Przy IV Śluzie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez Red Co.

Bydgoszcz, ul. Wrocławska
Ceny od: 6 900 zł/m2
Przy IV Śluzie

5 zdjęć

Przy IV Śluzie
Przy IV Śluzie
Przy IV Śluzie
Przy IV Śluzie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przy IV Śluzie dostępnych jest 5 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy

Opis Inwestycji

“Przy IV Śluzie” to kompleksem dwóch budynków mieszkalnych, usytuowanych w niepowtarzalnej lokalizacji nad Kanałem Bydgoskim przy ul. Wrocławskiej. Na blisko 5,5 tys. m² powierzchni użytkowej powstaje 107 lokali o metrażach od 24 do 245 m². Większy budynek, liczący 65 mieszkań, jest klasyczną konstrukcją na bazie litery L. Mniejszy budynek, liczący 42 mieszkania, ze zwężającym się czołem dłuższej krawędzi, jest bryłą przywodząca na myśl luksusowe, wycieczkowe okręty. Przy realizacji uwzględniono różnorodność oczekiwań przyszłych lokatorów, co zaowocowało wykreowaniem konstrukcji zaspokajającej w równej mierze wysokie potrzeby estetyczne i użytkowe.

Mariaż Historii z Nowoczesnością

Inwestycja została umiejscowiona w pięknej, zielonej okolicy, nad Starym Kanałem Bydgoskim. Zabytkowa IV Śluza na terenie parku nadaje niepowtarzalnego klimatu, wnosząc w nowoczesne konstrukcje ducha historii. Niemożliwy do podrobienia krajobraz sprawi, że po opuszczeniu eleganckich mieszkań wkroczą Państwo w świat wypełniony naturą, dla którego akompaniament stanowi kojący dźwięk przepływającej przez Kanał Bydgoski wody.

Inwestycja Przy IV Śluzie znajduje się w Bydgoszczy, ul. Wrocławska (1.8 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Red Co.

Inwestycja Przy IV Śluzie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Przy IV Śluzie w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 97 do 163 metrów kwadratowych, w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 4-pokojowe o powierzchni 97 m2 w cenie od 730 125 zł (1 mieszkanie)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 104 do 163 m2 w cenie od 717 255 zł (3 mieszkania)
 • 7-pokojowe o powierzchni 121 m2 w cenie od 905 925 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Red Co. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie tylko w budynku A.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada: tylko w budynku A
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 97 do 163 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4, 5, 7-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 717 255 do 1 123 458 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 7 500 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znakomita lokalizacja, blisko ścisłego centrum Bydgoszczy, pozwoli Państwu bez żadnych ograniczeń kosztować uroków największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy IV Śluzie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy IV Śluzie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Przy IV Śluzie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka / Kanałowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy IV Śluzie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy IV Śluzie znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum dla dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych TWP w odległości 100 m, Policealna Szkoła Zawodowa TWP w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy IV Śluzie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy IV Śluzie w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.10.2017
Data aktualizacji: 16.05.2022
Red Co. logo

Red Co.

Mariusz Sawicki

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wrocławska 5, Bydgoszcz

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: