Bemo Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Oławska, oferowane bezpośrednio przez

P.H.U. Partner

Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko, ul. Oławska 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bemo ParkBemo Park

7 zdjęć

Bemo Park
Bemo Park
Bemo Park
Bemo Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Do wszystkich mieszkań obowiązkowo do zakupu jest schowek na piętrze. Wielkość od około 2,5 m2-3,74. Cena m2 schowka na piętrach 8000 zł/m2.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (101 miejsc) : miejsca postojowe na platformie są obowiązkowe do zakup dla każdego mieszkania w cenie promocyjnej 28.290,00 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Bemo Park logo

Idealne dla Ciebie

Chcesz być w centrum wydarzeń i jednocześnie cieszyć się spokojną i miłą okolicą?

Szukasz miejsca, gdzie swobodnie będziesz mógł wyjść na spacer z psem lub aktywnie spędzić czas z rodziną? Przy ulicy Oławskiej 1, na warszawskim Bemowie powstaje nowoczesna inwestycja Bemo Park. Położenie w pierwszej linii zabudowy sprawia, że nie odczujesz sąsiedztwa bemowskich bloków. Na ich tle budynek będzie wyróżniać się niezwykłym, prostym i eleganckim designem oraz wysoką estetyką wykonania.

Mieszkania

Każde mieszkanie będzie idealnie doświetlone dzięki dużym drzwiom balkonowym prowadzącym na własny balkon lub loggię ze stalowo-szklanymi balustradami.

Innowacyjne rozwiązanie – platformy samochodowe – na parkingu podziemnym sprawią, że w podziemnej kondygnacji znajdzie się miejsce dla 101 aut.

Na parterze zaplanowano przedszkole, które zapewni miejsce dla 100 dzieci, a na sześciu pozostałych piętrach – 78 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, ułożonych po zewnętrznej linii trójkąta. W centralnej części budynku znajdą się wygodne, cichobieżne windy klatka schodowa oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Bemo Park znajduje się na Bemowie Lotnisku, ul. Oławska 1 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez P.H.U. Partner.

Inwestycja Bemo Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bemo Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.H.U. Partner przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (101 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do wszystkich mieszkań obowiązkowo do zakupu jest schowek na piętrze. Wielkość od około 2,5 m2-3,74. Cena m2 schowka na piętrach 8000 zł/m2..

Lokalizacja inwestycji

Wszystko pod ręką

Bemowo to doskonały kompromis między życiem w stolicy i na jej przedmieściach. Spokojne, zielone otoczenie współgra tu z wielkomiejską zabudową i infrastrukturą.

Bemo Park jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami, a to dzięki pętli tramwajowej i autobusowej która znajduje się zaledwie po przeciwnej stronie ulicy. Stąd szybko dojedziesz na Wolę, Stare Miasto, Gocławek, Służew i do innych zakątków Warszawy. Nie musisz zatem rezygnować z udogodnień wielkiego miasta – wszędzie jest bliżej, niż Ci się wydaje!

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bemo Park?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bemo Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2215 metrów od inwestycji Bemo Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ulrychów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bemo Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bemo Park znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przeszkole publiczne Edulica / Oławska / Bemowo w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w odległości 51 m, szkoła w odległości 71 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bemo Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet urologiczny eMKa w odległości 217 m, Dental Medicenter w odległości 226 m, Dental Spot w odległości 347 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bemo Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 203 m znajduje się Żabka, w odległości 216 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bemo Park w odległości 81 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 90 m znajduje się boisko / kort, w odległości 107 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 30.10.2019
Data aktualizacji: 26.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: