Obornicka Premium etap 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSanbet Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1806 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zamieszkaj na Rudawskiej 3(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Rudawska (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Zamieszkaj na Rudawskiej 3
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 81
  Powierzchnia: 29 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 74 oferty
  RT Deweloper Sp. z o.o.
 • Wybrzeże Reymonta(1.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Reymonta (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Wybrzeże Reymonta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 28 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • CALMA(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego 202 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 500 brutto/m2
  CALMA
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 37 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 12 ofert
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Osiedle Obornicka Premium to wyjątkowa inwestycja Spółki SANBET DEVELOPMENT, dzięki której we Wrocławiu, powstają trzy nowe budynki mieszkaniowe o podwyższonym standardzie. Budynek A już jest gotowy i posiada pozwolenie na użytkowanie, a pierwsi Klienci już odbierają swoje nowe mieszkania. Wprowadzona została także nowa oferta mieszkań z budynku B, a zakończenie robót budowlanych nastąpi już w wakacje 2018 roku. Budynek C oddany będzie w II kwartale 2019 roku. Budynki znajdują się przy ulicy Obornickiej 115a, a Mieszkańcy Osiedla mogą korzystać z dobrze rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, obejmującej zarówno autobusy, jak i tramwaje, które zapewniają wygodne połączenie z innymi częściami miasta.W bliskim sąsiedztwie osiedla, zlokalizowane są także liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia zaspokajające wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców Osiedla Obornicka Premium. Wysoka jakość materiałów, dbałość o każdy szczegół i ciekawy projekt inwestycji nadają Osiedlu Obornicka Premium prestiżowy charakter. Zgodnie z przyjętymi planami, w budynku "B" i "C" powstaną po 62 mieszkania o zupełnie nowych, funkcjonalnych rozkładach, w metrażach od 44 do 79 m². W zależności od indywidualnych potrzeb, przyszli mieszkańcy osiedla mają do wyboru komfortowe lokale 2, 3 i 4 pokojowe z ogródkami, balkonami i tarasami. Pod całością inwestycji znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, a dla wygody - w każdej klatce schodowej będą windy.

Inwestycja Obornicka Premium etap 2 znajduje się na Różance, ul. Obornicka 115a (4.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Inwestycja Obornicka Premium etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Obornicka Premium etap 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 50 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sanbet Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Obornicka Premium etap 2

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Obornicka Premium etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Obornicka Premium etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bezpieczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Obornicka Premium etap 2 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 101 w odległości 340 m, "Horyzont" Niepubliczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Obornicka Premium etap 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w odległości 320 m, Luxmed w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Obornicka Premium etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się O!Shop, w odległości 380 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Obornicka Premium etap 2 w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.01.2018

Data aktualizacji: 04.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie