Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Qualia Development Sp. z o.o. logo

Qualia Development Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Mokotowska 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Qualia Development jest spółką deweloperską z trzynastoletnim doświadczeniem, która z sukcesem realizuje projekty charakteryzujące się wysoką jakością oraz spójną koncepcją architektoniczną, w przemyślany sposób kształtując wizerunek miast i dzielnic.

Do sztandarowych projektów realizowanych obecnie przez Qualia Development zaliczyć należy Nowy Wilanów w Warszawie, Neptun Park w Gdańsku oraz projekt Rezydencja Flotylla w Międzyzdrojach. Dorobek firmy obejmuje również ukończoną w 2003 r. inwestycję Trzy Gracje przy ul. Monte Cassino w Sopocie oraz projekt Marina Mokotów przy ul. Racławickiej w Warszawie, realizowany w latach 2003-2007 przez spółkę celową, w której większościowym udziałowcem było Qualia Development.

Qualia Development na każdym etapie swojej działalności zapewnia najwyższy poziom poczucia bezpieczeństwa wszystkim podstawowym grupom interesariuszy Spółki, a więc klientom, właścicielom, podmiotom finansującym oraz pracownikom poprzez harmonijny rozwój realizowanych projektów deweloperskich. Firma jest ceniona za jakość realizowanych inwestycji oraz wiarygodność. Przynależność do grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego zapewnia ugruntowaną i stabilną pozycję finansową.

Qualia Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i przestrzega kodeksu Dobrych Praktyk.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Qualia Development Sp. z o.o. logo
Qualia Development Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Mokotowska 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023