Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 38,1 m² - numer E.2.03

Ta oferta bierze udział w konkursie

Deweloper:

SGI Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska 42

Bluszczańska IIIBluszczańska III

13 zdjęć

Bluszczańska III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

38,1 m²

Piętro

2 piętro

Strona świata

wschód

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

287 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

E.2.03

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Komórki lokatorskie

dostępne: wielkość: 2,06-5,32m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, klimatyzacja, sauna, winda, inteligentny dom, sala fitness, instalacja fotowoltaiczna, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, rekuperacja

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 1364 m

Przystanek Autobusowy - 245 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 11 placówek edukacyjnych, 22 kawiarnie i restauracje, 25 sklepów, 9 obiektów sportowych, 32 place zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bluszczańska III na Siekierkach, ul. Bluszczańska 42 (4.4 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez SGI Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 105 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 14 ofert o powierzchni od 38 do 135 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Bluszczańska III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu E.2.03 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 287 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 902 970 zł (23 700 zł/m²).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Bluszczańska III to kameralne osiedle składające się z trzech dwupiętrowych budynków. W sumie powstanie tam 105 mieszkań o powierzchniach od 38 do 140 mkw., z prywatnymi ogródkami na parterze i przestronnymi tarasami, na których zamontowane zostaną dodatkowe oświetlenie, gniazdka zasilania i złącza do podlewania zieleni na tarasach. Na ostatniej kondygnacji budynków znajdzie się aż 10 penthouse’ów, o powierzchniach od 112 do 140 mkw. i wysokości 2,87 m, z czego 9 z nich będzie posiadać schody na dodatkowy taras na dachu.

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wielkopowierzchniowe aluminiowe okna. Nawet w mniejszych 2-pokojowych lokalach okna będą miały co najmniej 1,92 m wysokości i 1,70 m szerokości (przesuwne okna tarasowe w systemie HS – nawet 2,60 m szerokości), co znacznie wykracza poza minimalne powierzchnie okien (wynikające z przepisów) jako 1/8 wielkości pomieszczenia. Dodatkowo okna będą się charakteryzować wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną dzięki zastosowanym pakietom trzyszybowym, co przełoży się dodatkowo na znacznie mniejsze straty ciepła oraz komfort akustyczny.

Każdy apartament zostanie także wyposażony w żaluzje zewnętrzne chroniące przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń, gwarantujące w razie potrzeby odpowiednie zacienienie mieszkania oraz intymność. Estetycznie wkomponowane w bryłę budynku żaluzje stanowić też będą ciekawy detal architektoniczny.

Do inwestycji przynależeć będzie również podziemny garaż ze 104 miejscami parkingowymi, wyposażony w system kontroli dostępu, m.in. z kamerami odczytującymi tablice rejestracyjne aut przed wjazdem i wyjazdem. Dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców inwestycja będzie też wyposażona w systemy monitorujące.

Osiedle, które powstanie na Dolnym Mokotowie, wyróżni się na tle Warszawy niebanalną architekturą. Budynki zrealizowane zostaną na wyniesionym o ponad metr terenie, co w naturalny sposób wydzieli obszar osiedla i zapewni prywatność jego mieszkańcom. Niska zabudowa z dodatkowymi tarasami na ostatniej kondygnacji i prowadzącymi na nie spiralnymi schodami oraz proste, minimalistyczne elewacje przywołają skojarzenia z miejskimi willami.

We wspólnej dla mieszkańców przestrzeni usytuowanej w budynku znajdzie się bawialnia dla dzieci, a także butikowy klub fitness ze strefą wellness, gdzie do dyspozycji mieszkańców będzie sauna fińska o wysokich właściwościach prozdrowotnych. Dzięki umiejętnemu połączeniu tych dwóch przestrzeni rodzice będą mogli korzystać z bieżni czy innych sprzętów do ćwiczeń, podczas gdy ich dzieci zajmą się bezpieczną zabawą tuż obok.

Wyjątkowa jakość inwestycji ma również odzwierciedlenie w wysokiej klasy systemie Smart Home KNX, który ułatwi indywidualne zarządzanie (również z poziomu aplikacji w telefonie) m.in. żaluzjami, ogrzewaniem, rekuperacją, klimatyzacją czy oświetleniem. System ten, w odróżnieniu od powszechnych rozwiązań bezprzewodowych najczęściej stosowanych w konkurencyjnych inwestycjach, bazuje na podtynkowych instalacjach kablowych oraz sieci czujników, modułów i przycisków w standardzie KNX, które po odpowiednim zaprogramowaniu inteligentnie zarządzają urządzeniami i instalacjami, np. utrzymując zadaną temperaturę o określonych godzinach, uruchamiając określoną scenę oświetlenia po wejściu do mieszkania czy zmniejszając wentylację, podczas nieobecności w lokalu. Technologia KNX to stabilny i bezpieczny system automatyzacji, odporny na zakłócenia przesyłu danych. Co ważne, właściciele mieszkań w przyszłości będą mogli rozbudować go o dodatkowe elementy, takie jak na przykład alarm, czy czujniki dymu lub zalania.

Na osiedlu znajdą się panele fotowoltaiczne, ale to nie wszystkie proekologiczne zalety tej inwestycji. Każdy apartament będzie wyposażony w centralną klimatyzację, a zamiast grzejników ograniczających możliwości aranżacyjne mieszkania, zaplanowano ogrzewanie podłogowe. W apartamentach znajdzie się także nowoczesny system rekuperacji, która zapewni dostęp do świeżego powietrza bez zbędnego ochładzania mieszkania.

Ponadto w garażach podziemnych Bluszczańskiej III przewidziano jeszcze możliwość montażu ładowarek dla samochodów elektrycznych.

Niewątpliwym atutem inwestycji Bluszczańska III jest także doskonała lokalizacja. Mokotów to dzielnica z terenami zielonymi, rozwiniętą infrastrukturą handlową, usługową i edukacyjną. Mokotów jest również dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami stolicy. Dzięki powstałej niedawno Alei Polski Walczącej, zwanej również Czerniakowską BIS, sprawnie można stąd dotrzeć na Górny Mokotów oraz do Śródmieścia. Czas dojazdu do centrum Warszawy zajmuje ok. 15 min., a najbliższy przystanek autobusowy znajduje się niecałe 100 metrów od inwestycji.

Bliskość zakola Wisły z rozległymi terenami zielonymi, ścieżkami rowerowymi i niewielkimi plażami to z kolei odpowiednie zaplecze do rekreacji. Zaledwie 500 m od nowego osiedla rozpoczyna się park krajobrazowy objęty programem Park Natura 2000, który idealnie nada się do spacerów czy wycieczek rowerowych. 150 m od inwestycji, przy skrzyżowaniu ulic Grupy AK „Krybar” i Batalionu AK „Bałtyk”, znajduje się też stacja rowerów miejskich.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Bluszczańska III, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 08.02.2023
Data aktualizacji: 16.06.2024

Kup to mieszkanie na kredyt

Symulacja miesięcznej raty kredytowej

Wkład własny

Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości

%

Od 10%

Do 90%

Okres kredytowania

Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania

30 lat

Od 5 lat

Do 35 lat

Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 7%.

Twoja miesięczna rata kredytu

4 806

Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (902 970 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych

SGI Sp. z o.o. logo

SGI Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Bartycka 37a, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023