Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nova Sołtysowicka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowicka 29, oferowane bezpośrednio przez

PCG

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, ul. Sołtysowicka 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova SołtysowickaNova Sołtysowicka

8 zdjęć

Nova Sołtysowicka
Nova Sołtysowicka
Nova Sołtysowicka
Nova Sołtysowicka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

+ designerskie części wspólne + duże ogrody, balkony i tarasy + oddzielne podziemne hale garażowe + windy do poziomu -1 + komórki lokatorskie + prywatny plac zabaw + ogrodzone, bezpieczne osiedle

Konstrukcja budynku

+ posadowienie obiektu – na płycie fundamentowej. + podziemie budynku – żelbetowe ściany zewnętrzne i stropy, posadzka betonowa, część podziemia zabezpieczona + ściany zewnętrzne i międzymieszkaniowe – żelbetowe lub murowane z bloczków wapienno-piaskowych typu Silka

Stolarka okienna

+ stolarka okienna pięciokomorowa PCV, trzyszybowa , + rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie w mieszkaniach na parterze; + okna okleinowane w kolorze wg projektu od zewnątrz, od wewnątrz białe.

Drzwi zewnętrzne

+ drzwi wejściowe do lokalu mieszkalnego, klasy C,

Balkony

+ płyty balkonowe – żelbetowe + balkony i tarasy przewidziane do indywidualnego wykończenia przez Nabywcę. + w mieszkaniach na parterach trawa siana.

Posadzka

+ stropy – żelbetowe, filigran + podłoża betonowe + klatki schodowe na posadzkach płytki gresowe

Ściany

+ tynki gipsowe, w łazience zatarte na ostro, w pozostałych pomieszczeniach zatarte na gładko + klatki schodowe – malowane

Sufity

+ sufity – szpachlowane

Parapety zewnętrzne

+ parapety zewnętrzne z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

+ parapety wewnętrzne białe PCV

Instalacje

+ wewnętrzna instalacja elektryczna oświetlenia i gniazd wtykowych wyposażona w osprzęt gniazdowy, wyłączniki i wypusty do przyłączenia opraw + doprowadzenie kabla światłowodowego do skrzynki mieszkaniowej, + gniazda LAN – instalacja internetowo-telefoniczna + instalacja RTV-SAT do odbioru telewizji naziemnej oraz satelitarnej, antena satelitarna oraz antena zbiorcza cyfrowej telewizji naziemnej. + instalacja wideodomofonowa, + system monitoringu nieruchomości CCTV, kamery na terenie inwestycji.

Ogrzewanie

+ przyłącze do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z węzłem ciepła + wewnętrzna instalacja c.o. z indywidualnym licznikiem ciepła z możliwością odczytu elektronicznego; + ogrzewanie grzejnikami płytowymi w pokojach oraz grzejnikami drabinkowymi w łazience

Wentylacja

+ wywiewna wentylacja hybrydowa w lokalach mieszkalnych, nawiew poprzez nawiewniki okienne lub ścienne, + wentylacja mechaniczna

Wyposażenie łazienki

+ wewnętrzna instalacja wody z indywidualnymi wodomierzami z możliwością odczytu elektronicznego na ciepłą i zimną wodę, rozprowadzona w warstwach posadzkowych i w ścianach podtynkowo oraz natynkowo, podejścia zaślepione

Wyposażenie kuchni

+ wewnętrzna instalacja elektryczna zasilanie pod płytę kuchenną o napięciu 400V

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Ostatnie 3 komórki lokatorskie o powierzchni ok. 2m2 w cenie 10.000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Obowiązkowe miejsce postojowe w hali garażowej w cenie od 24.000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Nova Sołtysowicka to inwestycja mieszkaniowa powstająca na północy Wrocławia. Realizowana w dwóch etapach nieruchomość, została zaprojektowana w stylu skandynawskim. Pierwszy etap został już zakończony i w całości sprzedany. W drugim etapie mieszkania będą przekazywane w 1 kwartale 2020r.

Wyjątkowa architektura na północy Wrocławia

Nova Sołtysowicka to dobrze zaprojektowane mieszkania, funkcjonalne przestrzenie kawalerek oraz mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Najmniejsze mieszkania mają powierzchnię poniżej 30 m², największe – ponad 80 m².

Dwa etapy Novej Sołtysowickiej

Na pierwszy etap, który tworzą dwa budynki składa się 88 mieszkań. Drugi etap to jeden budynek i 84 mieszkania. Lokale posiadają duże ogrody, balkony lub tarasy. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem.

DLA INWESTORÓW: polecamy gotowe dwupoziomowe mieszkanie NC/1/17, które przystosowaliśmy do łatwiejszego podziału na 2 niezależne lokale (m.in. 2 pary drzwi wejściowych, 2 skrzynki elektryczne i teletechniczne). Dzięki temu w cenie 6.940 zł/m2 można uzyskać dwa 2-pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 40m2.

Inwestycja Nova Sołtysowicka znajduje się na Sołtysowicach, ul. Sołtysowicka 29 (4.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PCG.

Inwestycja Nova Sołtysowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Sołtysowicka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PCG przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Ostatnie 3 komórki lokatorskie o powierzchni ok. 2m2 w cenie 10.000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Dobra komunikacja, mieszkania doskonałe pod inwestycję

Osiedle jest dobrze skomunikowane – 15 minut wystarczy, by dojechać do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut od kampusów Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Koszarowej i Centrum Handlowego Korona. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy (linie 116, 119, 246). W najbliższej okolicy Novej Sołtysowickiej znajdują się placówki edukacyjne: szkoła podstawowa, przedszkola i żłobki.

Bliskość Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej sprawia, że mieszkania w Novej Sołtysowickiej idealnie nadają się pod inwestycję – zysk z wynajmowanej nieruchomości jest obecnie wyższy, niż w przypadku środków zgromadzonych na lokacie czy koncie oszczędnościowym.

Tereny zielone – dla aktywnych mieszkańców i na wypoczynek

Zaledwie kilka minut od inwestycji znajdują się tereny zielone, idealne na wypoczynek i sport. Las Sołtysowicki oraz tereny nadrzeczne nad Widawą, a także trzy stawy, dają możliwość odetchnięcia od codziennych obowiązków.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Sołtysowicka?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Sołtysowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 780 metrów od inwestycji Nova Sołtysowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Sołtysowicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Sołtysowicka znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 17 w odległości 148 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 211 m, Przedszkole Akademia Uśmiechu w odległości 216 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Sołtysowicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 340 m, A1 w odległości 421 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 424 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Sołtysowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 244 m znajduje się Żabka, w odległości 435 m znajduje się Sobkowiak, w odległości 439 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Sołtysowicka w odległości 249 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 347 m znajduje się boisko / kort, w odległości 367 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 26.07.2017
Data aktualizacji: 09.07.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023