Villa Prestige - Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrestige

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Villa Prestige - Apartamenty dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
16
4
101,21 m²
3
12
5
144,12 m²
2

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową propozycją apartamentów na Kabatach. Jest to ostatni możliwy do wybudowania budynek w linii zabudowy wielorodzinnej tuż przed lasem Kabackim, stąd mamy gwarancję, że nie powstaną przed oknami kolejne budynki wielorodzinne. Budujemy dla Państwa apartamentowiec w którym znajdzie się tylko 17 mieszkań. Jest to ostatnia szansa na zakup własnego apartamentu w tym rejonie Kabat.

Inwestycja Villa Prestige - Apartamenty znajduje się na Natolinie, ul. Stryjeńskich 15 (11 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Villa Prestige - Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Prestige - Apartamenty pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 101 do 144 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 101 m2 (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 144 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prestige przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 101 do 144 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Prestige - Apartamenty

Lokalizacja inwestycji okolice ulic Wełnianej oraz Braci Stryjeńskich na Kabatach- to doskonałe połączenie spokoju i harmonii z natura, pozostające jednocześnie blisko pulsującego tętna wielkiego miasta. Często inwestycje zlokalizowane na rubieżach miasta zmagają się z problemem ubogiej lub wręcz nieistniejącej infrastruktury usługowej. Mieszkańcy Villi Prestige będą mogli korzystać z wszystkich udogodnień, jakie swoim mieszkańcom oferuje wciąż młoda, ale już dojrzała część warszawskiego Ursynowa- Kabaty 1. Dojazd do Śródmieścia zajmuje zaledwie kilkanaście minut, zarówno samochodem. Jak i środkami komunikacji miejskiej (stacje metra Natolin i Kabaty znajdują się w odległości spacerowej od inwestycji). Niedaleko stąd tylko 2,8 km – biegnie obwodnica Warszawy 2. W bezpośredniej bliskości Villi Prestige znajduje się wszystko, co potrzebne do wygodnego życia: szkoły, przedszkola, market Lidl, małe lokalne sklepy spożywcze, drogerie, kawiarnie, pizzerie, cukiernie, szkoły językowe, kościół, a także wypożyczalnia Veturilo. 3. Bliskość Parku przy Bażantarni, boisk, piłkarskich, kortów tenisowych, parku linowego a przede wszystkim Lasu Kabackiego i jego licznych ścieżek rowerowych i biegowych to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników sportu i aktywnego trybu życia. 4. Zwarta zabudowa willowa wokół .. to gwarancja, ze w bezpośredniej bliskości nie powstaną żadne duże inwestycje deweloperskie... i nic nie zasłoni Ci widoku na Las Kabacki!

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Villa Prestige - Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Małej Łąki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 267 w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 336 w odległości 320 m, Przedszkole niepubliczne "Akademia Małych Artystów" w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Prestige - Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Terapii DIALOG - Ursynów w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Prestige - Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Lidl, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2018

Data aktualizacji: 21.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie