Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty na Powiślu
  Oferta archiwalna
  Apartamenty NA POWIŚLU to zespół sześciopiętrowych kamienic, otoczony trzema śródmiejskimi parkami. Osiedle położone jest w odległości 5 minut spacerem od placu Trzech Krzyży i ulicy Nowy Świat, w pobliżu Giełdy Papierów Wartościowych, mostu ks. J. Poniatowskiego i bulwarów wiślanych. Nieopodal znajduje się stacja II linii metra Centrum Nauki Kopernik.Architektura budynków, zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Kuryłowicz&Associates, nawiązuje do stylu art déco, symbolizując powrót do przedwojennej elegancji warszawskich ulic, a zdobiące kamienną elewację miedziane panele z motywem roślinnym czerpią inspirację z otaczającej osiedle przyrody. W Apartamentach NA POWIŚLU znajduje się elegancka recepcja, położony na podziemnej kondygnacji parking, ogród z bezpiecznym placem zabaw oraz 139 apartamentów o powierzchni do 140 mkw. Z myślą o poszukujących dużych przestrzeni klientach, apartamenty zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić funkcjonalne połączenie sąsiadujących ze sobą lokali.Osiedle charakteryzują: najwyższa jakość materiałów, duże, drewniane okna o wysokim współczynniku dźwiękochłonności, sięgająca 3 metrów wysokość pomieszczeń oraz innowacyjne rozwiązania grzewczo-klimatyzacyjne oraz system BMS, umożliwiające indywidualne sterowanie komfortem cieplnym. Klimatyzacja funkcjonuje w oparciu o wodę lodową, produkowaną w zasilającym osiedle, znajdującym się w sąsiednim budynku biurowym, układzie tzw. trójgeneracji gazowej, stosowanym w mieszkalnictwie w wielu miastach na świecie, m.in. w Paryżu, Brukseli, Sidney czy Nowym Jorku. Zespół kamienic posiada również własną stację uzdatniania wody. Osiedle jest monitorowane i całkowicie dostępne dla osób niepełnosprawnych.W czerwcu 2014 roku inwestycja otrzymała nagrodę I stopnia w XXIV edycji prestiżowego Konkursu Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa „Budowa Roku 2013”, przyznawaną wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju i Głównym Urzędem Nadzoru Budowalnego.

  Apartamenty na Powiślu

  od 12 974 zł/m2
  ul. Kruczkowskiego 4 , Solec, Śródmieście, Warszawa(1.3 km od centrum)
  Powiśle Park Sp. z o.o.
 • Kamienica Wilcza 19
  Oferta archiwalna
  Kamienica przy Wilczej 19 to coś więcej niż inwestycja mieszkaniowa…Kamienica Wilcza 19 to historia ukryta w detalach, to piękno i elegancja kameralnego budynku osadzone pośród historycznej zabudowy w prestiżowej lokalizacji – Śródmieściu Warszawy.I wreszcie, Kamienica Wilcza 19 to ekskluzywne apartamenty wykończone w standardzie do zamieszkania.

  Kamienica Wilcza 19

  ul. Wilcza 19 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.7 km od centrum)
  RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.
 • Noakowskiego 16
  Oferta archiwalna
  Kamienica przy Noakowskiego 16 została wzniesiona w 1913 roku. Do dzisiaj doskonale zachowały się modernistyczne dekoracje elewacji frontowej oraz wewnętrznego dziedzińca. Natomiast pistacjowe, glazurowane płytki w bramie posesji przypominają świetność polskiej secesji.Mieszkała tu warszawska inteligencja, między innymi kompozytor Karol Szymanowski, dyrygent Kazimierz Wiłkomirski czy słynny lekkoatleta i mistrz olimpijski z Los Angeles, Janusz Kusociński.Kamienica z elegancką restauracją, kawiarnią i znaną cukiernią.- Duży wybór metraży - od 28 m2 - 162 m2.- Przestronne mieszkania z balkonami,- Widok z okien od frontu na Pole Mokotowskie i Politechnikę Warszawską, w tylniej oficynie widok z okien na Pałac Kultury i Nauki oraz centrum Warszawy- Mieszkania w oficynie dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym mają wyjątkowo duże możliwości aranżacji wnętrz.- Wysokość mieszkań do 4 m- Miejsca parkingowe w rewitalizowanej Hali KoszykiCzęści wspólne utrzymane w kolorystyce ciepłego beżu, brązu i zieleni. Ściany ozdobiono dekoracyjnymi, geometrycznymi wzorami. Całości dopełniają, charakterystyczne dla późnej secesji elementy roślinne, które powtarzają się także w rzeźbieniach stiukowych i wykończeniach drewnianych. Posadzki zostały zaprojektowane z najwyższą starannością. Odnawiając wnętrza posiłkujemy się produkcjami z niewielkich manufaktur unikatowych kafli we Francji czy Niemczech ale też z Polski, w których został zachowany dawny sposób wyrobu, barwienie w masie i wzory ornamentów.

  Noakowskiego 16

  ul. Stanisława Noakowskiego 16 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.9 km od centrum)
  Fenix Group
 • Rezydencja Św. Barbary 4
  Oferta archiwalna
  Rezydencja Św. Barbary 4 to pierwsza w Warszawie butikowa kamienica wyróżniająca się tak indywidualnym stylem, drobiazgowo odtworzoną przedwojenną elewacją oraz najwyższym standardem. Rewitalizacja kamienicy Stefanii Tołwińskiej ma na celu stworzenie unikalnego miejsca do życia w ścisłym centrum Warszawy. Kamienicę podzielono zaledwie na 8 apartamentów, co gwarantuje wyjątkowy komfort mieszkania oraz zapewnia kameralną i ekskluzywną wspólnotę, dla której do wyłącznej dyspozycji przygotowano salę klubową oraz recepcję. Komfort zapewni również podziemny parking zlokalizowany pod podwórzem kamienicy, do którego prowadzi automatycznie otwierana brama wjazdowa.Szklana panoramiczna winda zapewni bezszelestny dostęp do wybranego piętra. Pieczołowicie odtworzona klatka schodowa wykładana białym i czarnym marmurem z oryginalną, ręcznie kutą balustradą prowadzić będzie wprost do apartamentu.Dbałość o każdy detal uwidoczniona zostanie już od drzwi wejściowych do apartamentu – grubych, solidnych i bogato rzeźbionych. Mieszkania zachwycać będą przestronnymi wnętrzami o bardzo pożądanej wysokości 3,5 metra.

  Rezydencja Św. Barbary 4

  ul. Św. Barbary 4 , Śródmieście, Warszawa(0.3 km od centrum)
  Warsaw Attics I Sp. z.o.o.
 • Lazurowa/Narwik
  Oferta archiwalna
  MIEJSCEProjektowany budynek wielorodzinny znajdować się będzie na działce położonej przy ul. Lazurowej róg Narwik w Warszawie, na terenie dynamicznie rozwijającej się Dzielnicy Bemowo. Sąsiedztwo atrakcyjnej zabudowy apartamentowej, a także bliskość obszarów rekreacyjnych (powstających w okolicy stawu Jeziorzec i słynnego Fortu Blizne) zapewnia komfort mieszkania w przyjaznej okolicy. Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki i bezproblemowy dostęp zarówno do centrum Warszawy (ulicami Górczewską, Połczyńską i Powstańców Śląskich), okolicznych centrów rozrywkowo- handlowych (Wola Park, Tesco, Media Markt) a także, dzięki planowanej trasie szybkiego ruchu S-8 do Kampinoskiego Parku Narodowego.Co więcej w bezpośrednim zasięgu (zaledwie kilkunastu metrów od budynku) znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają linieautobusowe w prawie wszystkie miejsca Warszawy. W pobliżu, znajdują się również obiekty służby zdrowia (przychodnia), oświaty oraz sportu (kompleks sportowy z basenem przy ul. Kocjana).Niedaleko projektowanego budynku, na rogu ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich znajduje się Urząd Dzielnicy Bemowo.BUDYNEKNowoczesny konstrukcyjnie, a zarazem tradycyjny w swym charakterze budynek wielorodzinny będzie cechował się zwartą bryłą, wyższą od strony ul. Lazurowej (6 kondygnacji nadziemnych) i niższą od strony ul. Narwik (5 kondygnacji nadziemnych). Na parterze od strony ul. Lazurowej przewidziano lokalizację lokali usługowych. Zadaszony wjazd do garażu na poziomie -1 będzie prowadził od ul. Narwik.Konstrukcja budynku będzie wykonana w technologii żelbetowej, szkieletowej (słupy konstrukcyjne i stropy), ściany zewnętrzne będą warstwowe, wykończone tynkiem malowanym, a elewacja parteru w rejonie lokali usługowych wykończona okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku będzie zapewnione z sieci miejskich, tzn. woda, gaz i prąd. Potrzeby c.o. i c.w. będzie spełniać własna kotłownia gazowa.Dodatkowo, warto zaznaczyć, że budynek zostanie zaopatrzony w nowoczesną windę.Będzie ona udogodnieniem, nie tylko dla tych mieszkańców, którzy mieszkają na wyższych kondygnacjach budynku, ale także dla tych, dla których wchodzenie po schodach jest, z różnych względów, trudnością w ogóle.STRUKTURA MIESZKAŃMieszkania będą obsługiwane jedną, usytuowaną centralnie klatką schodową a także windą, prowadzącymi również do podziemnego garażu.Struktura mieszkań jest bardzo zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów. Dostępne mieszkania(1-, 2- i 3- pokojowe) zaprojektowane zostały w różnych wariantach powierzchniowo – funkcjonalnych.Dodatkowo, duże, ustawne tarasy, przynależne do większości lokali umożliwiają jego właścicielom spędzanie czasu w domowych warunkach również na zewnątrz mieszkania.Co więcej, przestronny charakter każdego zaprojektowanego lokalu, duże okna, ciekawe rozwiązania architektoniczne dają uczucie  swobody, autonomii i niezależności.

  Lazurowa/Narwik

  ul. Lazurowa/Narwik , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Grupa Inwest
 • Poznańska 16
  Oferta archiwalna
  Kamienica znajdująca się pod adresem Poznańska 16 została wybudowana w 1910 roku dla braci Adolfa i Hermana Knothe. Pośród licznie zabytkowych elementów wystroju klatek schodowych i wnętrz, zachowały się secesyjne metalowe balustrady, stolarka drzwiowa drzwi do lokali i posadzki. Dzięki przeprowadzanej rewitalizacji ta historyczna kamienica odzyskuje swój dawny blask i przypomina, że dzięki takim właśnie budynkom Warszawa na początku XIX wieku była nazywana „Paryżem Północy”.Standard inwestycji- 26 mieszkań w prestiżowej i kameralnej kamienicy- apartamenty na ostatniej kondygnacji dwupoziomowe, z planowanymi tarasami na dachu- w klatce od frontu metraże apartamentów wynoszą od 150m2 do 177m2- w klatkach bocznych i klatce tylnej metraże mieszkań są od 39 m2 do 60 m2- wysokość mieszkań do 3,5 m- wysokość salonu w nadbudowanych apartamentach osiągać będzie ponad 5 m- stylowo zaprojektowane patio ze szklanym dachem- parking podziemny- na parterze patio znajdować się będą dwie galerie sztuki, restauracja, bar

  Poznańska 16

  ul. Poznańska 16 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.5 km od centrum)
  Fenix Group
 • Wiśniowy Sad Etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Wiśniowy Sad II to ostatni, II etap pięknego i kameralnego osiedla jakie realizujemy na terenie bliskiej Białołęki Szlacheckiej.“Wiśniowy Sad“ - to nowoczesne, funkcjonalne domy i mieszkania w niskich kameralnych budynkach, umiejscowione wzdłuż zielonej alei, to 1.8 ha terenów zielonych.Kameralna zabudowa15 niewielkich budynków mieszkalnych (w tym 14 budynków z I etapu i jeden budynek z II etapu) nawiązujących charakterem do zabudowy jednorodzinnej; mieszkania parterowe z wyjściami do indywidualnych, wygrodzonych ogródków21 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z samodzielnymi ogródkami o powierzchni ok. 500 m2elegancka architektura łącząca tradycyjne rozwiązania z nowoczesnym wyglądem1,8 ha stanowią tereny zieloneWygoda i bezpieczeństwowjazdy na teren osiedla od ul. Szlacheckiej i Białołęckiejprzy wjazdach – budynki ochrony oraz miejsca parkingowe dla gości2 place zabaw dla dzieci, odizolowane od ruchu ulicznego i odpowiednio nasłonecznionespecjalnie zaprojektowane zbiorniki retencyjne gromadzące wodę deszczową do podlewania ogródkówlokale usługowe na terenie osiedlaw pobliżu centra handlowe, punkty usługowe, szkoły i przedszkolaDogodna lokalizacjaw dzielnicy Białołęka, pomiędzy ul. Białołęcką i ul. Szlacheckąok. 50 m do przystanku autobusowegook. 800 m do przystanku tramwajowegook. 2 km do trasy Toruńskiejw niedalekiej przyszłości projektowane drogi szybkiego ruchu, w tym nowy Most Północny, którego budowa już się rozpoczęłaOtoczenieprzeważająca zabudowa jednorodzinnateren Zielonej Białołęki z licznymi, ciekawymi trasami rowerowymisąsiedztwo malowniczego Kanału Żerańskiegow okolicy Puszcza Słupecka i Rezerwat Łęgi Czarnej Strugiw niewielkiej odległości Zalew Zegrzyński z pełna ofertą rekreacyjną

  Wiśniowy Sad Etap II

  ul. Białołęcka 259 (ul. Wiśniowy Sad 38) , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  JANPUL
 • Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap
  Oferta archiwalna
  Wilanów Królewskie Przedmieście jest inwestycją zlokalizowaną w południowej części Miasteczka Wilanów. To jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Warszawie, powstające w wyniku realizacji wyjątkowego w skali europejskiej założenia urbanistycznego na malowniczym terenie w sąsiedztwie Pałacu i parku w Wilanowie. I etap inwestycji obejmuje zespół trzech kameralnych, trzypiętrowych kamienic z dominantami w otwartym układzie przestrzennym. II etap jest kontynuacją założeń do zabudowy pierwszego etapu. Architekci zaprojektowali oryginalny trzypiętrowy dom, również z dominantami, zbudowany na planie trójkąta z obszernym wewnętrznym dziedzińcem. Cały Projekt obejmuje 427 przestronnych, jasnych apartamentów (wysokość 3,02 cm) i zacisznych mieszkań (wysokość 2,82 cm) o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach od 31 m2 do 183 m2 – wyposażonych we własne balkony, loggie, tarasy, ogrody zimowe lub przedogródki. W ofercie znajdują się również apartamenty dwupoziomowe. Dominanty, widoczne na najwyższych kondygnacjach, podkreślają narożniki i wejścia do kamienic. Atrakcją zlokalizowanych tam apartamentów są rozległe tarasy, dostępne z salonów lub sypialni. Wszystkie apartamenty i mieszkania mają drewniane okna o dobrej izolacji akustycznej, parapety z kamienia naturalnego (marmur), a antywłamaniowe drzwi wejściowe zostały wykończone okleiną drewnianą. Miejsca postojowe różnej wielkości, również podwójne tzw. „rodzinne”, znajdują się w garażu podziemnym. I etap inwestycji zostanie ukończony w marcu 2008 roku. II etap – uruchomiony z początkiem kwietnia 2007 – zakończy się latem 2008 roku. Elewacje budynków utrzymane w ciepłych, pastelowych kolorach, wzbogacone są naturalnymi materiałami, takimi jak: kamień, ceramika czy drewno. Te same materiały zostały wykorzystane przy wykończeniu klatek schodowych, halli i podestów windowych. Jasny i czytelny układ komunikacyjny wewnątrz budynków zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Wysokie partery (podłoga na wysokości 1,5 m, parapet 2,2 m od poziomu chodnika) sprawiają, że wnętrza mieszkań będą niewidoczne dla osób z zewnątrz. Kamienice zostały wyposażone w system monitoringu przestrzeni ogólnodostępnych, czyli garaży i wejść do budynku. Otwarte zielone pasaże i place z oczkami wodnymi i strumykami oraz wewnętrzne ogrody wypełnią przestrzeń między poszczególnymi kamienicami. Domy i uliczki oświetlą stylowe latarnie. W narożnych częściach parterów zaplanowano nieduże powierzchnie użytkowe, które pozwolą stworzyć lokalne zaplecze usługowe. Oferta Wilanów królewskie Przedmieście jest dobrą propozycją inwestorską. Atrakcyjna lokalizacja, ładna architektura, solidne wykonanie i dobra jakość zastosowanych materiałów i elementów wykończenia wzbudzają zainteresowanie klientów. Gwarantują również satysfakcję z podjętej decyzji, zarówno w celach mieszkaniowych jak też inwestycyjnych.

  Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap

  ul. Sarmacka/Al. Rzeczypospolitej , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Skarbiec Nieruchomości 6 Sp. z o.o. S.KA.
 • Szósty Zmysł
  Oferta archiwalna
  Tylko do końca roku kredyty na 100% wartości mieszkania!Piękna 28A „Szósty Zmysł” to propozycja dla osób ceniących sobie wygodne życie miejskie, w pobliżu teatrów, restauracji, pubów i sklepów, a jednocześnie pragnących znaleźć ciszę, gdy tego potrzebują.Budynek jest dobrze ukryty za pierzeją ulic Pięknej i Marszałkowskiej, odizolowany od zgiełku miasta, a jednocześnie usytuowany w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu Konstytucji. Obok znajduje się Teatr Polonia Krystyny Jandy.W 6 – piętrowej kamienicy znajduje się 41 luksusowych apartamentów z balkonami lub tarasami.W holu wejściowym na parterze mieści się recepcja, zaś problem z parkowaniem rozwiązano dzięki podziemnemu garażowi.Budynek jest ukończony i posiada pozwolenie na użytkowanie.

  Szósty Zmysł

  ul. Piękna 28A , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.8 km od centrum)
  Magnus Group Sp. z o.o.
 • Słoneczne Patio
  Oferta archiwalna
  LOKALIZACJA Atrakcyjna lokalizacja była dla nas zawsze sprawą bardzo istotną przy planowaniu kolejnej inwestycji. Ekskluzywny, niewielki apartamentowca budowany jest na działki, która gwarantuje doskonałą komunikację z Centrum Warszawy oraz przyjemne, zdrowe otoczenie. Nasza inwestycja powstaje na początku pasa uzdrowiskowego rozlokowanego przy rozległych terenach zielonych, jakie stanowi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Sama działka również jest zadrzewiona, mieszkańcy Słonecznego Patio będą się więc czuli tak, jakby mieszkali w parku. Świeże, rześkie powietrze, brak spalin, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i lepsze zdrowie to tylko nieliczne zalet mieszkania w Słonecznym Patio. Natomiast nowy węzeł drogowy: ul. Marsa- Trasa Siekierkowska pozwoli na szybkie przedostanie się na drugi brzeg Wisły i do centrum miasta. Dla tych, którzy nie posiadają lub nie chcą korzystać z własnego auta dojeżdżając do pracy wygodnym rozwiązaniem będzie korzystanie z komunikacji miejskiej, na przeciwko budynku, po przeciwnej stronie ulicy znajduje się przystanek autobusowy. Kilkaset metrów od naszej inwestycji znajduje się stacja PKP, stamtąd w 20 minut pociągiem dojechać można do Centrum Warszawy. Dojazd z innych dzielnic Warszawy, z których trzeba przebijać się przez coranne korki zajmuje dużo więcej czasu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się wszelkie instytucje użyteczności publicznej, a także najlepsza w kraju placówka medyczna dla maluchów, czyli Centrum Zdrowia Dziecka. MIESZKANIA Inwestycja Międzylesiu jest 40mieszkaniową , kameralną inwestycją. Cztery oddzielne wejścia do budynku dodatkowo zapewnią przyszłym mieszkańcom poczucie intymności. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, co z kolei zapewni spokój i bezpieczeństwo oraz da gwarancję, że na teren Słonecznego Patio nie wejdą nieproszeni goście. W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowaliśmy mieszkania, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 50,16 m2 do 135,97 m2. Wszystkie mieszkania mają atrakcyjne balkony lub tarasy. Lokale na trzecim piętrze posiadają dostęp do antresoli na poddaszu, przez co stają się mieszkaniami dwupoziomowymi.WŁASNA STACJA UZDATNIANIA WODY PITNEJOgromną zaletą jest umieszczenie w budynku własnej stacji uzdatniania wody pitnej. Stacja ta wyposażona jest w zespół filtrów i sterylizującą lampę UV, jaka stosowana jest m.in. na salach operacyjnych. Dzięki temu woda pitna w mieszkań będzie odpowiadała jakością wodzie źródlanej. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania mieszkańcy Słonecznego Patio będą mogli zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Dodatkowo pozwoli to zaoszczędzić pieniądze wydawane na litry wody mineralnej i wysiłek, który musimy włożyć w przyniesienie ciężkich butelek ze sklepu NOWOCZESNE WINDYDo wszystkich mieszkań, od poziomu garaży zawiozą mieszkańców windy. Są to nowoczesne windy i wyposażone w rezerwowy system zasilania, dzięki któremu nie zatrzymają się między piętrami nawet wtedy, kiedy odłączony zostanie dopływ energii elektrycznej. Windy są nie tylko wygodne i bezpieczne, ale również ciche, nie słychać ich w mieszkaniach.Miejsce parkingowe w parkingu podziemnym: 30 000złMiejsce parkingowe naziemne: 20 000złDostępne komórki lokatorskie w cenie: 4 000zł/m2

  Słoneczne Patio

  ul. Żegańska/Celestynowska , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Hirny BD S.A.
 • Rezydencja Piękna Nova
  Oferta archiwalna
  Rezydencja Piękna Nova to połączenie klasycznego piękna z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki.Sześciopiętrowy budynek mieści 74 apartamenty i 11 lokali użytkowych (które zlokalizowane są na dwóch pierwszych kondygnacjach); jest również wyposażony w dwupoziomowy garaż podziemny.Obiekt został wykonany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych gwarantujących najwyższe, światowe standardy jakości. Drewno egzotyczne, naturalny kamień i inne szlachetne materiały wykończeniowe podkreślają elegancję architektury, szczególnie w częściach wspólnych budynku, tworząc niepowtarzalny klimat.Wszystkie apartamenty wyposażone są ponadto w unikatowe na rynku, gwarantujące pełne bezpieczeństwo i komfort, rozwiązania techniczne, takie jak system zarządzania funkcjami komfortu w pomieszczeniach, centralny system bezpieczeństwa czy kolorowy centralny panel sterowania LCD.

  Rezydencja Piękna Nova

  ul. Piękna 15 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.9 km od centrum)
  Magnus Group Sp. z o.o.
 • Rezydencja Na Wspólnej
  Oferta archiwalna
  Obiekt jest usytuowany w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.Projekt objął modernizację i rozbudowę frontowej kamienicy z zachowaniem jej przedwojennego stylu oraz dobudowę od strony północnej nowoczesnej oficyny.Budynki stanowią połączenie przedwojennego stylu oraz nowoczesno-klasycznej elegancji.W kamienicy znajduje się 50 lokali, z czego kilka na parterze to przestrzenie biurowo-usługowe.Apartamenty przy ul. Wspólnej cieszyły się szczególnym powodzeniem wśród osób poszukujących korzystnej lokaty kapitału, a także wśród firm.

  Rezydencja Na Wspólnej

  ul. Wspólna 50/50A , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.3 km od centrum)
  Magnus Group Sp. z o.o.
 • Rezydencja Kaliska
  Oferta archiwalna
  Budynek znajdujący się na zbiegu ulic Kaliskiej i Niemcewicza, jest obrazem udanej syntezy współczesnego stylu architektonicznego z nurtami budowlanymi minionych epok.Calisia Residence jest doskonałym przykładem połączenia nowoczesnych technologii budownictwa z pięknem klasycznych linii. Solidne i trwałe materiały architektoniczne, łączą się harmonijnie z elementami zieleni wokół budynku.Komfort nowoczesnej budowli z podziemnym garażem, współgra z klimatem wiekowych kamienic. Dla podniesienia komfortu mieszkańców w budynku znajduje się recepcja, rowerownia i wózkownia.

  Rezydencja Kaliska

  ul. Kaliska / Niemcewicza , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Develia
 • Osiedle Wilga VII
  Oferta archiwalna
  Osiedle “WILGA VII” realizowane w ramach wspólnego przedsięwzięcia ze Spółdzielnią Mieszkaniową “Gocław-Lotnisko” zlokalizowane u zbiegu ulic Rechniewskiego i Nowaka-Jeziorańskiego na Gocławiu. Odległość od Centrum 7 km,  obok pętli autobusów: 111, 117, 123, 147, 151, 411, 507, 509, E-5, N22 i N72, obok planowanej  w niedalekiej przyszłości linii tramwajowej i metra.Kameralny, całodobowo strzeżony kompleks będzie posiadał:- 211 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach 35 – 101 m2, z balkonami, loggiami lub tarasami (również ogródkami), zaprojektowanych z dużą dbałością o komfort i wygodę przyszłych mieszkańców, z możliwością dokonania własnej aranżacji według indywidualnych potrzeb;- własny zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci w części wewnętrznej;- lokale usługowe w parterze i dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy;W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowe “Promenada”, a w pobliżu:- markety: Biedronka, Champion, Lidl, Marc Pol, Tesco, REAL, Leroy Merlin, targowisko “Bazar Gocław” oraz liczne sklepy wielobranżowe i punkty usługowe;- 17 placówek bankowych, liczne bankomaty, 3 urzędy pocztowe;- 4 przychodnie lekarskie, 9 aptek;- 14 przedszkoli, 6 szkół podstawowych, 6 gimnazjów, 5 szkół średnich i 2 szkoły wyższe;- sieć ścieżek rowerowych, sztuczne lodowisko, ośrodek sportu i rekreacji “Wodnik”, ośrodek wioślarstwa i żeglarstwa, kino Cinema City, restauracje i bary.Zakończenie budowy - maj 2011 r.70 % mieszakań w obecnej ofercie kwalifikuje się do programu “RODZINA NA SWOIM”Kredytu na specjalnych warunkach dla klientów ED Invest S.A. udzielą Państwu – DEUTSCHE BANK, Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska. Nasi doradcy finansowi zaproponują Państwu najkorzystniejsze rozwiązania również w programie rządowym “Rodzina na swoim”.

  Osiedle Wilga VII

  ul. Rechniewskiego/Nowaka-Jeziorańskiego , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  ED invest S.A.
 • Nowogrodzka 6A
  Oferta archiwalna
  Budynek przy Nowogrodzkiej 6A został zaprojektowany przez Karola Bagieńskiego. W 1911 r. w dużym stopniu zachowały się wnętrza wraz z wyposażeniem, np. piękne drewniane drzwi, kute balustrady schodów i balkonów, jak również secesyjne detale i płytki ceramiczne w reprezentatywnym przejeździe bramnym.

  Nowogrodzka 6A

  ul. Nowogrodzka 6A , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.4 km od centrum)
  Fenix Group
 • Mokotowska 59
  Oferta archiwalna
  Luksusowy apartamentowiec położony w zabytkowej części Warszawy, przy ulicy Mokotowskiej 59. 14 unikalnych apartamentów zostało oddanych w pierwszym kwartale 2009r.Mokotowska 59 to luksusowa kamienica położona w samym sercu Warszawy, w prestiżowym otoczeniu ambasad i najpiękniejszych parków Śródmieścia.Dyskretna elegancja apartamentowca doskonale wpisuje się w historyczne otoczenie przedwojennych kamienic stojących przy Mokotowskiej.Sama ulica łączy w sobie nowoczesne formy współczesnej urbanistyki oraz tradycyjne formy architektoniczne z początku XX wieku.Okolica Mokotowskiej 59 to kwintesencja tego, co najciekawsze i najpiękniejsze w Warszawie.W odległości krótkiego spaceru znajdują się: Plac Trzech Krzyży, Park Ujazdowski i Zamek Ujazdowski będący siedzibą Centrum Sztuki Współczesnej, Łazienki Królewskie, Ogród Botaniczny oraz Nowy Świat.

  Mokotowska 59

  ul. Mokotowska 59 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.8 km od centrum)
  ORCO Property Group
 • Mokotowska 40
  Oferta archiwalna
  Ekskluzywne penthousy, powstające na ostatnich kondygnacjach zabytkowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 40, są projektowane z myślą o naszych najbardziej wymagających klientach. Zapierająca dech w piersiach panorama Warszawy jest tylko jednym z atutów posiadania przestronnego tarasu pod najbardziej prestiżowym adresem w Warszawie.O klasie kamienicy będą świadczyć nie tylko w pełni odrestaurowane klatki schodowe z doskonale zachowanymi elementami zabytkowymi, ale również zrekonstruowana eklektyczna elewacja frontowa  oraz przestronna nowo wybudowana przeszklona winda zewnętrzna.STANDARD BUDYNKU•    Elewacja frontowa przywrócona do wyglądu sprzed 1936 roku Wykonana według archiwalnych danych pod nadzorem Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków.•    Klatka schodowa zrewitalizowana, okładziny kamienne, ozdobne balustrady, poręcze drewniane.•    Odrestaurowane zabytkowe zdobienia stolarskie i dekoracje naścienne.•    Brama budynku wykonana według archiwalnego międzywojennego wzoru.•    Odrestaurowany prześwit bramowy z rekonstrukcją detalu architektonicznego.•    Odrestaurowane zabytkowe drzwi wejściowe głównej klatki schodowej.•    Stylowa przeszklona winda zewnętrzna.•    Nowy dach i pokrycie dachu.•    Wszystkie instalacje w budynku wymienione, nowe przyłącza mediów.•    Dziedziniec z odtworzoną historyczną nawierzchnią z kostki brukowej.STANDARD LOKALI•    Drzwi wejściowe do lokali wysokiej klasy, ognioodporne, antywłamaniowe•    Okna jednoramowe drewniane, dźwiękoszczelne, termoizolacyjne antywłamaniowe.•    Tynki w lokalach gipsowe wysokiej jakości.•    Ściany lokali wykonane z tradycyjnych materiałów.•    Posadzki przygotowane pod każdy rodzaj wykończenia.•    Do lokali doprowadzona instalacja elektryczna trójfazowa do zasilenia kuchenek.•    Ogrzewanie i ciepła woda – piece gazowe z pełną automatyką.•    Lokale wyposażone w gniazda telewizji kablowej, telefoniczne, wideo domofony.•    Klimatyzacja (opcja).•    Kominki (opcja).•    Tarasy o wielkości od 20m2 do 80m2.•    Wysokość lokali około 3,0 m.

  Mokotowska 40

  ul. Mokotowska 40 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.9 km od centrum)
  Ipeco Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Lucerny
  Oferta archiwalna
  Zrealizowany obiekt to kameralny czteroklatkowy budynek wykonany w technologii tradycyjnej, mieszczący 78 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 mkw. do 150 mkw. położony u zbiegu ulic Lucerny i Łyszkowickiej. Złożony z czterech kondygnacji naziemnych (parter + 3 piętra) i hali garażowej (mieszczącej także komórki lokatorskie) na poziomie -1 budynek w kształcie litery “C” jest ogrodzony i wyposażony w portiernię oraz dwa oddzielne wejścia. Wszystkie lokale są wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkania ulokowane na parterze w ogródki. Teren wokół budynku wraz z wewnętrznym patio jest zagospodarowany przy wykorzystaniu różnorodnych form zieleni oraz elementów małej architektury. Atrakcyjna lokalizacja inwestycji w Starym Aninie zapewni mieszkańcom ciszę i spokój przy jednoczesnej świetnej komunikacji z centrum miasta – dzięki bliskości Wału Miedzeszyńskiego i Mostu Siekierkowskiego dojazd (zarówno samochodem, jak i autobusem) będzie zajmował dosłownie kilkanaście minut, a ze stacji Warszawa Anin możliwy będzie także pociągami Kolei Mazowieckich. Dzięki swej prostej i jasnej formie obiekt znakomicie wkomponuje się w istniejącą w tej okolicy zanurzoną w zieleni zabudowę jednorodzinną, a bliskość licznych ścieżek rowerowych i terenów leśnych, takich jak położony nieopodal Rezerwat przyrody – Las im. Jana III Sobieskiego sprzyja relaksowi i aktywnemu odpoczynkowi.Opcjonalnie dostępne miejsce postojowe w cenie 30 500zł

  Inwestycja przy ul. Lucerny

  ul. Lucerny/Łyszkowicka , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Cogik SP. z o.o.
 • Hoża 55
  Oferta archiwalna
  SZTUKA ŻYCIAProjekt Hoża 55 obejmuje dwa kameralne, pięcio-i sześciopiętrowe budynki, tworzące zespół nowoczesnych apartamentów i penthousów. Szczególną uwagę przy projektowaniu zwrócono na wysoką jakość części wspólnych.Reprezentacyjne, przeszklone lobby, specjalnie zaprojektowane zielone patio, jak również dwupoziomowy garaż podziemny, potwierdzają najwyższy standard inwestycji.  Prestiżowy adres w samym centrum WarszawyPrzedwojenna ulica z klimatemDwa kameralne budynki61 apartamentów, w tym penthousyZachowane fragmenty historycznej fasadyZielone patioDwupoziomowy parking podziemnyWysoka jakość części wspólnychFunkcjonalne i łatwe do aranżacji apartamentyDoskonała komunikacja miejskaZapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży inwestycji Hoża 55 na ul. Białą 3 (Biuro Sprzedaży Yareal).Termin zakończenia II kwartał 2013

  Hoża 55

  Ul. Hoża 55 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.6 km od centrum)
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Hotel Puławska Residence
  Oferta archiwalna
  Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu apartamentów hotelowych w inwestycji trzygwiazdkowego Hotelu Puławska Residence.Blisko dwieście wygodnych, rozkładowych pokoi hotelowych i apartamentów, o powierzchniach od 20 do 60 m², z miejscem do pracy, częścią dzienną, sypialnią i łazienką oraz w większości z aneksami kuchennymi, pozwolą Państwa gościom poczuć się jak w domu. Do dyspozycji naszych klientów zostaną oddane również sale konferencyjne, podziemny garaż, fitness i SPA. Planowane są gabinety lekarskie i rehabilitacyjne, oddział banku a także inne lokale usługowo-handlowe.Hotel Puławska Residence to pomysł dla inwestorów na dywersyfikację kapitału z ewentualną możliwością mieszkania w wykupionym pokoju lub apartamencie. Projekt ten docenią również osoby, które chcą zapewnić sobie i swoim najbliższym stały dochód w przyszłości. Jest to doskonały sposób na alternatywną formę inwestowania z gwarancją wypłaty zysku z wynajmu apartamentów już w pierwszym roku funkcjonowania hotelu.Gwarantujemy profesjonalną administrację całym przedsięwzięciem. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku deweloperskim i hotelarskim mają Państwo pewność i gwarancję rzetelnej administracji i satysfakcji nie tylko z realizacji naszej inwestycji, ale również podczas pobytu w Hotelu Puławska Residence.

  Hotel Puławska Residence

  ul. Puławska/Pileckiego , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Arche S.A.
 • Galeria Wiatraczna
  Oferta archiwalna
  Budynek zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Pragi Południe, atrakcyjna lokalizacja obiektu z widokiem na panoramę lewobrzeżnej Warszawy, budynek znajduje się w miejscu, w którym doskonała komunikacja (linia tramwajowa, autobusowa oraz planowana stacja metra pozwala w pełni korzystać z uroków życia miejskiego), idealnym miejscem na dzielne spacery jest sąsiedztwo drugiego pod względem wielkości po Łazienkach parku Warszawy – Parku Skaryszewskiego (ok. 56 ha) oraz bliskość rezerwatu przyrody Olszynki Grochowskiej.Bryle budynku z 230 lokalami mieszkalnymi i powierzchnią handlowo-usługową na poziomie parteru i pierwszego piętra (ok. 7000 mkw.) nadano ciekawą formę. Jego wyższa część (XV kondygnacji) od strony ulicy Grochowskiej tworzy swoistą dominatę nad Rondem Wiatraczna, podziemie budynku przeznaczono na miejsca parkingowe obsługujące część handlowo-usługową, na drugim piętrze budynku zlokalizowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie mające obsługiwać część mieszkalną, jasny i czytelny układ komunikacyjny wewnątrz budynku zapewnia wygodę i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.Zabiegając o satysfakcję naszych Klientów, mamy na uwadze nie tylko dbałość o najwyższą jakość oferowanego produktu jakim jest mieszkanie, ale również zapewnienie Państwu komfortu psychicznego w postaci rachunku powierniczego prowadzącego przez bank, który jednocześnie kontroluje, przebiegprawidłowośći/terminowośći prac budowlanych.

  Galeria Wiatraczna

  ul. Grochowska/Kobielska , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Rogowski Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Pory
  Oferta archiwalna
  KOMFORT MOKOTOWA DO JUTRAOstatnie dostępne apartamenty.Inwestycja położona jest w dzielnicy Mokotów i sąsiaduje z obszarem Toru Łyżwiarskiego “Stegny”.Od wschodniej strony inwestycji przebiega al. Sikorskiego, a od zachodu ul. Pory.Od strony południowej rozciągają się tereny zielone.Bliskość rozległych terenów zielonych i sąsiedztwo nowoczesnych obiektów sportowych oferują atrakcyjne możliwości dla ceniących aktywny wypoczynek.KOMFORT MOKOTOWA DO JUTRAostatnie dostępne apartamentyInwestycja położona jest w dzielnicy Mokotów i sąsiaduje z obszarem Toru Łyżwiarskiego “Stegny”. Od wschodniej strony inwestycji przebiega al. Sikorskiego, a od zachodu ul. Pory. Od strony południowej rozciągają się tereny zielone. Bliskość rozległych terenów zielonych i sąsiedztwo nowoczesnych obiektów sportowych oferują atrakcyjne możliwości dla ceniących aktywny wypoczynek

  Apartamenty Pory

  ul. Pory/Sikorskiego , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Apartamenty Ochota
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Ochota – doskonale zlokalizowana inwestycja w jednym z najbardziej urokliwych i zielonych miejsc Ochoty.W grudniu 2009 roku rozpoczęliśmy realizację szesnastokondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego.Jego architektura to elegancja łącząca tradycję z nowoczesnością.Do każdego lokalu mieszkalnego przewidziano balkon, loggię lub taras.Przewidywane zakończenie inwestycji – IV kwartał 2011.

  Apartamenty Ochota

  ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 23 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  PRIBO Nieruchomości Sp. z o. o.

Informacje o Śródmieściu Południowym

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: