Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sielec Renarda etap I

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Browarna, oferowane bezpośrednio przez

PBO Śląsk Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Browarna

Ceny od: 8 000 zł netto/m2
Sielec Renarda etap ISielec Renarda etap I

13 zdjęć

Sielec Renarda etap I
Sielec Renarda etap I
Sielec Renarda etap I
Sielec Renarda etap I

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

55 - 85/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Sosnowiec Główny - 1715 m

Przystanek Tramwajowy - 247 m

Przystanek Autobusowy - 363 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 16 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 26 sklepów, 31 obiektów sportowych, 9 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 55 do 85 m²

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się w zakresie od 439 920 do 679 040 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi 8 000 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sielec Renarda etap I logo

Osiedle Sielec Renarda znajduje się przy ul. Skautów w Sosnowcu. To wyjątkowa okolica, pełna atrakcyjnych terenów zielonych i miejsc rekreacji, w których aktywnie spędzisz czas z całą rodziną. Niedaleko osiedla leniwie płynie rzeka Przemsza, przy której brzegach planowane jest utworzenie bulwarów. Nazwa inwestycji oraz jej poszczególne aspekty odwołują się do historii dzielnicy i działań hrabiego Renarda. W przestrzeń wspólną osiedla zostaną wkomponowane autentyczne elementy postindustrialne. Pomysłodawcą koncepcji identyfikacji budynków i nazewnictwa jest wykładowca ASP w Katowicach, rodowity sosnowiczanin, prof. Jacek Rykała. Projekt osiedla został wykonany przez Grupę Verso, której twórca to jeden z najbardziej docenianych architektów w Europie.

Nowoczesne, kameralne osiedle składa się z czterech budynków. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. Pierwszy z nich obejmuje budynek z 32 funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchniach od 43 m² do 84 m² i pięcioma lokalami usługowymi na parterze. Wszystkie budynki posiadają windy. Pod każdym z nich znajduje się garaż podziemny, dostępne są również komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców przewidziano specjalnie pomieszczenie do przechowywania rowerów. Mieszkania na parterze mają ogródki, a na ostatnich piętrach – tarasy. Pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring.

Inwestycja Sielec Renarda etap I znajduje się w Sosnowcu, ul. Browarna (3 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez PBO Śląsk Sp. z o.o.

Inwestycja Sielec Renarda etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Sielec Renarda etap I w sprzedaży jest 5 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 55 do 85 metrów kwadratowych, w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli PBO Śląsk Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest doskonale skomunikowana. W jej bezpośrednim sąsiedztwie nie brakuje przystanków autobusowych i tramwajowych, łatwy jest również dojazd do dróg: 94 i 86. Szybko dotrzesz do centrum Sosnowca, Katowic oraz wielu innych miast. W okolicy nie brakuje sklepów, szkół, przedszkoli, punktów usługowych i miejsc niezbędnych do wygodnego, spokojnego życia.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sielec Renarda etap I?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sielec Renarda etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1715 metrów od inwestycji Sielec Renarda etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowiec Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sielec Renarda etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sielec Renarda etap I znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Drewniany Konik w odległości 437 m, Szkoła Podstawowa nr 17 w odległości 555 m, III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sielec Renarda etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 4 w odległości 824 m, Centrum Fizjoterapii Beata Kita w odległości 873 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sielec Renarda etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 172 m znajduje się Pod Ręką, w odległości 409 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 433 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sielec Renarda etap I w odległości 227 m znajduje się Kąpielisko Sielec, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się basen.

Data publikacji: 02.09.2020
Data aktualizacji: 02.10.2023
Sielec Renarda etap I logo

Adres biura sprzedaży:

Ul. Wojska Polskiego 136A 41-208 Sosnowiec

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023