Villa del Sol

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Zbrojarzy, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane Barzak

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Ul. Zbrojarzy 98

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 113 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa del Sol

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Villa del Sol znajdować się będzie w południowej części Krakowa. Teren inwestycji graniczy z zabudową jednorodzinną w rejonie ulic Zdunów i Zbrojarzy.

W budynku zaprojektowano 35 komfortowych mieszkań o różnej powierzchni, zlokalizowanych na 4 kondygnacjach.Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i sprawdzonych systemów budowlanych stanowi o wielkomiejskim charakterze inwestycji, która jednak “wtopiona” w zieleń daje przyszłym mieszkańcom możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą w bliskiej odległości od ścisłego centrum Krakowa.

Inwestycja Villa del Sol znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane Barzak.

Inwestycja Villa del Sol została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa del Sol nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane Barzak przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa del Sol?

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa del Sol mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 946 metrów od inwestycji Villa del Sol znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łagiewniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa del Sol znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa del Sol znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Waldorfskie w odległości 294 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w odległości 407 m, szkoła w odległości 425 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa del Sol jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 306 m, Centrum Zdrowego Uśmiechu w odległości 387 m, Specjalistyczna Klinika Implantologiczno-Stomatologiczna w odległości 406 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa del Sol składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 407 m znajduje się abc, w odległości 410 m znajduje się Żabka, w odległości 439 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa del Sol w odległości 233 m znajduje się Orlik, w odległości 263 m znajduje się Orlik, w odległości 294 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: