Legnicka Street Etap I

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPopowice Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Legnicka Street Etap I dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B13
301,73 m²
1
B14
301,63 m²
1
B15
22,35 m²
1
B7
177,14 m²
1

Zobacz inne etapy inwestycji Legnicka Street Etap I

Opis Inwestycji

Obiekt Legnicka Street to nowoczesny budynek z przeznaczeniem na lokale mieszkalne, usługowe i biurowe. Budynek w pierwszym etapie posiada siedem kondygnacji od strony ul. Legnickiej i osiem kondygnacji od strony osiedla. Parter przeznaczony został na lokale handlowe, pierwsze piętro na lokale biurowe, a pozostałe kondygnacje na mieszkania.Niewątpliwym atutem naszego projektu jest podziemny parking dla samochodów osobowych i pomieszczenia techniczne. A wszystko to uzupełnione o świetnie zagospodarowaną zieleń. Obiekt wyposażony jest również we wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - bez przeszkód będą one mogły dostać się na każdy jego poziom za pomocą nowoczesnych, cichych i szybkich wind.Lokalizacja:Niewielka odległość obiektu od wrocławskiego rynku zapewnia wygodę oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas. W bliskim otoczeniu znajdują się różnorodne obiekty usługowe, takie jak C. H. Magnolia Park, dyskonty spożywcze, gabinety opieki zdrowotnej, specjalistyczne oddziały wielu usługodawców branżowych, jak również placówki edukacyjne, począwszy od przedszkoli, poprzez szkoły podstawowe, szkoły średnie, aż po uczelnie wyższe, takie jak: Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Teatralna, Akademia Muzyczna, Dolnośląska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Bankowości. Niezwykle istotne jest także to, że odległość pomiędzy Legnicka Street a Autostradową Obwodnicą Wrocławia wynosi zaledwie 7 minut jazdy autem, a czas dotarcia do lotniska zajmuje jedynie 10 minut. A gdy będziesz miał ochotę odpocząć od zgiełku miasta, warto wybrać się do pobliskiego Parku Popowickiego lub znajdującego się także w niewielkiej odległości, Parku Zachodniego – na wspólny spacer z rodziną, spotkanie ze znajomymi lub aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Świetnym miejscem na niedzielne wycieczki z bliskimi jest także Las Osobowicki, gdzie można zbierać grzyby lub urządzić piknik.

Inwestycja Legnicka Street Etap I znajduje się na Popowicach, ul. Legnicka (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Popowice Development Sp. z o.o..

Inwestycja Legnicka Street Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Legnicka Street Etap I pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 22 do 302 metrów kwadratowych.

Deweloper Popowice Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 22 do 302 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Legnicka Street Etap I

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Legnicka Street Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocław Popowice.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap I znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej w odległości 200m, Żłobek nr 3 w odległości 300m, Przedszkole Niepubliczne "Bajka" w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Lamba Sp. z o.o., w odległości 600 m znajduje się Grosik. Apteka. Domagała B., w odległości 850 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Sushi For Shop, w odległości 300 m znajduje się URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 61, w odległości 300 m znajduje się Kozacka Chatka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Spartan Sp. z o.o. Wrocławskie Centrum Treningowe, w odległości 300 m znajduje się Finezja. Fitness, w odległości 400 m znajduje się Skatepark.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie