ATAL Idea Swarzędz

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Antoniego Tabaki, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Swarzędz, ul. Antoniego Tabaki

Ceny od: 8 541 zł/m2
ATAL Idea SwarzędzATAL Idea Swarzędz

10 zdjęć

ATAL Idea Swarzędz
ATAL Idea Swarzędz
ATAL Idea Swarzędz
ATAL Idea Swarzędz
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

40 - 83/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Swarzędz - 629 m

Przystanek Autobusowy - 439 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

18 placówek medycznych, 24 placówki edukacyjne, 15 kawiarni i restauracji, 33 sklepy, 28 obiektów sportowych, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 119 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 83 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 384 005 do 751 002 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 541 do 10 073 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

ATAL Idea Swarzędz to nowoczesne, kameralne osiedle położone w doskonale skomunikowanym miejscu. Z pewnością docenią je wszyscy mieszkańcy, dla których ważny jest szybki dojazd do centrum Poznania, jak i bliskość rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak Jezioro Swarzędzkie.

Pierwszy etap inwestycji ATAL Idea Swarzędz to 128 funkcjonalnych 
i komfortowych mieszkań. Różnorodność metraży od 29 do 82 mkw. i układów od 1 do 4 pokoi sprawi, że swoje miejsce znajdą tu osoby o zróżnicowanych potrzebach. Wszystkie mieszkania rozmieszczone zostaną w jednym, przestronnym budynku.

Atutem inwestycji będzie przemyślana i zapewniająca mieszkańcom wygodę infrastruktura osiedla. Obejmie ona między innymi przestronny garaż podziemny z miejscami parkingowymi, zewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

ATAL Idea Swarzędz o prostej, ale oryginalnej elewacji swoim stylem wpisze się w aktualne trendy. Duże okna mieszkań nadadzą lekkości, a drewniane elementy i minimalistyczna, stonowana kolorystyka budynku zapewnią ciekawy, nowoczesny oraz ponadczasowy charakter. Mieszkania na parterze będą miały wydzielone indywidualne ogródki, a te na wyższych piętrach balkony. To, w połączeniu ze starannie zagospodarowanym patio da mieszkańcom przestrzeń do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Inwestycja ATAL Idea Swarzędz znajduje się w Swarzędzu, ul. Antoniego Tabaki (1 km od Poznania), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ATAL Idea Swarzędz w sprzedaży jest 119 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 83 metrów kwadratowych , w cenie od 8 541 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Dla każdego, kto ceni sobie bliskość najważniejszych punktów komunikacyjnych, osiedle ATAL Idea Swarzędz będzie wymarzonym miejscem do zamieszkania. Zmotoryzowani z łatwością dotrą do centrum Swarzędza, a dojazd do Poznania zajmie zaledwie kilkanaście minut. Pobliskie drogi krajowe, w tym autostrada A2, połączą inwestycję z każdą częścią kraju.

Osoby poruszające się komunikacją miejską docenią bliskość dworca PKP, z którego już w 10 minut będzie można dostać się na stację Poznań Garbary. Najbliższy przystanek autobusowy, z którego można dojechać zarówno do wielu punktów Swarzędza, jak i Poznania znajduje się w odległości kilkuminutowego spaceru.

Położenie ATAL Idea Swarzędz zachwyci wielbicieli natury oraz zdrowego trybu życia. Kilkuminutowy spacer wystarczy, aby dotrzeć do parku i Skansenu Pszczelarstwa. Nieco dalej mieści się plac zabaw, a w przeciwnym kierunku – nowoczesny wybieg dla psów.

Sześciominutowa podróż samochodem pozwoli dotrzeć do modernizowanego Jeziora Swarzędzkiego. Wszystkich, którzy uwielbiają sport w każdej formie, cieszyć będzie bliskość pływalni, skateparku, centrum fitness i stadionu miejskiego.

Swarzędz to miasto usytuowane we wschodniej części powiatu poznańskiego, w odległości ok. 10 km od centrum Poznania. Miasto położone jest nad Jeziorem Swarzędzkim i zajmuje powierzchnię 9 km2, na której zamieszkuje ponad 31 tys. osób. Zróżnicowaną zabudowę mieszkaniową tworzą: domy jednorodzinne, kamienice, domy szeregowe oraz niskie bloki. Na terenie miasta zlokalizowane są zakłady tapicerskie i stolarskie, a także większe przedsiębiorstwa min. Volkswagen, British Petroleum, Ever Power Systems czy Poz-Bruk. W południowej części Swarzędza znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna, a rozległe powierzchnie handlowe mieszczą się w centrach: Agrobex i ETC. Mieszkańcy wypoczywają nad miejscowym jeziorem bądź w parku przed pałacem przy ul. Poznańskiej. W mieście znajdują się także: Skansen Pszczelarstwa, Kino Hollywood i Stadion Miejski Unia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL Idea Swarzędz?

Atutem lokalizacji Swarzędza jest zaledwie dziesięciokilometrowa odległość od centrum Poznania oraz dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski autobusami poznańskiej komunikacji miejskiej (linia nr 55), autobusami PKS lub pociągami, które kursują na trasie kolejowej Poznań – Września. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 92, która łączy Rzepin z Poznaniem, Warszawą i Kałuszynem. W obrębie Swarzędza kursują autobusy komunikacji miejskiej, które obsługują 15 linii dziennych i jedną linię nocną.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL Idea Swarzędz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 629 metrów od inwestycji ATAL Idea Swarzędz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Swarzędz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL Idea Swarzędz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Idea Swarzędz znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Chatka Puchatka" w odległości 210 m, przedszkole w odległości 234 m, Kolorowe Motylki w odległości 408 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ATAL Idea Swarzędz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Swarzędzkie Centrum Zdrowia Psychicznego w odległości 349 m, DarMedicum w odległości 430 m, CenterMed w odległości 443 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL Idea Swarzędz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Aldi, w odległości 402 m znajduje się Doppiek, w odległości 424 m znajduje się Warzywa Owoce.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Idea Swarzędz w odległości 201 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 337 m znajduje się Organic Fitness, w odległości 575 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.11.2023
Data aktualizacji: 12.04.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Chwaliszewo 62/U1, 61-105 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: