PCG S.A. logo

PCG S.A.

Wrocław, ul. Życzliwa 19
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

PCG to bardzo dobrze prosperująca firma inwestycyjna. Oferujemy szeroki zakres działań inwestycyjnych na wielu płaszczyznach rynku i życia.

Przedmiotem zainteresowania naszej firmy są inwestycje deweloperskie i kapitałowe. Fundamentem powstania firmy są ludzie, którzy tworząc tą markę chcą wykorzystać swoje możliwości, wiedzę i biegłość w realizacji projektów inwestycyjnych.

Wykorzystując ogromne doświadczenie w branży budowlanej oraz obrotu nieruchomościami realizujemy z powodzeniem inwestycje deweloperskie. Finansujemy również obiecujące przedsiębiorstwa we Wrocławiu i gdzie indziej. Wykorzystujemy możliwości, jakie daje rozwijający się Wrocław.

Aby zapewnić naszym Klientom maksimum bezpieczeństwa i korzyści z powierzonego zaufania, starannie wybieramy nasze kolejne inwestycje. Decydujemy się tylko na takie projekty deweloperskie we Wrocławiu i innych metropoliach, które gwarantują osiągnięcie zakładanych celów biznesowych.

Posiadamy w sprzedaży 125 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Szczecin
Wałbrzych
 • Victoria Apartments II
  4 kw. 2024
  Wybierz najwyższą jakość w unikatowej lokalizacji. Czekają na Ciebie apartamenty premium na osiedlu z własną mariną. Nad Dębską Strugą, tuż przy jeziorze Dąbie Małe, w pobliżu wody, zieleni. Z poranną kawą na świeżym powietrzu, z towarzyskim popołudniem na tarasie na dachu, ze spokojnym wieczorem w kojącej saunie z widokiem na nadbrzeże. I z prywatnym miejscem postojowym na łódź. Wśród

  Victoria Apartments II

  ul. Przestrzenna , Dąbie, Prawobrzeże, Szczecin(5.8 km od centrum)
  PCG S.A.
 • Nowe Podzamcze
  4 kw. 2023
  Nowe Podzamcze to pierwsza inwestycja PCG w Wałbrzychu, która powstaje na Podzamczu z widokiem na Książański Park Krajobrazowy, nieopodal Zamku Książ. To wygodne, kompletne miejsce do życia i pierwsze tak nowoczesne osiedle w Wałbrzychu. Podzamcze to miejsce, w którym żyje się dobrze. Dzięki powstałej przez lata infrastrukturze zaspokaja podstawowe potrzeby mieszkańców. Osiedle otoczone jest

  Nowe Podzamcze

  al. Podwale , Wałbrzych(13.4 km od Świdnicy)
  PCG S.A.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

PCG S.A. logo
PCG S.A.
Wrocław, ul. Życzliwa 19
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: