Arka Nova

Mieszkania na sprzedaż ul. Graniczna/Leśna, oferowane bezpośrednio przez Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

krakowski, Skawina, ul. Graniczna/Leśna
Arka Nova

9 zdjęć

Arka Nova
Arka Nova
Arka Nova
Arka Nova

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Arka Nova dostępne są 62 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Inwestycja ARKA NOVA to nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec zlokalizowany w Krakowie – Skawinie na granicy dwóch miast, przy ul. Granicznej. Dobór lokalizacji pozwolił nam przygotować wyjątkową ofertę dla tych osób, które cenią sobie bliskość centrum korzystając ze wszystkich jego udogodnień, jednak równocześnie poszukują miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku.

Możesz wybrać spośród 67 mieszkań w metrażach od 31 – 105 m2. Apartamenty posiadają przestronne balkony lub zielone tarasy, a na najwyższej kondygnacji znajdziesz 9 penthousów z widokowymi tarasami o powierzchni nawet 130 m2. Architekci zadbali także o potrzeby zmotoryzowanych – pojazdy można parkować w dwóch podziemnych halach garażowych w których sumarycznie jest dostępnych 74 miejsc postojowych. Dla Twoich gości przygotowaliśmy ogólnodostępne miejsca postojowe zlokalizowane na zewnątrz. W budynku znalazło się również 14 boksów garażowych, które doskonale sprawdzają się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Zaprojektowane układy apartamentów od jedno do czteropokojowych gwarantują komfort codziennego życia oraz stanowią doskonałą przestrzeń pod inwestycję. Budynek posiada 2 klatki schodowe oraz 2 windy w celu zapewnienia mieszkańcom najwyższej jakości użytkowania. Lokalizacja pozwoliła na zaprojektowanie apartamentów zwróconych w cztery strony świata – możesz wybrać ekspozycję która jest odpowiedzią na Twoje preferencje. W apartamentach zastosowaliśmy duże przeszklenia, które sprawiają że mieszkania są jasne i przestrzenne.

Na kondygnacji parteru przewidziano również lokale usługowe - które zapewniają mieszkańcom inwestycji dostęp do określonych udogodnień takich jak np. sklep, drogeria kosmetyczna, fryzjer, gabinet kosmetyczny, sklep zoologiczny czy też kawiarnia. Lokale usługowe będą posiadały 40 dostępnych miejsc postojowych. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Architektura budynku połączyła w sobie ponadczasową elegancję i współczesny design. A zastosowane rozwiązania techniczne w postaci odnawialnych źródeł energii, sprawią że zamieszkasz komfortowo i ekologicznie. Apartamentowiec ARKA NOVA cechuje wyjątkowa jakość wykonania i estetyczny wygląd. To efekt długiej pracy zespołu najlepszych architektów, dzięki którym powstał ponadczasowy projekt osiedla o nowoczesnym designie, wpisujący się w najnowsze trendy architektoniczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej odzwierciedla się wysokim standardem mieszkań, dbałością o jakość materiałów, detalami wykończenia oraz wyjątkową lokalizacją inwestycji. A zastosowanie odnawialnych źródeł energii w postaci pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznej pozwoli na obniżenie Twoich rachunków. Budujemy mieszkania mając świadomość indywidualnych potrzeb naszych klientów i tak jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać.

Inwestycja Arka Nova znajduje się w Skawinie, ul. Graniczna/Leśna (0.1 km od Krakowa), jest realizowana przez Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Arka Nova w sprzedaży 62 nowe mieszkania o powierzchni od 31 do 96 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 33 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 31 do 59 m2 (22 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 41 do 96 m2 (29 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 57 do 90 m2 (8 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 68 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

centralne gazowe, wspomagane pompą ciepła oraz instalacją fotowoltaiką

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): 33.000 zł pojedyncze/ 55.000 zł - rodzinne , zakup obowiązkowy.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 62 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 96 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
środki na poczet zakupu mieszkania wpłacane są w transzach zgodnie z harmonogramem płatności na indywidualny numer rachunku powierniczego otwartego.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arka Nova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arka Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Arka Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skawina Korabniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arka Nova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arka Nova znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Royal w odległości 340 m, Royal School w odległości 340 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arka Nova w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 13.05.2022
Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa logo

Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Magdalena Job

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Balicka 125B , Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: