Kamienica Wilcza 19

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamienica Wilcza 19 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
5.2
5
111,52 m²
5

Opis Inwestycji

Kamienica Wilcza 19

Kamienica przy Wilczej 19 to coś więcej niż inwestycja mieszkaniowa…Kamienica Wilcza 19 to historia ukryta w detalach, to piękno i elegancja kameralnego budynku osadzone pośród historycznej zabudowy w prestiżowej lokalizacji – Śródmieściu Warszawy.I wreszcie, Kamienica Wilcza 19 to ekskluzywne apartamenty wykończone w standardzie do zamieszkania.

Inwestycja Kamienica Wilcza 19 znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Wilcza 19 (0.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o..

Inwestycja Kamienica Wilcza 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań w tym 39 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Wilcza 19 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 112 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 112 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 112 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Wilcza 19

• Południowe Śródmieście – najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy • Miejsce, gdzie bogactwo architektury i kultury łączy się z życiem biznesowym i towarzyskim • Bliskość terenów zieleni, Park Ujazdowski, Łazienki Królewskie • Rozwinięta siatka komunikacji miejskiej z pobliskimi stacjami metra: Centrum i Politechnika

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Wilcza 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kamienica Wilcza 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Wilcza 19 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 31 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa Nr 203 w odległości 130 m, Prywatne Przedszkole im. Cecylii Plater - Zyberkówny w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Wilcza 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Medycyny Estetycznej w odległości 270 m, Lecznica IZIS w odległości 280 m, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Wilcza 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Piekarnia, w odległości 160 m znajduje się Kooperatywa Dobrze, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Wilcza 19 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.04.2019

Data aktualizacji: 17.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie