Mieszkania w Rumi

Oferta archiwalna

Rumia, Ul. Kamienna/ Szancera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mieszkania w Rumi

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Mieszkania zlokalizowane w Rumi Zagórze. Jest to piękna i malownicza dolina Zagórskiej Strugi. Od zachodu, północy i południa otoczone kompleksem leśnym Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi lub szeregowymi. Połączenie z centrum miasta – autobusy komunikacji miejskiej (linie nr 85, 88 i 288).W pobliżu:Galeria Handlowa Rumia – ok. 970 mMultikino – 5 sal kinowychCentrum Medyczno – Stomatologiczne – ok. 1 kmPracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej – 970 mBank Nordea – ok. 900 mPoczta – 850mJedna z najstarszych Hodowli Pstrągów – 850 mTrójmiejski Park Krajobrazowy – po drugiej stronie ul. Kamiennej

Każde mieszkanie wyposażone w:kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania, co umożliwia indywidualne rozliczanie się za ogrzewanie mieszkania i ciepłej wody użytkowej.możliwość odbioru telewizji satelitarnej.W każdym mieszkaniu okna salonu są od strony południowej a okna sypialni od północnej. Każde mieszkanie ma własny balkon i piwnicę.

Inwestycja Mieszkania w Rumi znajduje się w Rumi (2.1 km od Gdyni), została zrealizowana przez Pikobud.

Inwestycja Mieszkania w Rumi została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania w Rumi nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pikobud nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania w Rumi?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania w Rumi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Mieszkania w Rumi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rumia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania w Rumi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania w Rumi znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek w odległości 300 m, Przedszkole pod Topolą w odległości 340 m, Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania w Rumi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Netto, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Albo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania w Rumi w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się CityGYM, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rumi

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: