Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willa Banacha

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przemyska, oferowane bezpośrednio przez

SAP-Property Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Przemyska 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa BanachaWilla Banacha

69 zdjęć

Willa Banacha
Willa Banacha
Willa Banacha
Willa Banacha

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Willa Banacha przy ul. Przemyskiej 9 w Warszawie to połączenie nowoczesności z tradycją. Budynek wkomponowany został w zabudowę starej części Ochoty. To miejsce, gdzie teraźniejszość spotyka przeszłość.

• kameralna miejska willa, cztery kondygnacje i tylko 12 komfortowych mieszkań

• wszystkie mieszkania w pełni wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Bez znoszenia hałasów remontu za ścianą!

• zróżnicowane metraże od 39 m2 do 119 m2

• na ostatniej kondygnacji mieszkania dwupoziomowe – z antresolą

• na parterze mieszkania z ogródkiem nawet do 98m2

• na kondygnacji podziemnej hala garażowa

Miejska przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki. Liczne punkty gastronomiczne, szkoły przedszkola, żłobki, przychodnie i Szpital Kliniczny UCK WUM – ok. 800 m, Hale Banacha czy Hala Kopińska – ok. 800 m, Park Szczęśliwicki – ok. 1,5 km, Park Zachodni – ok. 1 km, Pole Mokotowskie – ok. 2,5 km

Bez straty czasu na dojazdy. Doskonałe skomunikowanie ze ścisłym Centrum miasta. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, Dworzec Zachodni – ok. 1 km.

Wygoda i komfort. Wszystkie mieszkania wykończone w wysokim standardzie, tu wypoczniesz po ciężkim dniu, bez uciążliwości i hałasów remontu za ścianą.

BUDYNEK ODDANY DO UŻYTKOWANIA

Inwestycja Willa Banacha znajduje się na Starej Ochocie, ul. Przemyska 9 (3.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SAP-Property Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Banacha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Banacha nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SAP-Property Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Banacha?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Banacha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Willa Banacha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bitwy Warszawskiej 1920 12.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Banacha znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Banacha znajduje się 77 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 102 w odległości 50 m, Przedszkole nr 99 w odległości 92 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 70 w odległości 149 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Banacha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet USG w odległości 156 m, Ortmed w odległości 200 m, Centrum medyczne AurisMed w odległości 293 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Banacha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 115 m znajduje się Trimar, w odległości 128 m znajduje się Tamara, w odległości 131 m znajduje się Gorąco polecam.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Banacha w odległości 111 m znajduje się boisko / kort, w odległości 206 m znajduje się boisko / kort, w odległości 211 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 03.09.2019
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023