Osiedle Ogród etap I i II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kozielska, oferowane bezpośrednio przez Radan Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Kozielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 543 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Ogród etap I i II

15 zdjęć

Osiedle Ogród etap I i II
Osiedle Ogród etap I i II
Osiedle Ogród etap I i II
Osiedle Ogród etap I i II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Ogród to komfortowe i niepowtarzalne osiedle realizowane w zielonej części miasta u zbiegu ulic Kozielskiej i Łabędzkiej w Gliwicach przeznaczone dla tych którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, komfort i bezpieczeństwo.

W I i II etapie inwestycji zrealizowanych zostało 5 budynków tj; 4 budynki trzykondygnacyjnych mieszczące po 12 mieszkań w każdym oraz 1 budynek pięciokondygnacyjny - 2 klatkowy mieszczący po 30 i 20 mieszkań w klatce. Aktualnie oferta obejmuje mieszkania 3 , 4 i 5 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni tj; , 77m2, 85m2, 87 m2 ,94m2.

W III etapie inwestycji zrealizowany zostanie budynek 7 kondygnacyjny mieszczący 27 mieszkań o powierzchniach 38 m2 i 53 m2. Klientom zainteresowanych większym apartamentem proponujemy połączenie mieszkań według ich Klienta , maksymalnie do powierzchni 180m2 .

Każdy budynek posiada cichobieżną windę, a w części podziemnej miejsca parkingowe oraz pomieszczenia gospodarcze.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która daje możliwość pełnego i bezpośredniego dostępu do rozbudowanej infrastruktury oraz kluczowych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie bliskości terenów zielonych.

Wszystkie te aspekty sprawiają iż Osiedle Ogród jest idealne zarówno dla ludzi aktywnych zawodowo jak i dla tych którzy cenią swój czas.

Na uwagę również zasługuje fakt, iż osiedle w pełni zostało przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Do wykończenia budynków użyliśmy naturalnych materiałów takich jak; granit przy wjazdach do garaży, drewno olchowe na elewacji oraz drewniane żaluzje przesuwne zamontowane na balkonach, które są dodatkowym elementem ozdobnym budynków, jednocześnie spełniających swoją podstawową funkcję. Z dużą uwagą i starannością wykonaliśmy zagospodarowanie terenu gdzie elewacja budynków idealnie wkomponowana jest w otaczającą osiedle przyrodę oraz idealnie harmonizuje się z zaprojektowaną zielenią.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań w poziomie oraz wykończenie mieszkań pod klucz przez poleconych architektów wnętrz.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle docelowo zostanie zamknięte.

Inwestycja Osiedle Ogród etap I i II znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska (5.6 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Radan Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Ogród etap I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ogród etap I i II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Radan Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ogród etap I i II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ogród etap I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Ogród etap I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Gliwice Gaudiego.

Data publikacji: 10.07.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: