Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Arka Nova

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż Graniczna, oferowane bezpośrednio przez

Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K.

Skawina, Graniczna

Ceny od: 8 900 zł/m2
Arka NovaArka Nova

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

42 - 96/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Skawina Jagielnia - 1408 m

Przystanek Autobusowy - 89 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 6 placówek edukacyjnych, 1 sklep, 3 obiekty sportowe, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 96 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 757 223 do 858 049 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 900 do 10 900 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja ARKA NOVA to nowoczesny pięcio kondygnacyjny apartamentowiec zlokalizowany w Krakowie – Skawinie na granicy dwóch miast, przy ul. Granicznej. Dobór lokalizacji pozwolił nam przygotować wyjątkową ofertę dla tych osób, które cenią sobie bliskość centrum korzystając ze wszystkich jego udogodnień, jednak równocześnie poszukują miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku. Architektura budynku połączyła w sobie ponadczasową elegancję i współczesny design. A zastosowane rozwiązania techniczne w postaci odnawialnych źródeł energii, sprawią że zamieszkasz komfortowo i ekologicznie. Możesz wybrać spośród 67 mieszkań w metrażach od 31 – 105 m2. Apartamenty posiadają przestronne balkony lub zielone tarasy, a na najwyższej kondygnacji znajdziesz 9 penthousów z widokowymi tarasami o powierzchni nawet 130 m2. Architekci zadbali także o potrzeby zmotoryzowanych – pojazdy można parkować w dwóch podziemnych halach garażowych w których sumarycznie jest dostępnych 74 miejsc postojowych. Dla Twoich gości przygotowaliśmy ogólnodostępne miejsca postojowe zlokalizowane na zewnątrz. W budynku znalazło się również 14 boksów garażowych, które doskonale sprawdzają się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Inwestycja Arka Nova znajduje się w Skawinie (0.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Arka Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Arka Nova w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 96 metrów kwadratowych , w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wysoka jakość inwestycji, atrakcyjna architektura, a także doskonała lokalizacja osiedla sprawia, że ARKA NOVA to znacznie więcej niż komfortowe apartamenty dla każdego, kto poszukuje wyjątkowego, NOVEGO miejsca do życia. Bliskość rozwiniętej infrastruktury miejskiej, dostęp do licznych punktów handlowych i usługowych, a także różnych środków komunikacji miejskiej sprawiają, że zakup mieszkania w ARKA NOVA to przede wszystkim doskonała inwestycja w Twoją przyszłość.

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arka Nova?

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arka Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1408 metrów od inwestycji Arka Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skawina Jagielnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arka Nova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arka Nova znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Royal International School w odległości 315 m, szkoła w odległości 320 m, przedszkole w odległości 337 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Arka Nova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''OSMED'' w odległości 98 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arka Nova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 83 m znajduje się Globi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arka Nova w odległości 139 m znajduje się boisko / kort, w odległości 481 m znajduje się boisko / kort, w odległości 520 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.08.2022
Data aktualizacji: 13.03.2024
Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K. logo

Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K.

Adres biura sprzedaży:

ul. Balicka 125B, 30-149 Kraków

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023