SentoPark

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Miłkowskiego, oferowane bezpośrednio przez Sento S.A.

Kraków, Dębniki, ul. Miłkowskiego 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 392 oferty w najbliższej okolicy!

SentoPark

4 zdjęcia

SentoPark
SentoPark
SentoPark
SentoPark

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

SentoPark logo

Realizacja inwestycji SentoPark została podzielona na trzy etapy. Wszystkie etapy tej inwestycji zostały już zrealizowane. Wszystkie trzy budynki posiadają ostateczne pozwolenia na użytkowanie. Obecne, wysokie tempo sprzedaży mieszkań wskazuje, że już niebawem zakończymy sprzedaż mieszkań w ostatnim budynku A (Miłkowskiego 5) jaki powstał w ramach projektu SentoPark.

W budynku SentoPark A oferujemy jeszcze Państwu możliwość zakupu 4 mieszkań o metrażach od 54 do 58m.

Pod budynkiem w dwupoziomowym garażu podziemnym powstało 217 stanowisk parkingowych.

Inwestycja SentoPark znajduje się na Dębnikach, ul. Miłkowskiego 5 (4.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Sento S.A.

Inwestycja SentoPark została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 175 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji SentoPark nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sento S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (5 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 8 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 175 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

konstrukcja żelbetowa, wylewana na mokro

Dach

stropodach systemowy, w technologii betonu wodoszczelnego, ocieplony

Elewacja

- elewacja kamienna (piaskowiec) na pierwszej kondygnacji nadziemnej, dla połowy obwodu budynku - część elewacji wykonana z drewna typu "sosna wędzona"

Stolarka okienna

stolarka okienna i drzwiowa drewniana sosnowa z okuciami obwiedniowymi antywyważeniowymi wraz z nawiewnikami automatycznymi

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe (antywłamaniowe) do wszystkich mieszkań na osiedlu jednolite wizualnie od strony klatki schodowej - drzwi wejściowe do budynku aluminiowe

Ściany

ściany wypełniające dwuwarstwowe, wykonane z pustaków ceramicznych, docieplonych z zewnątrz warstwą styropianu lub wełny

Parapety zewnętrzne

z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

aglomarmurowe

Instalacje

- elektryczna - antenowa - telefoniczna - domofonowa z urządzeniami - alarmowa - c.o. - grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi; zbiorcza wymiennikownia MPEC - c.w.u. - zasilanej z tej samej wymiennikowni - wodno - kanalizacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (5 miejsc): miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

SENTOPARK to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z trzech budynków, położony w Krakowie przy ul. Miłkowskiego (Ruczaj), w niewielkiej odległości od centrum miasta i Wawelu. O atrakcyjności wybranej przez nas lokalizacji decyduje bardzo dobra komunikacja i bliskość terenów zielonych. Znajdujący się w pobliżu zalew „Zakrzówek” oraz rozległe tereny spacerowe w parku krajobrazowym „Skałki Twardowskiego” dają możliwość zarówno aktywnej rekreacji jak i spokojnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Obsługę komunikacyjną zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe (przystanek „Krakowskiego Szybkiego Tramwaju” w odległości około 300 m). W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, apteki, banki, punkty usługowe, szkoły, przedszkole, a nieco dalej hipermarket TESCO.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji SentoPark?

Przyszli mieszkańcy inwestycji SentoPark mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji SentoPark znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rostworowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji SentoPark znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji SentoPark znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" w odległości 40 m, Centrum Małego Dziecka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole "Pomysłowy Przedszkolak" w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji SentoPark jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NOWOMED w odległości 80 m, Sport-med w odległości 120 m, Laboratorium diagnostyczne "Diagnostyka" w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji SentoPark składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 140 m znajduje się Biovert, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji SentoPark w odległości 310 m znajduje się Boisko siatkówki plażowej, w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Kryta pływalnia.

Data publikacji: 31.08.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: