Osiedle Wiosenne

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 113 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Kwiatowe Etap IV(1 km dalej)

    Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Zalasewo, ul. Planetarna (1.4 km od Poznania)
    Ceny od: 5 519/m2
    Osiedle Kwiatowe Etap IV
    Termin oddania: 2 kw. 2021
    Liczba mieszkań: 6
    Powierzchnia: 50 - 51 m2
    Liczba pokoi: 3
    PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.
  • Radosna(2.1 km dalej)

    Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Zalasewo, ul. Radosna (1.7 km od Poznania)
    Ceny od: 4 950 brutto/m2
    Radosna
    Termin oddania: 3 kw. 2021
    Liczba mieszkań: 90
    Powierzchnia: 34 - 69 m2
    Liczba pokoi: 2 - 4
    Agrobex Sp. z o.o.
  • Os. Nowoczesna Villa Zalasewo(2.3 km dalej)

    Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Zalasewo, ul. Transportowa (0.5 km od Poznania)
    Os. Nowoczesna Villa Zalasewo
    Gotowe do zamieszkania
    Liczba mieszkań: 17
    Powierzchnia: 80 - 106 m2
    Liczba pokoi: 4
    Invest Complex

Opis Inwestycji

Inwestycja tworzona jest w oparciu o sprawdzony i powszechnie przyjęty modelbudownictwa domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, które stają sięwyjątkowe z racji funkcjonalności oraz nowoczesnej formy.Osiedle Wiosenne składać się będzie z 10 domów. Każdy dom to 4 mieszkania zniezależnym, ustronnym wejściem.Powierzchnia domów wynosi:- lokal A - 82,88 m kw,- lokal B 74,97 m kw,- lokal C 93,05 m kw.Łącząc estetykę z funkcjonalnością istotne jest dogodne rozplanowaniepomieszczeń. Wszystkie mieszkania podzielone są na strefę dzienną,obejmującą kuchnię i salon oraz strefę nocną, w skład której wchodzą trzysypialnie i łazienka.Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać także z własnych ogródków. Ichpowierzchnia uzależniona jest od wyboru konkretnego mieszkania. Niezabraknie elementów małej architektury. Powstanie droga wewnętrzna, chodniki,zadbamy także o trawnik i oświetlenie. W trosce o bezpieczeństwomieszkańców osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej. Wjazdzaopatrzony w szlaban otwierany będzie pilotem.Planetbud Development bezpieczeństwo wiąże również z troską o zdrowiemieszkańców osiedla i stan otaczającego ich środowiska. Domy powstaną zwykorzystaniem materiałów ekologicznych, zostaną także wyposażone m.in. wenergooszczędne piece kondensacyjne.Oddanie I etapu inwestycji planowane jest na koniec 2014 roku.

Inwestycja Osiedle Wiosenne znajduje się w Zalasewie, ul. Transportowa (1.5 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O..

Inwestycja Osiedle Wiosenne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wiosenne pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wiosenne

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wiosenne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Wiosenne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Swarzędz Spokojna (Traugutta).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wiosenne znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Tęczowy Port" w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Wiosenne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CenterMed w odległości 130 m, Swarzędzkie Centrum Zdrowia Psychicznego w odległości 270 m, Persona w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wiosenne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Sklep spożywczy "Beata", w odległości 490 m znajduje się Doppiek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wiosenne w odległości 210 m znajduje się Organic Fitness, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.02.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie