Zamieszkaj na Rudawskiej 2

- Zamieszkaj na Rudawskiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez RT Deweloper Sp. z o.o.

Ceny od: 6 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zamieszkaj na Rudawskiej 2 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
KC.10
3
62,71 m²
1
388 802 zł6 200 zł/m²
KC.20
3
62,17 m²
3
385 454 zł6 200 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Zamieszkaj na Rudawskiej 2

Osiedle zaprojektowane zostało przez Pracownię Projektową BCM Architekci pod okiem doświadczonego Projektanta Pana Jacka Millera. Projekt nowego osiedla nawiązuje do istniejącego już Zamieszkaj na Rudawskiej pod względem wizualnym. „Zamieszkaj na Rudawskiej 2” to realizacja budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych a 3 klatek A,B,C gdzie znajdowały będą się mieszkania o pow. od 27m2 do 63m2 z lokalami usługowymi i 2 garażami podziemnymi.I Etap- budowa klatki A (28 mieszkań + garaż podziemny i lokale usługowe)Rozpoczęcie budowy: październik 2017rZakończenie budowy: marzec 2019rII Etap- budowa klatki B,C ( 61 mieszkań + garaż podziemny i lokale usługowe)

Inwestycja Zamieszkaj na Rudawskiej 2 znajduje się na Poświętnem, ul. Rudawska (4.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera RT Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Zamieszkaj na Rudawskiej 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Zamieszkaj na Rudawskiej 2 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 62 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 63 m2 w cenie od 385 454 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RT Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Nadrzędnym celem dewelopera jest wysoka jakość. Materiały budowlane oraz firmy podwykonawcze są rygorystycznie dobierane aby spełnić Nasze i Państwa oczekiwania o pięknym i ekonomicznym mieszkaniu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: do każdego mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca): Garaż podziemny pod klatką A: 13 miejsc postojowych Garaż podziemny pod klatką B-C (wspólny): 60 miejsca postojowe.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 62 do 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 385 454 do 388 802 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 200 zł/m².
Opis płatności:• inwestycja finansowana przez bank pko bp. s.a. system płatności 10/10/10/70: 10% kwoty brutto przy zawarciu umowy deweloperskiej 10% kwoty brutto, 10% kwoty brutto, 70% kwoty brutto przed przeniesieniem własności.
Warunki rezerwacji:bezpłatnie na 48h.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zamieszkaj na Rudawskiej 2

Nowe osiedle „Zamieszkaj na Rudawskiej 2” zostanie wybudowane bezpośrednio przy pierwszej zrealizowanej Inwestycji RT Deweloper czyli przy ulicy Pakosławskiej we Wrocławiu w pobliżu ul. Żmigrodzkiej (CH MARINO) oraz ul. Kamieńskiego ( Wojewódzki Szpital Specjalistyczny). Odległość od Centrum wynosi 6 km do którego dostać się można tramwajami nr 1,7,15 oraz autobusami nr 129, 130, 144,K. 5 minut drogi zajmuje pokonanie trasy do Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 600 metrów od inwestycji Zamieszkaj na Rudawskiej 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny POŚWIĘCKA (Ośrodek zdrowia) (23541).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zamieszkaj na Rudawskiej 2 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 550m, Żłobek WYSPA SKARBÓW 2 w odległości 1050m, Prywatna Opieka nad Dziećmi Cherubiny w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Lobelia sp.j. Apteka, w odległości 600 m znajduje się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, w odległości 1200 m znajduje się Żak-Med.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się NMP Matki Kościoła, w odległości 1250 m znajduje się Wrocławski Teatr Piosenki, w odległości 1400 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 33.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Wrocławski Klub Kolarski, w odległości 1100 m znajduje się Smecz. Szkoła tenisa ziemnego, w odległości 1150 m znajduje się Dolnośląska Kompania Piłkarska Sp. z o.o..

Data publikacji: 03.03.2016

Data aktualizacji: 31.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie