Osiedle pod Kasztanem

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSamson-Dom

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 440 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mała Góra 10(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Mała Góra 10 (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  Mała Góra 10
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 35 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Paweł Mleko PM-Development
 • Murapol Nowy Złocień(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Domagały 45 (8.8 km od centrum Krakowa)
  Murapol Nowy Złocień
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 130
  Powierzchnia: 34 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Osiedle Klonowe 11B(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wielicki, Wieliczka, ul. Zbożowa (9.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 5 161 brutto/m2
  Osiedle Klonowe 11B
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 63 - 66 m2
  Liczba pokoi: 3
  Savan Investments

Opis Inwestycji

„Osiedle pod Kasztanem” to kameralna inwestycja zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nowoczesna zabudowa szeregowa i bliźniacza oferuje połączenie wygody i prywatności. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną chwili wytchnienia od wielkomiejskich klimatów bez rezygnowania z doskonałego dojazdu do pracy, szerokiej infrastruktury usługowo-handlowej, centrów rozrywkowych oraz obiektów sportowych i edukacyjnych.Przestronny, ogrodzony teren przy ul. Jana Korepty to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli poszukujących spokoju. Projektując „Osiedle pod Kasztanem”, chcieliśmy, aby była to inwestycja wyróżniająca się na mapie Krakowa, dlatego wszystkie oferowane przez nas mieszkania i domy będą miały prywatne ogródki i garaże oraz dostęp do części wspólnej, na której znajdą się miejsca postojowe oraz plac zabaw.Energooszczędna, jednopiętrowa zabudowa, w której mieszczą się apartamenty o powierzchni około 65 mkw. oraz przestronne domy o metrażu 123 mkw. harmonijnie łączy się z podmiejskim otoczeniem, w którym natura miesza się z jednorodzinnym budownictwem.W trosce o maksymalny komfort, każde z oferowanych przez nas mieszkań ma dwie sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, łazienkę, własny ogródek, garaż i prywatne wejście. Domy składają się z części dziennej i wypoczynkowej - na parterze mieszczą się salon z aneksem kuchennym, łazienka, garderoba, garaż i wyjście do ogródka, a na piętrze cztery sypialnie z dostępem do dwóch balkonów oraz łazienka.Udogodnienia:• Doskonała lokalizacja w zielonej części dzielnicy Bieżanów-Prokocim• Znakomita infrastruktura drogowa i świetnie rozwinięta komunikacja miejska• Lepsza jakość powietrza - oddalenie od gęstej zabudowy, fabryk i dróg szybkiego ruchu• Bezpieczny, ogrodzony teren z częścią rekreacyjną dla dzieci oraz parkingiem• Ekologiczne ogrzewanie gazowe oraz przyłącza wszystkich mediów• Kameralna zabudowa• Wszystkie domy i mieszkania posiadają własne ogródki i garaże• Dodatkowe miejsca parkingowe do dyspozycji mieszkańców• Najwyższa jakość budownictwa - szczelna stolarka okienna, jasna elewacja, część wspólna wyłożona kostką brukową• W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz szybka kolej aglomeracyjna

Inwestycja Osiedle pod Kasztanem znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Jana Korepty (8.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Inwestycja Osiedle pod Kasztanem jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Kasztanem pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 64 do 66 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki są w module "C".

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórki są w module "C".
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: garaż.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle pod Kasztanem

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Kasztanem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle pod Kasztanem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mała Góra.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Kasztanem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Market Point, w odległości 420 m znajduje się Piekarnia Królewska, w odległości 470 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Kasztanem w odległości 470 m znajduje się boisko do siatkówki / wielofunkcyjne, w odległości 520 m znajduje się Klub Sportowy Bieżanowianka.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie