Osada Dębowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Smolec, oferowane bezpośrednio przez

Omega Buildings

wrocławski, Smolec, Smolec

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osada Dębowa

8 zdjęć

Osada Dębowa
Osada Dębowa
Osada Dębowa
Osada Dębowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • korty tenisowe
  • sauna

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 324 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: W każdej klatce znajduje się 7 komórek lokatorskich, o powierzchni od 1,97 m kw do 3,00 m kw., w cenie od 7200 do 9000 zł. Informacja o dostępności komórek lokatorskich w biurze sprzedaży dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) : Indywidualne miejsca postojowe naziemne, zamykane na blokadę, w cenie 7600, O dostępność miejsc postojowych proszę pytać w biurze sprzedaży. Istnieje możliwość dokupienia miejsc postojowych przy innych budynkach na inwestycji.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Osada Dębowa logo

Osada Dębowa to zespół kilku budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej / 3 kondygnacje + poddasze użytkowe /. Każdy budynek składa się z sześciu bądź siedmiu klatek ; po 12 mieszkań w klatce. Zaprojektowaliśmy funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze lokale to 2-pokojowe z aneksem kuchennym (pow. od 34,81m kw do 37,75 m kw),następnie 3-pokojowe i 4-pokojowe ( od 54,62 m kw do 73,9 m kw). Na drugim piętrze usytuowaliśmy dwupoziomowe mieszkania z poddaszem użytkowym.

Każdy lokal posiada balkon lub taras zielony.

Ponadto zaraz obok wejścia do klatki, na poziomie zerowym, umieściliśmy komórki lokatorskie od 1,72 m kw do 3,00 m kw.

Do każdego mieszkania można dokupić indywidualne miejsce postojowe zewnętrzne wyposażone w zamykany pachołek.

Każda klatka wyposażona jest w ekonomiczną kotłownię centralną dla wszystkich mieszkań.

Inwestycja posiada pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogi, plac zabaw, zieleń, oświetlenie, miejsca parkingowe, wydzielone śmietniki.

Dla wygody mieszkańców Osady Dębowej firma Omega Buildings B współpracuje przy organizacji przystanku kolejowego w bliskim sąsiedztwie osiedla. Na terenie osiedla usytuowane są 2 place zabaw.

Dodatkowo deweloper przygotował dla klientów niespodziankę w postaci kompleksu sportowego, który powstał nieopodal osiedla. Obiekt mieści w sobie m.in. halę tenisową, gabinet masażu, siłownię ,salę fitness oraz korty do squasha. Dodatkowo w styczniu 2017r. otwarta zostanie włoska restauracja.Dokładamy wszelkich starań , aby stworzyć osiedle kompleksowe, zapewniające spokój , komfort oraz rekreację.

Mieszkania oddawane są w etapach, klatkami. Część mieszkań jest gotowa, kolejne do oddania w I i IV kwartale 2017r.

Szczegóły i terminy dostępne są w biurze sprzedaży dewelopera.

Inwestycja Osada Dębowa znajduje się w Smolcu (0.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Omega Buildings.

Inwestycja Osada Dębowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 324 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osada Dębowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Omega Buildings przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W każdej klatce znajduje się 7 komórek lokatorskich, o powierzchni od 1,97 m kw do 3,00 m kw., w cenie od 7200 do 9000 zł. Informacja o dostępności komórek lokatorskich w biurze sprzedaży dewelopera..

Lokalizacja inwestycji

Osada Dębowa zlokalizowana jest w Smolcu graniczącym z Wrocławiem od jego pd-zach strony.

Zalety lokalizacji:

- 2 km od granic Wrocławia

- 9 km od Rynku Wrocławskiego

- szybki i wygodny dojazd do Wrocławia, autostrady A4 oraz obwodnicy autostradowej Wrocławia

- możliwość dojazdu do Wrocławia koleją (odległość od planowanej stacji PKP ok 700m) .

- tuż przy inwestycji (100 m) znajduje się przystanek komunikacji autobusowej

- dostęp do bogatej sieci handlowej – Żabka, Dino, Biedronka, Lidl

- bliskie sąsiedztwo Factory (Carrefour, Castorama, Empik)

- dogodny dojazd do Centrum Handlowego Bielany

- placówka żłobkowa, przedszkole, szkoła podstawowa na terenie Smolca

- CSS Smolec - KORTY TENISOWE, KORTY DO SQUASHA, FITNESS, SIŁOWNIA, RESTAURACJA WŁOSKA !

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osada Dębowa?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Dębowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 773 metrów od inwestycji Osada Dębowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mokronos Górny.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osada Dębowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Smoldent w odległości 90 m, Gynea w odległości 93 m, Sonomed w odległości 980 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Dębowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 85 m znajduje się Żabka, w odległości 224 m znajduje się POLOmarket, w odległości 299 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Dębowa w odległości 218 m znajduje się Omega Sport, w odległości 554 m znajduje się boisko / kort, w odległości 618 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: