Arka Nova

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Graniczna/Leśna, oferowane bezpośrednio przez

Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Skawina, ul. Graniczna/Leśna

Ceny od: 9 100 zł/m2
Arka NovaArka Nova

15 zdjęć

Arka Nova
Arka Nova
Arka Nova
Arka Nova
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

37 - 96/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Skawina Jagielnia - 1424 m

Przystanek Autobusowy - 87 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 6 placówek edukacyjnych, 1 sklep, 3 obiekty sportowe, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

centralne gazowe, wspomagane pompą ciepła oraz instalacją fotowoltaiką

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca) : 33.000 zł pojedyncze/ 55.000 zł - rodzinne, zakup obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 96 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 100 do 10 400 zł

Opis płatności:

Środki na poczet zakupu mieszkania wpłacane są w transzach zgodnie z harmonogramem płatności na indywidualny numer rachunku powierniczego otwartego

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja ARKA NOVA to nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec zlokalizowany w Krakowie – Skawinie na granicy dwóch miast, przy ul. Granicznej. Dobór lokalizacji pozwolił nam przygotować wyjątkową ofertę dla tych osób, które cenią sobie bliskość centrum korzystając ze wszystkich jego udogodnień, jednak równocześnie poszukują miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku.

Możesz wybrać spośród 67 mieszkań w metrażach od 31 – 105 m2. Apartamenty posiadają przestronne balkony lub zielone tarasy, a na najwyższej kondygnacji znajdziesz 9 penthousów z widokowymi tarasami o powierzchni nawet 130 m2. Architekci zadbali także o potrzeby zmotoryzowanych – pojazdy można parkować w dwóch podziemnych halach garażowych w których sumarycznie jest dostępnych 74 miejsc postojowych. Dla Twoich gości przygotowaliśmy ogólnodostępne miejsca postojowe zlokalizowane na zewnątrz. W budynku znalazło się również 14 boksów garażowych, które doskonale sprawdzają się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Zaprojektowane układy apartamentów od jedno do czteropokojowych gwarantują komfort codziennego życia oraz stanowią doskonałą przestrzeń pod inwestycję. Budynek posiada 2 klatki schodowe oraz 2 windy w celu zapewnienia mieszkańcom najwyższej jakości użytkowania. Lokalizacja pozwoliła na zaprojektowanie apartamentów zwróconych w cztery strony świata – możesz wybrać ekspozycję która jest odpowiedzią na Twoje preferencje. W apartamentach zastosowaliśmy duże przeszklenia, które sprawiają że mieszkania są jasne i przestrzenne.

Na kondygnacji parteru przewidziano również lokale usługowe - które zapewniają mieszkańcom inwestycji dostęp do określonych udogodnień takich jak np. sklep, drogeria kosmetyczna, fryzjer, gabinet kosmetyczny, sklep zoologiczny czy też kawiarnia. Lokale usługowe będą posiadały 40 dostępnych miejsc postojowych. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Architektura budynku połączyła w sobie ponadczasową elegancję i współczesny design. A zastosowane rozwiązania techniczne w postaci odnawialnych źródeł energii, sprawią że zamieszkasz komfortowo i ekologicznie. Apartamentowiec ARKA NOVA cechuje wyjątkowa jakość wykonania i estetyczny wygląd. To efekt długiej pracy zespołu najlepszych architektów, dzięki którym powstał ponadczasowy projekt osiedla o nowoczesnym designie, wpisujący się w najnowsze trendy architektoniczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej odzwierciedla się wysokim standardem mieszkań, dbałością o jakość materiałów, detalami wykończenia oraz wyjątkową lokalizacją inwestycji. A zastosowanie odnawialnych źródeł energii w postaci pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznej pozwoli na obniżenie Twoich rachunków. Budujemy mieszkania mając świadomość indywidualnych potrzeb naszych klientów i tak jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać.

Inwestycja Arka Nova znajduje się w Skawinie, ul. Graniczna/Leśna (0.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.

Inwestycja Arka Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Arka Nova w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 96 metrów kwadratowych , w cenie od 9 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arka Nova?

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arka Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1424 metrów od inwestycji Arka Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skawina Jagielnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arka Nova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arka Nova znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Royal International School w odległości 311 m, szkoła w odległości 315 m, przedszkole w odległości 333 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Arka Nova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''OSMED'' w odległości 104 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arka Nova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 89 m znajduje się Globi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arka Nova w odległości 132 m znajduje się boisko / kort, w odległości 473 m znajduje się boisko / kort, w odległości 519 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 04.04.2024
Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa logo

Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Magdalena Job

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Balicka 125B, Kraków

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: