Moko

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Holm House(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego (5 km od centrum Warszawy)
  Holm House
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 9
  Powierzchnia: 55 - 155 m2
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
 • MOKO Concept Apartments(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 59 - 132 m2
  Metropolis Investments
 • Wilanowska Crescent(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służew, Aleja Wilanowska (5.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 016 brutto/m2
  Wilanowska Crescent
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 121 m2
  Flora Development Bis

Opis Inwestycji

Lokale usługowe od Ronson Development z możliwością kupna lub wynajmu.Czysty zysk! Nasze osiedla budujemy w najlepszych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do komunikacji miejskiej i przyciągają zwolenników aktywnego, nowoczesnego trybu życia. W takim otoczeniu świetnie prosperują punkty usługowe, sklepy czy drogerie.Lokalizacja: Mokotów - ul. Magazynowa 11, przy business parku Domaniewska/Postępu (Mordor).Benefity inwestycji: Ok. 1000 nowych mieszkań w okolicznych inwestycjach!Część lokali z ekspozycją na Wołoską!Miejsca parkingowe przed budynkiem!Świetna komunikacja: tramwaje, autobusy, metro.Bliskość biurowców, Mordoru, gdzie pracuje ok. 100 000 osób!Gwarantujemy:- Zaliczenie raty odsetkowej i prowizji do kosztów,- Odliczenie pełnej wysokości składki VAT,- Atrakcyjny system ratalny,- Gotowe lokale usługowe w idealnej lokalizacji dla biznesu,- Bezpieczną i opłacalną inwestycję z amortyzacją do 2,5% rocznie!Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Inwestycja Moko znajduje się na Ksawerowie, ul. Magazynowa 11 (5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Moko została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Moko pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 160 metrów kwadratowych w cenie od 10 455 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moko

Osiedle MOKO ul. Magazynowa 11 • Przy metrze Wierzbno, • orzy Galerii Mokotów, • w pobliżu Biznes Park.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Moko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Domaniewska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moko znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Teddy & Me" w odległości 190 m, Centrum Doskonalenia Zawodowego w odległości 220 m, Krajowa Izba Księgowych w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moko jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 60 m, Radzikowska Clinic w odległości 290 m, Klinika Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moko składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Fruteria.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moko w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się McFit, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.08.2016

Data aktualizacji: 14.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie