Zwoleńska 86

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Zwoleńska 86

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zwoleńska 86

2 zdjęcia

Zwoleńska 86

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 52 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 285 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Zielona kameralna okolica w sercu Wawra to tylko niektóre zalety naszej inwestycji. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej z zastosowaniem materiałów i urządzeń najwyższej jakości. Domy posiadają atrakcyjny i funkcjonalny rozkład wnętrz, garaż oraz ogródek. Osiedle podzielone jest na 2 rodzaje budynków.

Inwestycja Zwoleńska 86 znajduje się w Zerzniu, ul. Zwoleńska 86 (10.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Plastoma Development Sp. z o.o.

Inwestycja Zwoleńska 86 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zwoleńska 86 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Plastoma Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zwoleńska 86?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zwoleńska 86 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Zwoleńska 86 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biegunowa 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zwoleńska 86 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zwoleńska 86 w odległości 90 m znajduje się Jogalates.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 22.09.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zerzniu

Oferty w Zerzniu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: