Osiedle Klonowe 9

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zbożowa, oferowane bezpośrednio przez Savan Investments

wielicki, Wieliczka, ul. Zbożowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 306 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Klonowe 9

7 zdjęć

Osiedle Klonowe 9
Osiedle Klonowe 9
Osiedle Klonowe 9
Osiedle Klonowe 9

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Klonowe 11B
  od: 5 465 zł/m2

  Savan Investments

 • Osiedle Klonowe 15C
  od: 5 628 zł/m2

  Savan Investments

 • Wieliczka Park
  od: 7 252 zł/m2

  Jania Construction

Opis Inwestycji

Osiedle Klonowe 9 w Wieliczce to enklawa czternastu mieszkań o powierzchni 65 i 68 metrów kwadratowych.

Każde mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przynależnego miejsca postojowego, a także ogródka dla mieszkań na parterze lub strychu dla mieszkań na piętrze. Mieszkania posiadają własne, odrębne wejścia, wyposażone są w systemy grzewcze, alarmowe oraz systemy inteligentnego domu.

Teren Osiedla jest w całości ogrodzony, wjazd poprzez bramę na pilota, na każde mieszkanie przypada po 2 miejsca postojowe. Osiedle Klonowe stanowi urbanistyczną całość wraz systemem dróg wewnętrznych i oświetleniem.

Osiedle Klonowe składa się z sześćdziesięciu pięciu domów i mieszkań o podwyższonym standardzie wykończenia. Położone jest na obszarze 1,5 ha w Wieliczce przy u. Zbożowej, pośród zabudowy jednorodzinnej, 150 m od granic Krakowa i ok. 12 kilometrów na południe od jego centrum.

Dojazd do Osiedla zapewnia droga krajowa E4 oraz połączenie autostradowe A4 wraz z dwoma węzłami, z których jeden znajduje się ok. 1,5 km, a drugi ok. 2,7 km od Osiedla.

4 minuty jazdy samochodem od Osiedla umiejscowiony jest przystanek kolei aglomeracyjnej Kraków-Wieliczka, dzięki czemu dojazd do Dworca Głównego w Krakowie zajmuje niecałe 20 minut.

Inwestycja Osiedle Klonowe 9 znajduje się w Wieliczce, ul. Zbożowa (0.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez Savan Investments.

Inwestycja Osiedle Klonowe 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klonowe 9 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Savan Investments przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

fundamenty - na ławie, zbrojone, ocieplone, izolowane, strop - konstrukcja żelbetowa, schody wewnętrzne - betonowe, balkony - konstrukcja żelbetowa, tynki - gipsowe, maszynowe, wylewki - betonowe.

Dach

konstrukcja – drewniana, pokrycie – dachówka ceramiczna, okna połaciowe, obróbki blacharskie i kominowe, rynny i rury spustowe – stalowe, podbicie dachu – drewniane

Elewacja

ocieplenie domu – styropian o grubości 20 cm, tynk zewnętrzny, parapety zewnętrzne, balustrady – stalowe ze szklanym wypełnieniem.

Stolarka okienna

okna plastikowe sześciociokomorowe.

Drzwi zewnętrzne

drewniane.

Balkony

2 balkony dla mieszkania na piętrze, taras dla mieszkania na parterze.

Posadzka

wylewki betonowe.

Ściany

ściany - z pustaka ceramicznego, tynki maszynowe, gipsowe.

Parapety zewnętrzne

kamienne.

Parapety wewnętrzne

aglomarmur.

Instalacje

wodno-kanalizacyjna, gazowa, centralnego ogrzewania, ogrzewanie podłogowe w łazience, kuchni i wiatrołapie, elektryczna, telewizyjna (podwójny kabel TV-SAT), internetowa, alarmowa, pod rolety okienne, domofonowa.

Ogrzewanie

piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania, wkład kominowy ze stali kwasoodpornej, grzejniki, zewnętrzny czujnik pogodowy, wewnętrzny sterownik temperatury.

Wentylacja

grawitacyjna.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc): jedno miejsce postojowe w cenie mieszkania.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Klonowe 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Magazyn szefa.

Data publikacji: 21.08.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: