Villa Prestige - Apartamenty II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Prestige

Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Stryjeńskich
Ceny od: 14 999 zł brutto/m2
Villa Prestige - Apartamenty II

3 zdjęcia

Villa Prestige - Apartamenty II
Villa Prestige - Apartamenty II
Villa Prestige - Apartamenty II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową propozycją apartamentów na Kabatach. Jest to ostatni możliwy do wybudowania budynek w linii zabudowy wielorodzinnej tuż przed lasem Kabackim, stąd mamy gwarancję, że nie powstaną przed oknami kolejne budynki wielorodzinne. Budujemy dla Państwa apartamentowiec w którym znajdzie się tylko 12 mieszkań. Jest to ostatnia szansa na zakup własnego apartamentu w tym rejonie Kabat.

Inwestycja Villa Prestige - Apartamenty II znajduje się na Natolinie, ul. Stryjeńskich (11 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Villa Prestige - Apartamenty II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 94 do 121 metrów kwadratowych w cenie od 14 999 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 94 do 121 m2 w cenie od 1 416 450 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prestige przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 94 do 121 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 1 416 450 do 2 418 200 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 999 do 20 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Małej Łąki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 267 w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa nr 336 w odległości 310 m, Przedszkole niepubliczne "Akademia Małych Artystów" w odległości 570 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Terapii DIALOG - Ursynów w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Lidl, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Prestige - Apartamenty II w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 17.11.2020
Prestige logo

Prestige

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Warszawa ul. Stryjeńskich 15

Uprzejmie informujemy, że pracownicy biur sprzedaży będą pracować zdalnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: