Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Alto bud. H

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Magazynowa, oferowane bezpośrednio przez

PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Białystok, ul. Magazynowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Alto bud. HApartamenty Alto bud. H

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty Alto bud. H znajduje się w Białymstoku, ul. Magazynowa (3.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Alto bud. H została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Alto bud. H nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Alto bud. H?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Alto bud. H mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 998 metrów od inwestycji Apartamenty Alto bud. H znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Nowe Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Alto bud. H znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Alto bud. H znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w odległości 433 m, szkoła w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Alto bud. H jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podlaskie Centrum Medyczne w odległości 71 m, Bial-Dent w odległości 585 m, Ortodoncja w odległości 602 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Alto bud. H składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 198 m znajduje się Biedronka, w odległości 287 m znajduje się ARHELAN.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Alto bud. H w odległości 100 m znajduje się boisko / kort, w odległości 102 m znajduje się boisko / kort, w odległości 148 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.12.2022
Data aktualizacji: 04.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023