Nova Sołtysowicka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPCG Sp. z o.o. sp. k.

Ceny od: 6 590 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Nova Sołtysowicka jest 1 apartament który może być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Ma on lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nova Sołtysowicka dostępnych jest 6 ofert

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
NC/0/20
3
63,01 m²
Parter
430 988 zł6 840 zł/m²
NC/1/22
3
63,22 m²
1
432 425 zł6 840 zł/m²
NC/3/8
3
61,87 m²
3
417 004 zł6 740 zł/m²
NC/1/17 (dobra pod inwestycje)
4
79,64 m²
1
552 702 zł6 940 zł/m²
NC/0/5
4
85,87 m²
Parter
565 883 zł6 590 zł/m²
NC/0/16
4
86,23 m²
Parter
568 256 zł6 590 zł/m²

Opis Inwestycji

Nova Sołtysowicka to inwestycja mieszkaniowa powstająca na północy Wrocławia. Realizowana w dwóch etapach nieruchomość, została zaprojektowana w stylu skandynawskim. Pierwszy etap został już zakończony i w całości sprzedany. W drugim etapie mieszkania będą przekazywane w 1 kwartale 2020r.Wyjątkowa architektura na północy WrocławiaNova Sołtysowicka to dobrze zaprojektowane mieszkania, funkcjonalne przestrzenie kawalerek oraz mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Najmniejsze mieszkania mają powierzchnię poniżej 30 m², największe – ponad 80 m².Dwa etapy Novej SołtysowickiejNa pierwszy etap, który tworzą dwa budynki składa się 88 mieszkań. Drugi etap to jeden budynek i 84 mieszkania. Lokale posiadają duże ogrody, balkony lub tarasy. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem.DLA INWESTORÓW: polecamy gotowe dwupoziomowe mieszkanie NC/1/17, które przystosowaliśmy do łatwiejszego podziału na 2 niezależne lokale (m.in. 2 pary drzwi wejściowych, 2 skrzynki elektryczne i teletechniczne). Dzięki temu w cenie 6.940 zł/m2 można uzyskać dwa 2-pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 40m2.

Inwestycja Nova Sołtysowicka znajduje się na Sołtysowicach, ul. Sołtysowicka 29 (4.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PCG Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Nova Sołtysowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Sołtysowicka pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 62 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 6 590 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 63 m2 w cenie od 417 004 zł (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 86 m2 w cenie od 552 702 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PCG Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Ostatnie 3 komórki lokatorskie o powierzchni ok. 2m2 w cenie 10.000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
+ designerskie części wspólne + duże ogrody, balkony i tarasy + oddzielne podziemne hale garażowe + windy do poziomu -1 + komórki lokatorskie + prywatny plac zabaw + ogrodzone, bezpieczne osiedle
Konstrukcja budynku
+ posadowienie obiektu – na płycie fundamentowej. + podziemie budynku – żelbetowe ściany zewnętrzne i stropy, posadzka betonowa, część podziemia zabezpieczona + ściany zewnętrzne i międzymieszkaniowe – żelbetowe lub murowane z bloczków wapienno-piaskowych typu Silka
Stolarka okienna
+ stolarka okienna pięciokomorowa PCV, trzyszybowa , + rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie w mieszkaniach na parterze; + okna okleinowane w kolorze wg projektu od zewnątrz, od wewnątrz białe.
Drzwi zewnętrzne
+ drzwi wejściowe do lokalu mieszkalnego, klasy C,
Balkony
+ płyty balkonowe – żelbetowe + balkony i tarasy przewidziane do indywidualnego wykończenia przez Nabywcę. + w mieszkaniach na parterach trawa siana.
Posadzka
+ stropy – żelbetowe, filigran + podłoża betonowe + klatki schodowe na posadzkach płytki gresowe
Ściany
+ tynki gipsowe, w łazience zatarte na ostro, w pozostałych pomieszczeniach zatarte na gładko + klatki schodowe – malowane
Sufity
+ sufity – szpachlowane
Parapety zewnętrzne
+ parapety zewnętrzne z blachy powlekanej
Parapety wewnętrzne
+ parapety wewnętrzne białe PCV
Instalacje
+ wewnętrzna instalacja elektryczna oświetlenia i gniazd wtykowych wyposażona w osprzęt gniazdowy, wyłączniki i wypusty do przyłączenia opraw + doprowadzenie kabla światłowodowego do skrzynki mieszkaniowej, + gniazda LAN – instalacja internetowo-telefoniczna + instalacja RTV-SAT do odbioru telewizji naziemnej oraz satelitarnej, antena satelitarna oraz antena zbiorcza cyfrowej telewizji naziemnej. + instalacja wideodomofonowa, + system monitoringu nieruchomości CCTV, kamery na terenie inwestycji.
Ogrzewanie
+ przyłącze do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z węzłem ciepła + wewnętrzna instalacja c.o. z indywidualnym licznikiem ciepła z możliwością odczytu elektronicznego; + ogrzewanie grzejnikami płytowymi w pokojach oraz grzejnikami drabinkowymi w łazience
Wentylacja
+ wywiewna wentylacja hybrydowa w lokalach mieszkalnych, nawiew poprzez nawiewniki okienne lub ścienne, + wentylacja mechaniczna
Wyposażenie łazienki
+ wewnętrzna instalacja wody z indywidualnymi wodomierzami z możliwością odczytu elektronicznego na ciepłą i zimną wodę, rozprowadzona w warstwach posadzkowych i w ścianach podtynkowo oraz natynkowo, podejścia zaślepione
Wyposażenie kuchni
+ wewnętrzna instalacja elektryczna zasilanie pod płytę kuchenną o napięciu 400V
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada: Ostatnie 3 komórki lokatorskie o powierzchni ok. 2m2 w cenie 10.000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Obowiązkowe miejsce postojowe w hali garażowej w cenie od 24.000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, winda, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 62 do 86 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 417 004 do 568 256 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 590 do 6 940 zł.
Opis płatności:zgodnie z postępem prac na budowie.
Warunki rezerwacji:umowa deweloperska podpisywana w kancelarii notarialnej..
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 2 do 3 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Nova Sołtysowicka

Dobra komunikacja, mieszkania doskonałe pod inwestycję Osiedle jest dobrze skomunikowane – 15 minut wystarczy, by dojechać do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut od kampusów Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Koszarowej i Centrum Handlowego Korona. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy (linie 116, 119, 246). W najbliższej okolicy Novej Sołtysowickiej znajdują się placówki edukacyjne: szkoła podstawowa, przedszkola i żłobki. Bliskość Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej sprawia, że mieszkania w Novej Sołtysowickiej idealnie nadają się pod inwestycję – zysk z wynajmowanej nieruchomości jest obecnie wyższy, niż w przypadku środków zgromadzonych na lokacie czy koncie oszczędnościowym. Tereny zielone – dla aktywnych mieszkańców i na wypoczynek Zaledwie kilka minut od inwestycji znajdują się tereny zielone, idealne na wypoczynek i sport. Las Sołtysowicki oraz tereny nadrzeczne nad Widawą, a także trzy stawy, dają możliwość odetchnięcia od codziennych obowiązków.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Nova Sołtysowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KOSZAROWA (Uniwersytet) (23725).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nova Sołtysowicka znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 70 w odległości 350m, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w odległości 350m, Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu Wydział Sportu w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, w odległości 600 m znajduje się Pod Złotym Sercem. Apteka, w odległości 1400 m znajduje się Amicus. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Chili, w odległości 900 m znajduje się URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 31, w odległości 1100 m znajduje się Galeria Giant Meble.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1250 m znajduje się Robson. Kościuk R., w odległości 1400 m znajduje się Toya Golf & Country Club Wrocław, w odległości 1500 m znajduje się Klub Sportowy Baseball.

Data publikacji: 26.07.2017

Data aktualizacji: 30.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie