Panorama Ślężańska

- Mieszkania z widokiem na górę Ślęzę!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sanbet Development

Ceny od: 4 450 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Panorama Ślężańska dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B3.2.3
2
43,62 m²
2
194 109 zł4 450 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Oferty specjalne

 • Promocja

  Zniżki na wykończenie - tylko u nas wyjątkowy program ze sklepem Castorama!

  Każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania w inwestycji Panorama Ślężańska otrzyma bon, który upoważnia do atrakcyjnych rabatów w sklepie Castorama na Bielanach Wrocławskich.

  Kontakt z deweloperem

Zobacz inne etapy inwestycji Panorama Ślężańska

Opis Inwestycji

Panorama Ślężańska to kameralne osiedle wspaniale wkomponowane w otoczenie. Budynek mieszkalny usytuowany jest na zboczu, z widokiem na góry, w pięknej, cichej okolicy Sobótki co gwarantuje komfort mieszkania i wypoczynek od zgiełku miasta. To inwestycja realizowana z myślą o tych, którzy pragną zamieszkać w malowniczej, spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do atrakcji, które dostarcza rozwinięta infrastruktura miasta. Do centrum można dojść w 7 minut i dojechać samochodem w 2-5 minut.Osiedle PANORAMA ŚLĘŻAŃSKA składa się z 2 budynków mieszkalnych z podziemnymi garażami. Budynek A jest już ukończony, a mieszkania gotowe do odbioru i zamieszkania. Budynek B jest w trakcie realizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo 29 mieszkań o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni od 40 m2 do 68 m2. Zaletą mieszkań jest ich różnorodność, dostosowana do potrzeb i gustów ich przyszłych właścicieli. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, daje możliwość indywidualnej aranżacji oraz zapewnia komfort i wygodę. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a dodatkowo widoczna jest z nich przepiękna panorama Ślęży i okolicy.Atuty naszej inwestycji:- inwestycja mieszkaniowa sfinansowana w całości ze środków własnych inwestora - pozwolenie na użytkowanie- kameralna zabudowa - budynek 3 piętrowy w otoczeniu ciszy i zieleni- mieszkania o powierzchni od 40 m2 do 68 m2 - funkcjonalne z widokiem nawet na trzy strony świata- wykończenie w podwyższonym standardzie deweloperskim- wszystkie mieszkania posiadają balkony- 7 min na pieszo do centrum miasta- wokół zagospodarowany i zadbany teren, pasy zieleni, szklaki turystyczne i rowerowe- w bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła, przychodnia, obiekty handlowe

Inwestycja Panorama Ślężańska znajduje się w Sobótce, ul. Panoramy Ślężańskiej (15.9 km od Świdnicy), została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Inwestycja Panorama Ślężańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Panorama Ślężańska pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych w cenie od 4 450 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 44 m2 w cenie od 194 109 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sanbet Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
mieszana, ściany murowane, stropy żelbetowe monolityczne.
Stolarka okienna
PCV kolor złoty dąb, szyby termoizolacyjne. Przeszklenia klatek schodowych stolarka PVC złoty dąb, wejście do klatek schodowych oraz wiatrołap - ślusarka aluminiowa.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.
Balkony
balustrada stalowa cynkowana ogniowo z elementami murowanymi w kolorze elewacji, od góry wykończona parapetem kamiennym i pochwytem z rury stalowej cynkowanej.
Posadzka
Wykończenie posadzek - podłoże betonowe zatarte na gładko pod położenie paneli podłogowych, kafli, wykładziny itp.
Ściany
Ściany zewnętrzne - bloczek silikatowy gr. 25 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm. Ścianki wewnętrzne - bloczki silikatowe gr. 12 cm.
Instalacje
Instalacja sanitarna - z podejściami pod umywalkę, wannę lub brodzik, zlewozmywak i pralkę bez białego montażu tzn. bez baterii, zlewozmywaków, umywalek, wanien, wc. Instalacja elektryczna zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, jednofazowa z trójfazowym podejściem pod piec elektryczny w kuchni. Instalacja telewizyjna - gniazdo TV/SAT. Instalacja telefoniczna - gniazdo telefoniczne. Instalacja internetowa. Domofon - instalacja kompletna z unifonem w przedpokoju.
Ogrzewanie
Grzejniki - panelowe, niskopojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazience grzejnik drabinkowy.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 44 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 194 109 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 4 450 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Panorama Ślężańska

Malowniczym mieście leżącym u podnóża Ślęży, tajemniczej góry zwanej ze względu na swe piękno i historię "Śląskim Olimpem". Sobótka położona jest na południowy zachód od Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska, w odległości zaledwie 35 km (ok. pół godziny jazdy samochodem). Posiada bardzo dogodne położenie komunikacyjne względem autostrady A4 Wrocław_Jędrzychowice oraz dróg krajowych: Wrocław-Kłodzko i Wrocław - Jelenia Góra. Bogactwem tej ziemi są czyste powietrze, doskonała woda, piękne krajobrazy, cisza, spokój a także różnorodność fauny i flory. Niewątpliwym atutem Sobótki są atrakcyjnie zagospodarowane tereny z rozwiniętą bazą turystyczno - rekreacyjną. Malownicze szlaki górskie, ścieżki rowerowe, centra sportowe, a w nich korty tenisowe, hala sportowa oraz centrum SPA. W Sobótce działa również doskonałe zaplecze edukacyjne, a w nim przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum gminne, liceum ogólnokształcące. Okolica jak i samo miasto przechodzi liczne projekty rewitalizacyjne zapewniające mieszkańcom jak i odwiedzającym turystom dogodny dojazd do miasta, aktywny wypoczynek oraz korzystanie z infrastruktury miejskiej.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

W odległości 800 metrów od inwestycji Panorama Ślężańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec autobusowy.

Data publikacji: 19.04.2013

Data aktualizacji: 29.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie