Leśny Zakątek etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców Warszawy 6e, 6d, 6c, oferowane bezpośrednio przez

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy 6e, 6d, 6c

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1447 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leśny Zakątek etap ILeśny Zakątek etap I

4 zdjęcia

Leśny Zakątek etap I
Leśny Zakątek etap I
Leśny Zakątek etap I
Leśny Zakątek etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Powstająca inwestycja "Leśny Zakątek" to miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli zaznać spokoju i wypoczynku wśród malowniczej przyrody. Osiedle znajduje się blisko terenów wypoczynkowych (Leśny Park Kultury i Wypoczynku) jak i bydgoskiego "Serca Sportu" - stadionu Zawiszy.

"Leśny Zakątek" łączy ze sobą elegancję, nowoczesność, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo. Zapewniona jest elastyczna aranżacja lokali dla przyszłych mieszkańców. Uwzględniono również odpowiednie rozmieszczenie wszystkich 3 budynków (150 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 30 m2 do 84 m2), aby prawidłowe nasłonecznienie pozwoliło czuć się komfortowo w swoim domu. Cały kompleks wyposażony będzie w podziemne parkingi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Wykorzystane zostaną nowoczesne cichobieżne windy.

Nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych mieszkańcach, którzy potrzebują bezpiecznego placu zabaw. W okolicy znajdują się również niezbędne ośrodki - szpital, przychodnia.

Inwestycja Leśny Zakątek etap I znajduje się w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 6e, 6d, 6c (2.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Inwestycja Leśny Zakątek etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leśny Zakątek etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśny Zakątek etap I?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśny Zakątek etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 883 metrów od inwestycji Leśny Zakątek etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynkowo Wiadukt.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leśny Zakątek etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśny Zakątek etap I znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi w odległości 788 m, Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" w odległości 794 m, szkoła w odległości 869 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leśny Zakątek etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 289 m, Budynek Polikliniki w odległości 339 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 473 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśny Zakątek etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Rogal, w odległości 824 m znajduje się Lidl, w odległości 872 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśny Zakątek etap I w odległości 154 m znajduje się boisko / kort, w odległości 415 m znajduje się boisko / kort, w odległości 424 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: