Obornicka Premium etap 2

- Etap III już w sprzedaży!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sanbet Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Obornicka Premium etap 2 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
50 m2
2
321 856 zł6 400 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Obornicka Premium to wyjątkowa inwestycja Spółki SANBET DEVELOPMENT, dzięki której we Wrocławiu, powstają trzy nowe budynki mieszkaniowe o podwyższonym standardzie. Budynek A już jest gotowy i posiada pozwolenie na użytkowanie, a pierwsi Klienci już odbierają swoje nowe mieszkania. Wprowadzona została także nowa oferta mieszkań z budynku B, a zakończenie robót budowlanych nastąpi już w wakacje 2018 roku. Budynek C oddany będzie w II kwartale 2019 roku. Budynki znajdują się przy ulicy Obornickiej 115a, a Mieszkańcy Osiedla mogą korzystać z dobrze rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, obejmującej zarówno autobusy, jak i tramwaje, które zapewniają wygodne połączenie z innymi częściami miasta.W bliskim sąsiedztwie osiedla, zlokalizowane są także liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia zaspokajające wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców Osiedla Obornicka Premium. Wysoka jakość materiałów, dbałość o każdy szczegół i ciekawy projekt inwestycji nadają Osiedlu Obornicka Premium prestiżowy charakter. Zgodnie z przyjętymi planami, w budynku "B" i "C" powstaną po 62 mieszkania o zupełnie nowych, funkcjonalnych rozkładach, w metrażach od 44 do 79 m². W zależności od indywidualnych potrzeb, przyszli mieszkańcy osiedla mają do wyboru komfortowe lokale 2, 3 i 4 pokojowe z ogródkami, balkonami i tarasami. Pod całością inwestycji znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, a dla wygody - w każdej klatce schodowej będą windy.

Inwestycja Obornicka Premium etap 2 znajduje się na Różance, ul. Obornicka 115a (4.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Inwestycja Obornicka Premium etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Obornicka Premium etap 2 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sanbet Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 50 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:dostosowany do klienta..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Obornicka Premium etap 2

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Obornicka Premium etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zajezdnia Obornicka (9).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Obornicka Premium etap 2 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 126 w odległości 800m, Żłobek nr 12 w odległości 850m, Gimnazjum Nr 27 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Żak-Med, w odległości 400 m znajduje się Bezpieczna. Apteka, w odległości 400 m znajduje się Magiczna. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 950 m znajduje się POLANKA KLUB OSIEDLOWY, w odległości 1100 m znajduje się Matki Bożej Bolesnej, w odległości 1300 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 33.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Dolnośląska Kompania Piłkarska Sp. z o.o., w odległości 450 m znajduje się Tenis Sport. Sobko K., w odległości 1500 m znajduje się Wrocławski Klub Kolarski.

Data publikacji: 04.01.2018

Data aktualizacji: 11.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie