Okole Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSfera Nieruchomości S.C.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2042 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Przy IV Śluzie(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Wrocławska (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Przy IV Śluzie
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 57 - 151 m2
  Liczba pokoi: 3 - 7
  Red Co.
 • Park Nad Kanałem(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Nakielska 46 (2.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 350/m2
  Park Nad Kanałem
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 72
  Powierzchnia: 36 - 106 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 6 ofert
  PRES Grupa Deweloperska
 • Kolorowe Garbary(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Garbary 22 (1.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Kolorowe Garbary
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 25 - 74 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Mertis Investments Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja położona w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Bydgoszczy jest doskonałą propozycją dla osób, które doceniają bliskość pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, licznych terenów spacerowych oraz wszystkich węzłów komunikacyjnych.Inwestycja składać się będzie z dwóch kameralnych, połączonych ze sobą budynków, w których zaprojektowano łącznie tylko 27 mieszkań o metrażach od 26 m2 do 74 m2 – każde z nich wyposażone w balkon lub loggię. W przyziemiu inwestor przewidział halę garażową z wydzielonymi miejscami postojowymi oraz kilka mieszkań z własnymi ogródkami.Podczas projektowania budynku deweloperowi zależało na przygotowaniu atrakcyjnej propozycji łączącej klasyczną zabudowę z nowoczesnymi detalami co niewątpliwie mu się udało!Termin oddania inwestycji: IV kw. 2019 r.

Inwestycja Okole Park znajduje się w Bydgoszczy, ul. Plac Chełmiński (2 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Sfera Nieruchomości S.C.

Inwestycja Okole Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Okole Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: garaże na poziomie parteru.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Okole Park

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Okole Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Okole Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka / Kanałowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Okole Park znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 Specjalna w odległości 80 m, Gimnazjum dla dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w odległości 220 m, Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych TWP w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Okole Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Okole Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Globi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Okole Park w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2018

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie