Fountain

Oferta archiwalna

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. F. Klimczaka 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Fountain

7 zdjęć

Fountain
Fountain
Fountain
Fountain

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2007 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 34160 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Nowy WilanówOsiedle Nowy Wilanów jest położone w Miasteczku Wilanów w Warszawie.W czerwcu 2010 roku Urban Land Institute przyznał Miasteczku Wilanów prestiżową “Nagrodę za Doskonałość” (2010 Awards for Excellence), w tym również projektom Nowego Wilanowa.Miasteczko Wilanów powstało w pracowni uznanego architekta Guya Perry’ego. Obecnie jego zespół pracuje nad modernizacją Osi Królewskiej. Ten historyczny trakt ma odzyskać dawną świetność; Guy Perry inspiruje się paryskim Ogrodem Luksemburskim i osią w Wersalu ze wspaniałymi alejami drzew i miejscami wypoczynku. Prawdopodobnie powstaną tu fontanny ustawione od strony Pałacu; tak aby współgrały z nim wizualnie.Nad Polami Wilanowskimi czuwa konserwator zabytków, a to oznacza, że zostaną tu zachowane tereny zielone i spójna architektura.Poznaj nasze osiedla w Nowym Wilanowie:•Villa Siena•Villa Verde•Villa Bianca•Fountain•Royal AxisWilanów to prestiżowa dzielnica, która ma wiele zalet:•szybki dojazd do Centrum (20 minut)•blisko do metra•rodzinne rozrywki: park, pole golfowe, stadnina, klub tenisowy, place zabaw•dużo zieleni i mikroklimat, sąsiedztwo Lasu Kabackiego i PowsinaPark w Wilanowie – 45 hektarów królewskiego ogroduNiegdysiejszy ogród Jana III Sobieskiego to duma Wilanowa; dwupoziomowy ogród barokowy, neorenesansowy ogródek różany, angielski ogród krajobrazowy oraz angielsko-chiński park krajobrazowy. Urokliwe alejki spacerowe prowadzą nad Jezioro Wilanowskie i założony tu na królewskie życzenie staw.Powsin – raj dla rodzinyOdkryty basen, korty tenisowe, kręgielnia, bilard, siłownia, solarium i sauna, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz ścianka wspinaczkowa (3 m), tenis stołowy, plac gier z boiskami do siatkówki plażowej i 10 stanowiskami do minigolfa oraz ogródki zabaw dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji proponowanych przez Park Kultury w Powsinie.BezpieczeństwoWilanów to najbezpieczniejsza dzielnica Warszawy. Większość budynków jest monitorowana całą dobę, a ulice są bardzo dobrze oświetlone. Szybko i łatwo do Centrum. Kierowcy czy niezmotoryzowani – wszyscy sprawnie dojadą do Centrum. Szybkie pokonanie tej trasy ułatwiło poszerzenie Al. Wilanowskiej, a także uruchomienie buspasów. Pomiędzy Wilanowem i Centrum kursuje 7 linii autobusowych.Ten wyjątkowy budynek apartamentowy został zlokalizowany przy ulicy Klimczaka, tuż obok Placu Wodnego w Miasteczku Wilanów.Apartamentowiec przyciąga uwagę szlachetną kamienną elewacją dzieloną charakterystycznym “paryskim” gzymsem z manierystyczną żeliwną balustradą.Miejski charakter Fountain ze sklepami i kawiarniami w podcieniach parteru oraz wysmukłymi oknami dedykowany jest ludziom kochającym elegancję i uroki miasta.

Inwestycja Fountain znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. F. Klimczaka 5 (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Qualia Development Sp. z o.o.

Inwestycja Fountain została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2007 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fountain nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Qualia Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fountain?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fountain mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Fountain znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fountain znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fountain znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 130 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 290 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fountain jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fountain w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Artis, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Błoniach Wilanowskich

Oferty na Błoniach Wilanowskich

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: