Villa Sento

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSento S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 518 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Zbrojarzy 111 (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 41 - 65 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Projekt Ruczaj(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul Ruczaj 17A (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 200 brutto/m2
  Projekt Ruczaj
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 33 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 16 ofert
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Pszczelna 32(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Pszczelna 32 (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 950/m2
  Pszczelna 32
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 46 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Smart Apartments Sp. z o.o. Sp.K.

Opis Inwestycji

Villa Sento to funkcjonalny, elegancki i nowoczesny apartamentowiec położony przy ul. Zbrojarzy 105 (4,9 km od centrum Krakowa), w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i zielonych terenów dzielnicy Ruczaj.Projekt Villa Sento adresowany jest do osób ceniących kameralność i ciekawą architekturę, połączoną z najwyższą jakością wykonania i eleganckim wykończeniem klatek schodowych i korytarzy.Apartamenty Villa Sento powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność, a w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Villa Sento to wyłącznie mieszkania w wersji z wykończeniem „pod klucz” zawartym w cenie.Każde mieszkanie posiada ogródek, balkon lub loggię.Mieszkania na dwóch ostatnich kondygnacjach zaskoczą Państwa pięknymi widokami, natomiast na parterze tarasy z zielonymi ogródkami zachęcą do odpoczynku na świeżym powietrzu i będą miejscem, gdzie miło spędzą Państwo wolny czas. W budynku zaprojektowano tylko 34 superkomfortowe mieszkania o powierzchni użytkowej od 30 do 60 m2, zlokalizowane na 6 kondygnacjach.Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi do wyłącznej dyspozycji właścicieli mieszkań.Budynek jest wyposażony w nowoczesną windę komunikującą wszystkie kondygnacje, włącznie z parkingiem podziemnym, co zapewni wyjątkową wygodę wszystkim użytkownikom mieszkań, również osobom niepełnosprawnym. Oferowane mieszkania mają wygodne i zróżnicowane układy przestrzenne, przestronne, jasne kuchnie i doskonale doświetloną powierzchnię mieszkalną. Każde z mieszkań wyposażone jest ponadto w komplet przyłączy multimedialnych: telewizję kablową i internet.Cechy, które wyróżniają projekt Villa Sento:-dobrze przemyślane układy funkcjonalne mieszkań,-wygodne i ustawne pokoje,-kameralna, dyskretna i elegancka architektura oraz wysublimowany klimat apartamentowca,-wszystkie mieszkania z wykończeniem „pod klucz” zawartym w cenie,-wysoka jakość i estetyka zastosowanych materiałów wykończeniowych w częściach wspólnych budynku,-rachunek powierniczy.

Inwestycja Villa Sento znajduje się na Dębnikach, ul. Zbrojarzy 105 (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Sento S.A..

Inwestycja Villa Sento została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Sento pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 45 metrów kwadratowych w cenie od 6 079 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sento S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich komórki lokatorskie o powierzchnii około 2 m2 oferujemy w cenie 7 000 zł brutto..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Posadowienie budynku - żelbetowa płyta denna wykonana w technologii betonu wodoszczelnego TBW. Ściany zewnętrzne kondygnacji podziemnej - technologia żelbetowa, beton wodoszczelny TBW. Stropy żelbetowe - monolityczne. Strop nad garażem podziemnym wykonany będzie w technologii TBW. Ściany nośne konstrukcji nadziemnych - żelbetowe i murowane z pustaków TeknoAmerBlok, grubość 19 cm. Ściany wypełniające - pustaki TeknoAmerBlok, grubość 19 cm. Ściany działowe - bloki gipsowe w systemie MultiGips. Biegi schodów i spoczniki między kondygnacyjne - technologia żelbetowa monolityczna. Ściany szybu windowego – technologia żelbetowa monolityczna.
Dach
Dach nad VI kondygnacją - stropodach żelbetowy w systemie stropodachu odwróconego.
Elewacja
Ściany ocieplone styropianem i wyprawione tynkiem silikonowym, cienkowarstwowym na siatce w kolorze białym i grafitowym. Parapety zewnętrzne oraz obróbki blacharskie z blachy powlekanej, miejscowo elementy obróbek blacharskich w systemie aluminiowym.
Stolarka okienna
Okna w systemie PCV wyposażone w nawiewniki okienne, kolor Antracyt, lokalnie okna w systemie aluminiowym, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna poniżej 1,5 W/m2*K. Wejścia główne do budynku wykonane będą w technologii ślusarki aluminiowej.
Ściany
Stropy żelbetowe - monolityczne. Strop nad garażem podziemnym wykonany będzie w technologii TBW. Ściany nośne konstrukcji nadziemnych - żelbetowe i murowane z pustaków TeknoAmerBlok, grubość 19 cm. Ściany wypełniające - pustaki TeknoAmerBlok, grubość 19 cm. Ściany działowe - bloki gipsowe w systemie MultiGips. Biegi schodów i spoczniki między kondygnacyjne - technologia żelbetowa monolityczna. Ściany szybu windowego – technologia żelbetowa monolityczna.
Instalacje
Instalacja elektryczna wraz z osprzętem (tablica główna, gniazda wtykowe i włączniki, kable instalacji oświetleniowej zakończone kostką przeciwporażeniową), wykonana w sposób umożliwiający indywidualne opomiarowanie. W kuchniach i aneksach kuchennych zostanie wykonana instalacja 3-fazowa do zasilania blatów i piekarników elektrycznych. Instalacja centralnego ogrzewania zasilana z kotłowni gazowej zlokalizowanej na ostatnim piętrze budynku, indywidualnie opomiarowana, grzejniki płytowe i łazienkowe typ „ręcznikowiec” wyposażone w zawory i głowice termostatyczne. Instalacja kanalizacji sanitarnej – podejścia pod przybory (wanna, brodzik, miska ustępowa, pralka itp.) wykonane zostaną w miejscach przewidzianych projektem i zaślepione. Podejścia pod przybory sanitarne w aneksach kuchennych oraz na ścianach żelbetowych wykonane zostaną w systemie natynkowym. Instalacja ciepłej i zimnej wody użytkowej – indywidualnie opomiarowana, podejścia pod przybory wykonane zostaną w miejscach przewidzianych projektem i zaślepione zaworami. Podejścia pod przybory sanitarne w aneksach kuchennych oraz na ścianach żelbetowych wykonane zostaną w systemie natynkowym. Instalacja wentylacji – lokal mieszkalny wyposażony będzie w instalację wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach tzw. mokrych (kuchnia) oraz ew. garderoby. W oknach zostaną zamontowane nawiewniki. Instalacja wentylacji okapowej – mieszkania zostaną wyposażone w instalację wentylacji okapowej wraz z klapą przeciw-zwrotną zamontowaną w ścianie obudowującej szacht instalacyjny. Instalacja domofonowa – mieszkania zostaną wyposażone w instalację domofonową umożliwiającą kontakt z kasetą domofonową zlokalizowaną przy głównym wejściu do budynku. Instalacja RTV, internet, telefon – mieszkanie zostanie wyposażone w instalację RTV, LAN zakończoną 1 punktem z gniazdem multimedialnym zlokalizowanym w pokoju dziennym. Instalacja zostanie wyposażona i wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Ogrzewanie
gazowe, własna kotłownia gazowa
Wentylacja
We wszystkich mieszkaniach wentylacja mechaniczna wywiewna, w kuchni dodatkowo otwór do podłączenia okapu wyposażony w klapę zwrotną, klatka schodowa wentylowana poprzez wentylator wyciągowy zlokalizowany na dachu budynku, wentylacja szybu windowego grawitacyjna.
Wyposażenie łazienki
wg wybranej opcji wykończenia "pod klucz"
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (29): komórki lokatorskie o powierzchnii około 2 m2 oferujemy w cenie 7 000 zł brutto..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc): stanowiska postojowe w garażu podziemnym 35 000 zł brutto.
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca): stanowiska ogólnodostępne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Sento

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Sento znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sportowo-Artystyczne Niepubliczne Przedszkole "Malinowe Skrzaty" w odległości 260 m, Przedszkole Prywatne Motylowo w odległości 290 m, Przedszkole Publiczne OGRÓDEK w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Sento jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 270 m, Poradnia "Inter-Medicus" w odległości 350 m, Rehmedic w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Sento składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Sento w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko siatkówki plażowej, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.05.2016

Data aktualizacji: 27.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie