Legnicka Street Etap I

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Legnicka, oferowane bezpośrednio przez

Popowice Development Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Legnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Legnicka Street Etap I

5 zdjęć

Legnicka Street Etap I
Legnicka Street Etap I
Legnicka Street Etap I
Legnicka Street Etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Obiekt Legnicka Street to nowoczesny budynek z przeznaczeniem na lokale mieszkalne, usługowe i biurowe. Budynek w pierwszym etapie posiada siedem kondygnacji od strony ul. Legnickiej i osiem kondygnacji od strony osiedla. Parter przeznaczony został na lokale handlowe, pierwsze piętro na lokale biurowe, a pozostałe kondygnacje na mieszkania.

Niewątpliwym atutem naszego projektu jest podziemny parking dla samochodów osobowych i pomieszczenia techniczne. A wszystko to uzupełnione o świetnie zagospodarowaną zieleń. Obiekt wyposażony jest również we wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - bez przeszkód będą one mogły dostać się na każdy jego poziom za pomocą nowoczesnych, cichych i szybkich wind.

Lokalizacja:

Niewielka odległość obiektu od wrocławskiego rynku zapewnia wygodę oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas. W bliskim otoczeniu znajdują się różnorodne obiekty usługowe, takie jak C. H. Magnolia Park, dyskonty spożywcze, gabinety opieki zdrowotnej, specjalistyczne oddziały wielu usługodawców branżowych, jak również placówki edukacyjne, począwszy od przedszkoli, poprzez szkoły podstawowe, szkoły średnie, aż po uczelnie wyższe, takie jak: Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Teatralna, Akademia Muzyczna, Dolnośląska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Bankowości. Niezwykle istotne jest także to, że odległość pomiędzy Legnicka Street a Autostradową Obwodnicą Wrocławia wynosi zaledwie 7 minut jazdy autem, a czas dotarcia do lotniska zajmuje jedynie 10 minut. A gdy będziesz miał ochotę odpocząć od zgiełku miasta, warto wybrać się do pobliskiego Parku Popowickiego lub znajdującego się także w niewielkiej odległości, Parku Zachodniego – na wspólny spacer z rodziną, spotkanie ze znajomymi lub aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Świetnym miejscem na niedzielne wycieczki z bliskimi jest także Las Osobowicki, gdzie można zbierać grzyby lub urządzić piknik.

Inwestycja Legnicka Street Etap I znajduje się na Popowicach, ul. Legnicka (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Popowice Development Sp. z o.o.

Inwestycja Legnicka Street Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Legnicka Street Etap I nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Popowice Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Legnicka Street Etap I?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legnicka Street Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 990 metrów od inwestycji Legnicka Street Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Popowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Legnicka Street Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap I znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bim Bam Bom Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 130 m, Publiczne Przedszkole "Sowia Akademia" w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny "Horyzonty Wyobraźni" w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legnicka Street Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Polski Holding Medyczny w odległości 200 m, Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 260 m, Luxmed w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legnicka Street Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Hert, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap I w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 08.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: