Osiedle Mazurskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Zielona Góra, ul. Mrągowska 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Mazurskie

6 zdjęć

Osiedle Mazurskie
Osiedle Mazurskie
Osiedle Mazurskie
Osiedle Mazurskie

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Silesia
    od: 5 300 zł/m2

    Agrobex Sp. z o.o.

  • Osiedle Silesia etap II
    od: 5 450 zł/m2

    Agrobex Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Mazurskie położone jest na wschodnich obrzeżach miasta Zielona Góra po północnej stronie ul. Szosa Kisielińska, przy nowoprojektowanych drogach ul.

Augustowska i ul. Mrągowska. Osiedle to będzie częścią Kisielińskiej Dzielnicy Mieszkaniowej. Od północy osiedle graniczy z obszarami leśnymi, od wschodu z terenami przeznaczonymi pod zabudowę wielorodzinną – z oddanymi do użytkowania w roku 2011 dwoma budynkami mieszkalnych KTBS i planowaną jednorodzinną, od południa poprzez ul. Szosa Kisielńska z Osiedlem Pomorskim – wysokie budynki

wielorodzinne, od zachodu bezpośrednio z budynkiem wielorodzinnym, a dalej z realizowaną obecnie budową centrum handlowego. Dojazd do centrum Zielonej Góry, odległego od projektowanego osiedla o ca 3 km, możliwy jest autobusem komunikacji miejskiej.

Wszystkie budynki na projektowanym osiedlu zostały zaprojektowane z założeniem utrzymania spójnej formy architektonicznej dla każdej z części (północnej i południowej)

jednostki A. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania

przestrzennego, są to budynki 4-kondygnacyjne. Przyjęto formę architektoniczną,

która oddaje charakter kompleksu otoczonego zielenią. Zróżnicowanie

architektoniczne dwóch części osiedla ma za zadanie pokazać jednocześnie

różnicę standardów wykończenia domów i wskazać na dwie różne części osiedla,

tak aby przełamać monotonię jednolitych budynków mieszkalnych.

Inwestycja Osiedle Mazurskie znajduje się w Zielonej Górze, ul. Mrągowska 2 (3.9 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Mazurskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mazurskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Mazurskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Mazurskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Mazurskie.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Mazurskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medycyny estetycznej i naczyniowej w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Mazurskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia cukiernia Kleszczewscy 1973, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia Mikulewicz Sp.J..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mazurskie w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: