Moko

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 10 455 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Moko dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
U18
160,21 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Moko

Opis Inwestycji

Lokale usługowe od Ronson Development z możliwością kupna lub wynajmu.Czysty zysk! Nasze osiedla budujemy w najlepszych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do komunikacji miejskiej i przyciągają zwolenników aktywnego, nowoczesnego trybu życia. W takim otoczeniu świetnie prosperują punkty usługowe, sklepy czy drogerie.Lokalizacja: Mokotów - ul. Magazynowa 11, przy business parku Domaniewska/Postępu (Mordor).Benefity inwestycji: Ok. 1000 nowych mieszkań w okolicznych inwestycjach!Część lokali z ekspozycją na Wołoską!Miejsca parkingowe przed budynkiem!Świetna komunikacja: tramwaje, autobusy, metro.Bliskość biurowców, Mordoru, gdzie pracuje ok. 100 000 osób!Gwarantujemy:- Zaliczenie raty odsetkowej i prowizji do kosztów,- Odliczenie pełnej wysokości składki VAT,- Atrakcyjny system ratalny,- Gotowe lokale usługowe w idealnej lokalizacji dla biznesu,- Bezpieczną i opłacalną inwestycję z amortyzacją do 2,5% rocznie!Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Inwestycja Moko znajduje się na Ksawerowie, ul. Magazynowa 11 (5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Moko została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Moko pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 160 metrów kwadratowych w cenie od 10 455 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 160 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • kształtują się na poziomie 1 674 996 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 10 455 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moko

Osiedle MOKO ul. Magazynowa 11 • Przy metrze Wierzbno, • orzy Galerii Mokotów, • w pobliżu Biznes Park.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 200 metrów od inwestycji Moko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Domaniewska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Moko znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Zarządzania The Polish Open University w odległości 200m, Linda Dance Style w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Medicover Sp. z o.o., w odległości 150 m znajduje się Profilaktyka a Ty, w odległości 150 m znajduje się POZ Poliklinika nr 4 Ambulatorium Domaniewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się runnersclub.pl - Sklep dla biegaczy, w odległości 150 m znajduje się Prima Pasta - Bistro Italiano, w odległości 200 m znajduje się U przyjaciół.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się ITP Esthetique, w odległości 500 m znajduje się Holmes Place Energy, w odległości 500 m znajduje się Calypso (Galeria Mokotów).

Data publikacji: 10.08.2016

Data aktualizacji: 17.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie