Osiedle Sandacz

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Katowice Słonecznikowa(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Słonecznikowa (9.1 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 440 brutto/m2
  Katowice Słonecznikowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 99 - 100 m2
  Liczba pokoi: 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Mieszkania KatoVice(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Karola Stabika (8.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 501 brutto/m2
  Mieszkania KatoVice
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 84 - 101 m2
  Liczba pokoi: 5
  Blockhaus Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Do sprzedaży posiadamy komfortowy, jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 157 m2. Parter budynku tworzą: kuchnia z aneksem jadalnym oraz salon z kominkiem. Na piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie (dwie z własną garderobą) łazienka oraz otwarty gabinet, który doskonale nada się na rodzinne biuro i pomieści wszystkie potrzebne dokumenty oraz sprzęty.Dom został posadowiony na działce o powierzchni 609 m2.Budynek jednorodzinny z garażem, dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej.- ściany z pustaków ceramicznych Porotherm- stropy żelbetowe- konstrukcja dachu drewniana, pokryta brązową dachówką ceramiczną- stolarka okienna drewniana- drzwi wejściowe drewniane- elewacja ocieplana styropianem, pokryta tynkiem akrylowym z elementami klinkieru i okładziny drewnianej- ściany i sufit wykończony tynkiem gipsowym- podłoga wylewka betonowa przygotowana do położenia podłogi- brama garażowa segmentowa, sterowana pilotem- wykonane instalacje wodno-kanalizacyjne, c.o., elektryczne, telefoniczna, alarmowa, TV - bez białego montażu- przyłącza wodociągowe, gazowe ze zbiornikiem podziemnym

Inwestycja Osiedle Sandacz znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Sandacza 34 (9.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Sandacz została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sandacz pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 156 metrów kwadratowych w cenie od 649 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sandacz

W okolicy zabudowa nowych domów jednorodzinnych. Dodatkowym atutem jest bliskość zarówno łąk jak i lasów. Łatwy dojazd do Centrum Katowic i Mikołowa.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sandacz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Sandacz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zarzecze Jesiotra.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 28.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie