Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa Prestige - Apartamenty II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stryjeńskich, oferowane bezpośrednio przez

Prestige

Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Stryjeńskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Prestige - Apartamenty IIVilla Prestige - Apartamenty II

3 zdjęcia

Villa Prestige - Apartamenty II
Villa Prestige - Apartamenty II
Villa Prestige - Apartamenty II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową propozycją apartamentów na Kabatach. Jest to ostatni możliwy do wybudowania budynek w linii zabudowy wielorodzinnej tuż przed lasem Kabackim, stąd mamy gwarancję, że nie powstaną przed oknami kolejne budynki wielorodzinne. Budujemy dla Państwa apartamentowiec w którym znajdzie się tylko 12 mieszkań. Jest to ostatnia szansa na zakup własnego apartamentu w tym rejonie Kabat.

Inwestycja Villa Prestige - Apartamenty II znajduje się na Natolinie, ul. Stryjeńskich (11 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Prestige.

Inwestycja Villa Prestige - Apartamenty II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 828 metrów od inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Natolin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Jacek i Agatka" w odległości 115 m, Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" w odległości 269 m, szkoła w odległości 281 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Terapii "Dialog" - Ursynów w odległości 345 m, Dermclinic w odległości 418 m, Febumed w odległości 513 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 34 m znajduje się Żabka, w odległości 76 m znajduje się Lidl, w odległości 282 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II w odległości 184 m znajduje się basen, w odległości 252 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 20.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023