Leśny Zakątek etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców Warszawy, oferowane bezpośrednio przez

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1443 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leśny Zakątek etap IILeśny Zakątek etap II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nasza Najnowsza Inwestycja to kontynuacja realizowanego osiedla pn. Leśny Za­kątek. To miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli zaznać spokoju i wypoczyn­ku wśród malowniczej przyrody. Osiedle znajduje się blisko terenów wypoczyn­kowych (Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku) jak i bydgoskiego „Ser­ca Sportu” - stadionu Zawiszy.

Leśny Zakątek łączy ze sobą elegancję, nowoczesność, dbałość o szczegó­ły i bezpieczeństwo. Zapewniona jest elastyczna aranżacja lokali dla przyszłych mieszkańców. Uwzględniono również odpowiednie rozmieszczenie wszystkich budynków, aby prawidłowe nasłonecznienie pozwoliło czuć się komfortowo w swoim domu. Cały kompleks wyposażony będzie w podziemne parkingi oraz ze­wnętrzne miejsca parkingowe. Wykorzystane zostaną nowoczesne cichobieżne windy.

Nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych mieszkańcach, którzy potrzebują bez­piecznego placu zabaw. W okolicy znajdują się również niezbędne ośrodki - szpi­tal, przychodnia.

Inwestycja Leśny Zakątek etap II znajduje się w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy (2.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Inwestycja Leśny Zakątek etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Leśny Zakątek etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśny Zakątek etap II?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśny Zakątek etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 872 metrów od inwestycji Leśny Zakątek etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynkowo Wiadukt.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leśny Zakątek etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśny Zakątek etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" w odległości 789 m, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi w odległości 803 m, szkoła w odległości 882 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leśny Zakątek etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 343 m, Budynek Polikliniki w odległości 396 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 535 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśny Zakątek etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 151 m znajduje się Rogal, w odległości 890 m znajduje się Lidl, w odległości 917 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśny Zakątek etap II w odległości 152 m znajduje się boisko / kort, w odległości 481 m znajduje się boisko / kort, w odległości 489 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 17.03.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: