Reda, ul. Łąkowa

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez

Orlex Invest

Reda, ul. Łąkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 291 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Reda, ul. Łąkowa

2 zdjęcia

Reda, ul. Łąkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 34 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy nową inwestycję , Osiedle Centrum to 34 komfortowe mieszkania na ogrodzonym terenie z brama wjazdowa na pilota i miejscami parkingowymi w cenie mieszkania o nowoczesnej i przyjaznej architekturze o wysokim standardzie wykończenia.

Niewielka odległość od sklepów, przystanku autobusowego szkoły ośrodka sportowego i przychodni Lekarskich sprawia, że życie jest łatwe i komfortowe i to w samym centrum Redy przy ul Łąkowej.

Dodatkowo w cenie 30 000 zł brutto możliwy jest zakup miejsca postojowego w garażu.

Ilość miejsc ograniczona.

Inwestycja Reda, ul. Łąkowa znajduje się w Redzie, ul. Łąkowa (6.1 km od Gdyni), została zrealizowana przez Orlex Invest.

Inwestycja Reda, ul. Łąkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Reda, ul. Łąkowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Orlex Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Reda, ul. Łąkowa?

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Reda, ul. Łąkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1008 metrów od inwestycji Reda, ul. Łąkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Reda, ul. Łąkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Reda, ul. Łąkowa znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 60 m, Powiatowy Zespół Szkół im. Maurycego Mochnackiego w Redzie w odległości 107 m, szkoła w odległości 144 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Reda, ul. Łąkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 638 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Reda, ul. Łąkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 373 m znajduje się Żabka, w odległości 382 m znajduje się Mielnik, w odległości 442 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Reda, ul. Łąkowa w odległości 0 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w odległości 101 m znajduje się boisko / kort, w odległości 105 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: