:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1190860/e26d9f.png)
:format(jpg)/offers/offer/17824/main_image/kobieli-4_34a37a.jpg)
1 zdjęcie
Oddanie
3 kw. 2026
Ilość pokoi
3 pokoje
Metraż
85,14 m²
Piętro
3 piętro
Strona świata
wschód, zachód, północ, południe
Dodatkowe
Taras
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość
od 260 do 280 cm wysokości
Poziomy
1 poziom
Oznaczenie oferty
B.3M01

Raport o deweloperze
Poznaj dewelopera bliżej! Pobierz raport, w którym znajdziesz kluczowe informacje o firmie, jej doświadczeniu, nagrodach oraz aktualnych i zrealizowanych inwestycjach.
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe | |
|---|---|
Komórki lokatorskie | dostępne |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Realizacja inwestycji | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2026 roku |
Udogodnienia | videodomofon, rowerownia, instalacja fotowoltaiczna, winda, inteligentny dom, internet |
Przyroda | w okolicy inwestycji znajduje się morze |
Charakterystyka energetyczna nieruchomości | informacja u dewelopera |
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności | Odrębna własność z własnością gruntu |
|---|---|
Wysokość czynszu | informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji | Informacja u dewelopera |
Zabezpieczenie środków | Informacja u dewelopera |
Postępy i zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Stacja kolejowa - Gdańsk Stadion Expo - 1627 m
Przystanek Tramwajowy - 321 m
Przystanek Autobusowy - 370 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
21 kawiarni i restauracji, 30 sklepów, 23 obiekty sportowe, 4 placówki medyczne, 18 placówek edukacyjnych, 27 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.
Opis oferty
Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 85,14 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kobieli 4 na Brzeźnie, ul. Kobieli 4 (5.6 km od centrum Gdańska).
Inwestycja jest realizowana przez ROBYG.
Cała inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się 59 nowych mieszkań.
Na sprzedaż pozostaje 18 ofert o powierzchni od 34 do 97 m².
W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Kobieli 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.3M01 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.
Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, północ, południe.
Północna ekspozycja to idealny wybór dla osób ceniących przytulne i klimatyczne wnętrza. Delikatne, rozproszone światło sprzyja harmonii i stwarza doskonałe warunki do relaksu lub pracy. Okna na północ zapewnią równomierne oświetlenie przez cały dzień.
Okna wychodzące na południe gwarantują maksymalną ilość naturalnego światła, co czyni wnętrza jasnymi i ciepłymi. Dodatkowo południowa ekspozycja pomaga obniżyć koszty ogrzewania w zimie. Okna na południe są idealne dla osób pragnących cieszyć się jasnym otoczeniem, które sprzyja dobremu samopoczuciu oraz pozytywnej energii.
Wschodnia orientacja zapewnia dostęp do łagodnego porannego światła, idealnego dla rozpoczęcia dnia pełnego energii. Wnętrza pozostają jasne, ale nieprzegrzane, co sprzyja utrzymaniu komfortowej temperatury. Przebywanie w pomieszczeniu z oknami na wschód inspiruje do działania i pozytywnie wpływa na poranny rytuał.
Zachodnia ekspozycja to gwarancja intensywnego popołudniowego światła, które nadaje wnętrzom przytulności i ciepła. Idealne dla miłośników słonecznych wieczorów, którzy pragną cieszyć się pięknymi zachodami słońca we własnym domu. Zachodnie światło podkreśla kolory i faktury w aranżacji wnętrz, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi po długim dniu.
Dla przyszłych mieszkańców Kobieli 4 deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Kobieli 4 to luksusowa zielona enklawa zlokalizowana w malowniczym gdańskim Brzeźnie. W tym miejscu relaks i komfort stanową nieodłączną część dnia, a bliskość plaży i przyrody w połączeniu z doskonałym dojazdem do centrum sprawiają, iż jest to jeden z najlepszych adresów w mieście.
Na inwestycję składają się 2 ekskluzywne budynki, gdzie na nabywców czeka niecałe 60 apartamentów w podwyższonym standardzie.
Dom znajdą tu najbardziej wymagający klienci – chcący mieszkać na co dzień z rodziną w pobliżu najładniejszej plaży w Gdańsku, pary i single szukający wyjątkowej inwestycji stanowiącej jednocześnie świetną lokatę kapitału, jak i również osoby poszukujące wyjątkowego apartamentu na weekendowe wyjazdy do Trójmiasta.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Kobieli 4, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.
ROBYG
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Starowiejska 50, 80-534 GdańskGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 10:00 - 18:00
- Wtorek: 10:00 - 18:00
- Środa: 10:00 - 18:00
- Czwartek: 10:00 - 18:00
- Piątek: 10:00 - 18:00
- Sobota: 10:00 - 14:00





