Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle pod Kasztanem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Korepty, oferowane bezpośrednio przez

Samson-Dom

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Jana Korepty

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 291 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle pod KasztanemOsiedle pod Kasztanem

5 zdjęć

Osiedle pod Kasztanem
Osiedle pod Kasztanem
Osiedle pod Kasztanem
Osiedle pod Kasztanem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórki są w module "C"

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaż

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Osiedle pod Kasztanem” to kameralna inwestycja zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nowoczesna zabudowa szeregowa i bliźniacza oferuje połączenie wygody i prywatności. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną chwili wytchnienia od wielkomiejskich klimatów bez rezygnowania z doskonałego dojazdu do pracy, szerokiej infrastruktury usługowo-handlowej, centrów rozrywkowych oraz obiektów sportowych i edukacyjnych.

Przestronny, ogrodzony teren przy ul. Jana Korepty to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli poszukujących spokoju. Projektując „Osiedle pod Kasztanem”, chcieliśmy, aby była to inwestycja wyróżniająca się na mapie Krakowa, dlatego wszystkie oferowane przez nas mieszkania i domy będą miały prywatne ogródki i garaże oraz dostęp do części wspólnej, na której znajdą się miejsca postojowe oraz plac zabaw.

Energooszczędna, jednopiętrowa zabudowa, w której mieszczą się apartamenty o powierzchni około 65 mkw. oraz przestronne domy o metrażu 123 mkw. harmonijnie łączy się z podmiejskim otoczeniem, w którym natura miesza się z jednorodzinnym budownictwem.

W trosce o maksymalny komfort, każde z oferowanych przez nas mieszkań ma dwie sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, łazienkę, własny ogródek, garaż i prywatne wejście. Domy składają się z części dziennej i wypoczynkowej - na parterze mieszczą się salon z aneksem kuchennym, łazienka, garderoba, garaż i wyjście do ogródka, a na piętrze cztery sypialnie z dostępem do dwóch balkonów oraz łazienka.

Udogodnienia:

• Doskonała lokalizacja w zielonej części dzielnicy Bieżanów-Prokocim

• Znakomita infrastruktura drogowa i świetnie rozwinięta komunikacja miejska

• Lepsza jakość powietrza - oddalenie od gęstej zabudowy, fabryk i dróg szybkiego ruchu

• Bezpieczny, ogrodzony teren z częścią rekreacyjną dla dzieci oraz parkingiem

• Ekologiczne ogrzewanie gazowe oraz przyłącza wszystkich mediów

• Kameralna zabudowa

• Wszystkie domy i mieszkania posiadają własne ogródki i garaże

• Dodatkowe miejsca parkingowe do dyspozycji mieszkańców

• Najwyższa jakość budownictwa - szczelna stolarka okienna, jasna elewacja, część wspólna wyłożona kostką brukową

• W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz szybka kolej aglomeracyjna

Inwestycja Osiedle pod Kasztanem znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Jana Korepty (8.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Samson-Dom.

Inwestycja Osiedle pod Kasztanem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Kasztanem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Samson-Dom przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki są w module "C".

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle pod Kasztanem?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Kasztanem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 187 metrów od inwestycji Osiedle pod Kasztanem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Korepty 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle pod Kasztanem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Kasztanem znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 474 m, Szkoła Podstawowa 111 imienia Wojska Polskiego w odległości 620 m, Szkoła Podstawowa nr 124 im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 643 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle pod Kasztanem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Judym w odległości 513 m, Przychodnia Zdrowia Bieżanów w odległości 721 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 783 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Kasztanem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Market Point, w odległości 403 m znajduje się Żabka, w odległości 407 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Kasztanem w odległości 449 m znajduje się basen, w odległości 466 m znajduje się boisko do siatkówki / wielofunkcyjne, w odległości 487 m znajduje się Klub Sportowy Bieżanowianka.

Data publikacji: 14.12.2017
Data aktualizacji: 26.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023