Nowy Ołtaszyn

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buforowa, oferowane bezpośrednio przez

Osiedla Rodzinne

wrocławski, Iwiny, ul. Buforowa 128

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy Ołtaszyn

7 zdjęć

Nowy Ołtaszyn
Nowy Ołtaszyn
Nowy Ołtaszyn
Nowy Ołtaszyn

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 36 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże i miejsca zewnętrzne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Nowy Ołtaszyn znajduje się w Iwinach, ul. Buforowa 128 (0.2 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Osiedla Rodzinne.

Inwestycja Nowy Ołtaszyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowy Ołtaszyn nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedla Rodzinne przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Ołtaszyn?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Ołtaszyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1177 metrów od inwestycji Nowy Ołtaszyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Ołtaszyn znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Ołtaszyn znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 406 m, Pimpuś Sadełko w odległości 415 m, Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 822 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Ołtaszyn jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VisMed w odległości 966 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Ołtaszyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 533 m znajduje się Żabka, w odległości 608 m znajduje się Żabka, w odległości 632 m znajduje się Poolish.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Ołtaszyn w odległości 614 m znajduje się boisko / kort, w odległości 792 m znajduje się boisko / kort, w odległości 936 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: