Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 41,04 m² - numer 11/13A

poznański, Czapury, ul. Sowia, Wiewiórcza 1, 2Inwestycja: Osiedle PoznańskieDeweloper: Osiedle Poznańskie sp. Z o.o. sp. K.

Cena: 266 760 zł brutto
Osiedle Poznańskie

11 zdjęć

Osiedle Poznańskie

Promocje

 • Promocja

  Rabaty do 10%!

  Informacja w biurze sprzedaży.

Cena:
266 760 zł
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
41,04 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Taras
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc): Miejsca otwarte 23 000zł brutto Miejsca zamknięte 32 000 zł brutto
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Udogodnienia
plac zabaw, internet, TV kablowa
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle Poznańskie

Transport

Czapury Stacja Energetyczna n/ż - 50 m

Sport

Boisko - 500 m

Inwestycja powstaje na południowym wschodzie Poznania przy skraju lasu Nadleśnictwa Babki. W malowniczej okolicy znajdują się stawy i jeziora. Lokalizacja Osiedla gwarantuje ciszę i spokój, a zarazem dogodny dojazd do centrum Poznania. Położone na skraju lasu osiedle zapewnia obcowanie z przyrodą, ale lokalizacja inwestycji zapewnia także dogodny dojazd do centrum Poznania, ponieważ to niespełna 10 kilometrów. Ponadto w najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, centrum handlowo-usługowe oraz żłobek, przedszkole i szkoła. Zaledwie 300 metrów od kompleksu znajduje się przystanek autobusowy.

Czapury to podmiejska miejscowość usytuowana w południowej części powiatu poznańskiego, przy prawym brzegu rzeki Warty. Miejscowość należy do gminy Mosina i jest oddalona o ok. 12 km od centrum Poznania, dokąd można dojechać autobusami poznańskiej komunikacji miejskiej. Atutem lokalizacji Czapur jest położenie pośród terenów leśnych, w zacisznej i spokojnej okolicy. Miejscowość zamieszkuje prawie 1,5 tys. osób, ale wciąż rozwija się zabudowa mieszkaniowa. Dominuje niskie budownictwo jednorodzinne i szeregowe. Familijne szeregowce występują na Osiedlu Leśnym oraz powstają w północnej części miejscowości, w pobliżu granic Poznania. W promieniu kilkunastu kilometrów od Czapur rozciągają się tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego z Jeziorem Góreckim oraz Ośrodkiem Muzealno-Dydaktycznym w Jeziorach. W oddalonych o 5 km Daszowicach znajduje się pływalnia, a w pobliżu miejscowości – kilka ośrodków jeździeckich. W czasie ok. 25 minut można dojechać z Czapur do poznańskich centrów handlowych oraz ważniejszych instytucji kultury.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Poznańskie w Czapurach, ul. Sowia, Wiewiórcza 1, 2 (0.4 km od Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Osiedle Poznańskie sp. Z o.o. sp. K.

Cała inwestycja składa się z 36 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 532 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 19 ofert o powierzchni od 22 do 51 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Poznańskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 11/13A znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Poznańskie sp. Z o.o. sp. K. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 266 760 zł (6 500 zł/m²).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweTaras

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku i szalonego tempa? Osiedle Poznańskie to idealna propozycja.

Właśnie dlatego to oferta niezwykle atrakcyjna dla rodzin z dziećmi, ale też singli oraz osób szukających bezpiecznej lokaty dla swoich oszczędności. W końcu branża mieszkaniowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów.

Osiedle Poznańskie to kompleks 36 budynków wielorodzinnych, które wyróżnia wysoki standard oraz funkcjonalność mieszkań. W czterokondygnacyjnych blokach znajduje się łącznie 28 mieszkań: kawalerek, mieszkań 2-, 3 i 4-pokojowych z balkonami lub przestronnymi tarasami nawet do 16 metrów kwadratowych. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura oraz ponadczasowa kolorystyka.

Ponadto na uwagę zasługują niezwykle atrakcyjne ceny mieszkań, które zaczynają się od 114 tysięcy złotych. Budujemy dla każdego, dlatego ceny nie przekraczają 300 tysięcy złotych. W ofercie znajdują się nie tylko mieszkania, ale też miejsca postojowe. Dzięki temu rozwiązujemy doskwierający mieszkańcom ścisłego Poznania problem miejsc parkingowych, ponieważ w każdym budynku powstanie podziemna hala garażowa z 14 miejscami parkingowymi dostępnymi już za 16 900 złotych.

Osiedle Poznańskie to także wysoki standard infrastruktury zewnętrznej, czyli wybrukowane i oświetlone drogi. Gwarancją terminowości oraz profesjonalizmu jest połączenie działalności deweloperskiej z działalnością budowlaną, co nadal stanowi innowacyjne rozwiązanie na poznańskim rynku.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Poznańskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 06.08.2020
Data aktualizacji: 18.06.2021
Osiedle Poznańskie sp. Z o.o. sp. K. logo

Osiedle Poznańskie sp. Z o.o. sp. K.

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Półwiejska 28/5 Poznań

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: