Nowy Ożarów etap 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pegas Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowy Ożarów etap 2 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
88 m2
1

Opis Inwestycji

Nowy Ożarów to projekt mieszkaniowy wielorodzinny zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Szkolnej.Projekt nieruchomości bazuje na przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych, dzięki czemu mieszkania, są komfortowe i funkcjonalne. W ramach inwestycji zaplanowano 5 etapów o łącznej liczbie około 600 lokali mieszkalnych.Obecnie rozpoczynamy sprzedaż II etapu w skład którego wchodzi trzy piętrowy budynek z garażem podziemnym, windą i wysoce rozwiniętą infrastrukturą. Przy mieszkaniach na parterze ogródki, zaś na trzecim piętrze obszerne tarasy. Dostępne metraże mieszkań w przedziale od 36 do 90. Wysokość mieszkań 2,70 m. Na piętrach zostały zaprojektowane pomieszczenia gospodarcze typu komórki lokatorskie w garażu zaś boksy rowerowe. Ponadto przewidziano również na terenie osiedla miejsca postojowe naziemne zewnętrzne. Standard budynku podwyższa nam obszerne lobby.Kameralność, doskonałe położenie – z dala od hałaśliwych ulic, bliskość infrastruktury komunikacyjnej (kolej, autobus) oraz bezpośredni dostęp do obszernych terenów zielonych to niewątpliwie najważniejsze z zalet tego osiedla.Inwestycja jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy zarazem korzystając z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień. 8 km do Bemowa, a 15 do Centrum Warszawy. Projekt głównie skierowany jest dla ludzi młodych szukających swojego pierwszego M. Spodoba się zarówno singlom, jak i rodzicom szukającym miejsca w którym mogliby stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech.Projekt Nowy Ożarów skierowany jest do wszystkich poszukujących wygodnej lokalizacji na obrzeżach Warszawy, szukających jednocześnie przemyślanych rozkładów mieszkań oraz dobrej jakości za rozsądną cenę.

Inwestycja Nowy Ożarów etap 2 znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna (4.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Pegas Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Nowy Ożarów etap 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 134 nowych mieszkania. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Ożarów etap 2 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 88 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pegas Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 134 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w garażu podziemnym.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 88 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Ożarów etap 2

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

W odległości 600 metrów od inwestycji Nowy Ożarów etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Obrońców Warszawy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Ożarów etap 2 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha "Gromadka Puchatka" w odległości 250m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 550m, Przedszkole Publiczne Nr 1 w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się BoDent, w odległości 400 m znajduje się Hadent - Gabinet stomatologiczny, protetyka, w odległości 500 m znajduje się Rehabilitacja Ożarów Mazowiecki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1100 m znajduje się Dom Kultury "Uśmiech".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Pływalnia Miejska.

Data publikacji: 19.07.2018

Data aktualizacji: 23.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie