Moniuszki etap I

3 zdjęcia

Moniuszki etap I
Moniuszki etap I
Moniuszki etap I

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Moniuszki etap I dostępnych jest 28 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 45 do 80 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Wyróżniająca się architektura budynków, szeroka i funkcjonalna gama mieszkań z przestronnymi tarasami oraz bogata oferta miejsc postojowych w garażach podziemnych, to niewątpliwe atuty naszego nowego projektu.

Miło nam poinformować, że zaczynamy zapisy na naszą nowa inwestycję, kompleks budynków mieszkalnych, który będzie usytuowany przy ulicy Moniuszki w Piszu. W ramach inwestycji, podzielonej na dwa etapy, zbudujemy łącznie cztery budynki mieszkalne. W pierwszym etapie, rozpoczynającym się w IV kwartale 2019, zrealizujemy dwa 3 -piętrowe budynki wielorodzinne, składające się łącznie z 43 lokali mieszkalnych o ergonomicznych i funkcjonalnych układach. Metraż mieszkań waha się od 45 do ponad 90 m2. Każdy lokal będzie dysponował przestronnym tarasem, którego powierzchnia wyniesie nawet 60 m2 w wypadku największych apartamentów. W części podziemnej obu budynków zostanie usytuowanych kilkadziesiąt miejsc postojowych o zróżnicowanym metrażu, dostosowanym do potrzeb i preferencji przyszłych użytkowników. Aby zapewnić maksymalny komfort, w obu budynkach zostały zaprojektowane windy, ułatwiające dostęp do mieszkań na najwyższych kondygnacjach oraz do hal garażowych. W pełni zagospodarowany teren wokół budynków zostanie wzbogacony o kameralny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z aktualną lub zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszkań.

Inwestycja Moniuszki etap I znajduje się w Piszu, ul. Moniuszki null (21.3 km od Mikołajek), jest realizowana przez Pribo-Epb Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moniuszki etap I w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 80 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Pribo-Epb Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Pisz to miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Pisz, położone w południowo-wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorem Roś i nad wypływającą z niego rzeką Pisą. Miasto otacza Puszcza Piska. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do woj. suwalskiego. Według danych z 31 grudnia 2010 r. miasto miało 19 439 mieszkańców. Według danych z 1 stycznia 2011 r. powierzchnia miasta wynosiła 10,08 km². Gmina Pisz jest największą obszarowo gminą w Polsce – 634 km². Około 2/3 jeziora Śniardwy leży w jej granicach.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moniuszki etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moniuszki etap I znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu w odległości 490 m, Prywatna Szkoła Podstawowa w Piszu w odległości 520 m, Prywatne Gimnazjum w Piszu w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moniuszki etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moniuszki etap I w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.12.2022
Data aktualizacji: 13.12.2022

Inwestycje w pobliżu w Piszu

Oferty w Piszu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: