Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Franki House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Franki, oferowane bezpośrednio przez

Probitas Invest

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Franki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Franki HouseFranki House

12 zdjęć

Franki House
Franki House
Franki House
Franki House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 254 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) : Do każdego mieszkania miejsce postojowe za 15.000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Franki House – wszystkie mieszkania dwupoziomowe z ogrodami

Osiedle Franki House zlokalizowane jest w północno – wschodniej części Wrocławia i oferuje najlepiej zaprojektowane szeregi z ogrodami w tej części miasta. W kolejnej naszej inwestycji konsekwentnie łączymy wyjątkową architekturę z funkcjonalnie zaprojektowanymi mieszkaniami. Rozplanowanie mieszkań, elegancja i wysoki standard wykończenia sprawiają, że Franki House to miejsce do zamieszkania o unikalnym charakterze. Znajdziecie Państwo mieszkanie jakiego szukacie, zróżnicowane metraże mieszkań powstały z myślą o swobodzie i przyjemności aranżowania wnętrz. W ofercie Franki House mamy dwa zespoły budynków szeregowych dwu lokalowych, po 5 w każdym, o metrażu 105-112 m2 (5 pokoi) oraz 64-68 m2 (4 pokoje), każde mieszkanie z ogrodem, balkonem i miejscem postojowym. Nasze kameralne osiedle gwarantuje komfort, wypoczynek, bliskie tereny rekreacyjne pełne tras spacerowych, ścieżek rowerowych i tras dla biegaczy.

Inwestycja Franki House znajduje się na Zgorzelisku, ul. Franki (7.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Probitas Invest.

Inwestycja Franki House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Franki House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Probitas Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Franki House?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Franki House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 77 metrów od inwestycji Franki House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Palacha.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Franki House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Franki House znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Planeta Dzieci w odległości 455 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w odległości 477 m, Przedszkole nr 140 w odległości 488 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Franki House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Elżbieta Miazga w odległości 417 m, NZOZ Zawidawie II w odległości 487 m, Barbara i Adam Maliccy w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Franki House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 258 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 288 m znajduje się Słodka Pasja, w odległości 307 m znajduje się Biskupin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Franki House w odległości 496 m znajduje się boisko / kort, w odległości 544 m znajduje się boisko / kort, w odległości 580 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 20.05.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023