Osiedle Klonowe 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zbożowa, oferowane bezpośrednio przez Savan Investments

Wieliczka, ul. Zbożowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Klonowe 12

8 zdjęć

Osiedle Klonowe 12
Osiedle Klonowe 12
Osiedle Klonowe 12
Osiedle Klonowe 12

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowoczesny i kameralny zespół 20 budynków w zabudowie bliźniaczej to kolejny etap prestiżowego Osiedla w Wieliczce. Mieszkania charakteryzują się przestronnymi i wyjątkowo funkcjonalnymi wnętrzami.

Lokale mieszkalne na parterze składają się z przestronnego salonu z wyjściem do ogródka, otwartej na salon kuchni, 2 oddzielnych nieprzechodnich pokoi, łazienki, przedpokoju i holu. Do mieszkań na piętrze przynależy strych o powierzchni około 15 m2.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest doskonale rozplanowana przestrzeń która daje duże możliwości aranżacyjne, oraz własny ogrodzony duży ogródek i taras.

OSIEDLE TO CECHUJE WYJĄTKOWO WYSOKI STANDARD DEWELOPERSKI.

Każde mieszkanie posiada oddzielne wejście oraz przynależne miejsce postojowe.

Inwestycja Osiedle Klonowe 12 znajduje się w Wieliczce, ul. Zbożowa (0.3 km od Krakowa), została zrealizowana przez Savan Investments.

Inwestycja Osiedle Klonowe 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klonowe 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Savan Investments przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- fundamenty – na ławie, zbrojone, ocieplone, izolowane - ściany – z pustaka ceramicznego - strop – konstrukcja żelbetowa

Dach

- konstrukcja – drewniana - pokrycie – dachówka ceramiczna - okna połaciowe - obróbki blacharskie i kominowe - rynny i rury spustowe – stalowe - podbicie dachu – drewniane

Elewacja

- ocieplenie domu – styropian o grubości 20 cm - tynk zewnętrzny

Drzwi zewnętrzne

- tak

Balkony

– konstrukcja żelbetowa

Posadzka

- wylewki – betonowe

Ściany

- tynki – gipsowe, maszynowe

Parapety zewnętrzne

- tak

Parapety wewnętrzne

- aglomarmur

Instalacje

- wodno-kanalizacyjna - gazowa - elektryczna - telewizyjna (podwójny kabel TV-SAT) - internetowa - alarmowa - pod rolety okienne - domofonowa

Ogrzewanie

- kondensacyjny piec centralnego ogrzewania - grzejniki - wewnętrzny sterownik temperatury - ogrzewanie podłogowe w łazience, kuchni i wiatrołapie

Wentylacja

- grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: przynależne do każdego mieszkania.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Wieliczki z doskonałym dojazdem do Krakowa, Niepołomic i autostrady A4.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Klonowe 12?

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Klonowe 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Magazyn szefa, w odległości 420 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 13.04.2017
Data aktualizacji: 07.03.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: