Willa Banacha

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSAP-Property Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Willa Banacha dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M-1
2
52,24 m²
Parter
M-2
2
54,78 m²
Parter
M-4
2
39,09 m²
1
M-7
2
39,09 m²
2
M-3
3
62,97 m²
1
M-5
3
68,65 m²
1
M-6
3
62,97 m²
2
M-8
3
68,65 m²
2
M-10
3
70,61 m²
3
M-11
3
64,5 m²
3
M-12
3
47,92 m²
3
M-9
5
119,85 m²
3

Opis Inwestycji

Willa Banacha przy ul. Przemyskiej w Warszawie to połączenie nowoczesności z tradycją. Budynek wkomponowany został w zabudowę starej części Ochoty. To miejsce, gdzie teraźniejszość spotyka przeszłość.• kameralna miejska willa, cztery kondygnacje i tylko 12 komfortowych mieszkań• wszystkie mieszkania w pełni wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Bez znoszenia hałasów remontu za ścianą!• zróżnicowane metraże od 39 m2 do 119 m2• na ostatniej kondygnacji mieszkania dwupoziomowe – z antresolą• na parterze mieszkania z ogródkiem nawet do 98m2• na kondygnacji podziemnej hala garażowaMiejska przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki. Liczne punkty gastronomiczne, szkoły przedszkola, żłobki, przychodnie i Szpital Kliniczny UCK WUM – ok. 800 m, Hale Banacha czy Hala Kopińska – ok. 800 m, Park Szczęśliwicki – ok. 1,5 km, Park Zachodni – ok. 1 km, Pole Mokotowskie – ok. 2,5 kmBez straty czasu na dojazdy. Doskonałe skomunikowanie ze ścisłym Centrum miasta. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, Dworzec Zachodni – ok. 1 km.Wygoda i komfort. Wszystkie mieszkania wykończone w wysokim standardzie, tu wypoczniesz po ciężkim dniu, bez uciążliwości i hałasów remontu za ścianą.

Inwestycja Willa Banacha znajduje się na Starej Ochocie, ul. Przemyska 9 (3.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SAP-Property Sp. z o.o..

Inwestycja Willa Banacha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Banacha pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 39 do 120 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 55 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 48 do 71 m2 (7 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 120 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SAP-Property Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 39 do 120 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Banacha

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Willa Banacha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 06.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Willa Banacha znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Integracyjne Nr 102 w odległości 50m, Przedszkole Nr 99 w odległości 100m, Przedszkole nr 99 w odległości 100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy, w odległości 100 m znajduje się Górecki Jacek, lek. stomatolog. Gabinet, w odległości 100 m znajduje się Pracownia Protetyki Stomatologicznej, Naprawa Protez, Protezy Akrylowe..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Straż Miejska - III Oddział Terenowy (Ochota, Ursus, Włochy), w odległości 100 m znajduje się Perła. Sklep spółki Tilt, w odległości 100 m znajduje się Okruszek s.c. Piekarnia. Dąbrowscy S.K..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Wygodna Wygoda PL, w odległości 250 m znajduje się Baśniowa, w odległości 250 m znajduje się Skwer Dobrego Maharadży.

Data publikacji: 03.09.2019

Data aktualizacji: 21.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie