Osiedle Mazurskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Silesia(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Zielona Góra, ul. Osiedle Śląskie (3.6 km od centrum Zielonej Góry)
  Ceny od: 4 900 brutto/m2
  Osiedle Silesia
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 43 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Agrobex Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Mazurskie położone jest na wschodnich obrzeżach miasta Zielona Góra po północnej stronie ul. Szosa Kisielińska, przy nowoprojektowanych drogach ul.Augustowska i ul. Mrągowska. Osiedle to będzie częścią Kisielińskiej Dzielnicy Mieszkaniowej. Od północy osiedle graniczy z obszarami leśnymi, od wschodu z terenami przeznaczonymi pod zabudowę wielorodzinną – z oddanymi do użytkowania w roku 2011 dwoma budynkami mieszkalnych KTBS i planowaną jednorodzinną, od południa poprzez ul. Szosa Kisielńska z Osiedlem Pomorskim – wysokie budynkiwielorodzinne, od zachodu bezpośrednio z budynkiem wielorodzinnym, a dalej z realizowaną obecnie budową centrum handlowego. Dojazd do centrum Zielonej Góry, odległego od projektowanego osiedla o ca 3 km, możliwy jest autobusem komunikacji miejskiej.Wszystkie budynki na projektowanym osiedlu zostały zaprojektowane z założeniem utrzymania spójnej formy architektonicznej dla każdej z części (północnej i południowej)jednostki A. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowaniaprzestrzennego, są to budynki 4-kondygnacyjne. Przyjęto formę architektoniczną,która oddaje charakter kompleksu otoczonego zielenią. Zróżnicowaniearchitektoniczne dwóch części osiedla ma za zadanie pokazać jednocześnieróżnicę standardów wykończenia domów i wskazać na dwie różne części osiedla,tak aby przełamać monotonię jednolitych budynków mieszkalnych.

Inwestycja Osiedle Mazurskie znajduje się w Zielonej Górze, ul. Mrągowska 2 (3.9 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Mazurskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mazurskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Mazurskie

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Mazurskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Mazurskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Mazurskie.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Mazurskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medycyny estetycznej i naczyniowej w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Mazurskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia cukiernia Kleszczewscy 1973, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia Mikulewicz Sp.J..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mazurskie w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie