia.

Autorami projektu architektonicznego są Tomasz Głażewski oraz Michał Gola z łódzkiej pracowni projektowej 4Design.

Lokalizacja

Jeśli cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo, a jednocześnie chcesz łatwego i szybkiego dostępu do wszelkich usług i rozrywek, jakie oferuje centrum miasta, Osiedle Majowe jest trafnym wyborem.

Nasza inwestycja znajduje się w pobliżu ul. Przybyszewskiego, pomiędzy planowaną ul. Konstytucji a ul. Nurta-Kaszyńskiego. Od południa osiedle sąsiaduje z ogródkami działkowymi, stworzonymi by odetchnąć od miejskiego zgiełku. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również liczne lokale handlowe i usługowe, szkoła, przedszkole oraz klub sportowy. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z centrum miasta. Cztery linie autobusowe i jedna tramwajowa zapewniają swobodny dostęp do wszystkich dzielnic Łodzi.

Uroki zacisznego przedmieścia i śródmiejskie wygody – Osiedle Majowe jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Standard budynków

Zabudowę osiedla charakteryzuje klasyczna forma i wyjątkowa dbałość o szczegóły, takie jak stylowa, ciepła kolorystyka elewacji, oświetlenie czy eleganckie płytki gresowe wewnątrz klatek i wind. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców teren całego osiedla został ogrodzony i wyposażony w system monitoringu. Dla wygody zaplanowaliśmy dużą liczbę miejsc parkingowych. Przestrzeń między budynkami została zagospodarowana z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych mieszkańców. Do ich dyspozycji jest plac zabaw z funkcjonalnymi i bezpiecznymi urządzeniami rekreacyjnymi.

- wysokość budynków D, E, F – pięć pięter, wysokość A, B, C – sześć pięter,

- elewacja – ocieplenie: styropian, tynk mineralny, malowany farbą silikonową,

- balkony i tarasy – wyłożone gresem i płytami betonowymi,

- klatki schodowe i korytarze – ściany malowane zmywalną farbą, posadzka wyłożona płytkami gresowymi, oszczędne oświetlenie włączane czujnikami ruchu,

- cichobieżna winda – obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemnym parkingiem,

- brama wjazdowa do podziemnych garaży – ażurowa, sterowana pilotem,

- boksy rowerowe,

- system zewnętrznych kamer,

- teren osiedla ogrodzony.

Standard mieszkań

Każde z 319 mieszkań, które dla Państwa przygotowaliśmy charakteryzuje się przemyślanym układem pomieszczeń. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy jasne i przestronne mieszkania o powierzchni od 29 do 92 metrów kwadratowych. Jednym z priorytetów jest dla nas bezpieczeństwo, które zapewniają drzwi antywłamaniowe, przyciski antynapadowe oraz rolety zewnętrzne w oknach mieszkań na parterze. Wysokiej jakości materiały, jakich użyliśmy do wykończenia, gwarantują długoletnie użytkowanie i komfort. Dzięki możliwości swobodnej aranżacji nasi klienci mogą nadać indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu.

- ilość mieszkań – 166 mieszkań w budynkach D, E, F; 153 mieszkania w budynkach A, B, C,

- powierzchnia – od 29 do 92 metrów kwadratowych,

- ilość pokoi – od jednego do czterech,

- wysokość pomieszczeń – 275 cm,

- parapety wewnętrzne – kamień naturalny,

- drzwi – płytowe 2 klasy,

- ściany i sufity – tynkowane, gruntowane białą farbą,

- podłogi – wylewki cementowe,

- ogrzewanie – zasilane z sieci miejskiej, w pokojach grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe,

- instalacje techniczne (TELEFON, TV, INTERNET),

- przycisk antynapadowy w mieszkaniu,

- ogrodzenie osiedla.

Tereny zielone

Osiedle Majowe to urokliwa i przyjazna przestrzeń do życia. Tereny między budynkami postanowiliśmy ożywić licznymi nasadzeniami. Alejki zdobią drzewa i krzewy, wśród których stworzyliśmy zaciszne miejsca wypoczynku z eleganckimi ławeczkami. Wieczorami klimat tworzą niskie lampy oświetlające chodniki. Najmłodsi znajdą przyjazną przestrzeń do kreatywnego spędzania czasu na placu zabaw, który usytuowaliśmy w takim miejscu, by zapewnił im bezpieczeństwo i nie powodował dyskomfortu pozostałych mieszkańców.

Deweloper SGI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  S.K.A., zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową www.sgi.pl

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 661 § 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

Inwestycja Osiedle Majowe znajduje się na Zarzewiu, ul. Przybyszewskiego (3.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Majowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Majowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Majowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Majowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Majowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przybyszewskiego - Nurta-Kaszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Majowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Majowe znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 146 w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 193 w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa Fundacji Oświatowej "Nasza Szkoła" w Łodzi w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Majowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Majowe w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zarzewiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: