Kamienica Staromiejska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Margo

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 167 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Regal Park(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Elbląg, ul. Nowowiejska 1A (1.2 km od centrum Elbląga)
  Regal Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 26 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Baltic Investment sp. z o. o.
 • El Tower(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Elbląg, ul. Mielczarskiego 49 (0.8 km od centrum Elbląga)
  Ceny od: 4 334/m2
  El Tower
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 85
  Powierzchnia: 33 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  El Invest

Opis Inwestycji

Kamienica Staromiejska

Kamienica Staromiejska przy Ratuszu to oryginalna, nowoczesna architektura, nawiązująca wizualnie do bogatej historii elbląskiej Starówki.Umiejscowienie budynku w centrum, w samym sercu Starego Miasta jest wyjątkowo prestiżowe i atrakcyjne. Dla osoby kochającej klimat tego miasta, wybór apartamentu w tej lokalizacji to absolutny strzał w dziesiątkę.

Inwestycja Kamienica Staromiejska znajduje się w Elblągu, ul. Rzeźnicka (0.6 km od centrum Elbląga), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Kamienica Staromiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Staromiejska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 139 metrów kwadratowych w cenie od 5 750 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Margo przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Staromiejska

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Także najniżej położone miasto w Polsce. Miasto leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego.Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 124 668 mieszkańców.Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego – browar, również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Na te lata przypada znaczny napływ ludności do miasta. Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg-Wschód – Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Staromiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Kamienica Staromiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Słowiański.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Staromiejska znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. K. Wojtyły w Elblągu w odległości 150 m, Zakład Usług i Szkoleń ELTA w odległości 200 m, Elbląski Uniwersytet Robotniczy Spółka z o.o. w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Staromiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 490 m, Lekarz w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Staromiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Staromiejska w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.06.2019

Data aktualizacji: 15.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie