Osada Dębowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOmega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 275 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osada Oliwkowa(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Smolec, ul. Granitowa (0.5 km od Wrocławia)
  Ceny od: 3 803/m2
  Osada Oliwkowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 36 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k
 • Przyjazny Smolec Etap II(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Smolec, ul. Topolowa (0.8 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 950/m2
  Przyjazny Smolec Etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 33 - 56 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  HLM Deweloper
 • Osada Sportowa(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Smolec, ul. Granitowa (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 4 287 brutto/m2
  Osada Sportowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 63
  Powierzchnia: 36 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Opis Inwestycji

Osada Dębowa

Osada Dębowa to zespół kilku budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej / 3 kondygnacje + poddasze użytkowe /. Każdy budynek składa się z sześciu bądź siedmiu klatek ; po 12 mieszkań w klatce. Zaprojektowaliśmy funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze lokale to 2-pokojowe z aneksem kuchennym (pow. od 34,81m kw do 37,75 m kw),następnie 3-pokojowe i 4-pokojowe ( od 54,62 m kw do 73,9 m kw). Na drugim piętrze usytuowaliśmy dwupoziomowe mieszkania z poddaszem użytkowym.Każdy lokal posiada balkon lub taras zielony.Ponadto zaraz obok wejścia do klatki, na poziomie zerowym, umieściliśmy komórki lokatorskie od 1,72 m kw do 3,00 m kw.Do każdego mieszkania można dokupić indywidualne miejsce postojowe zewnętrzne wyposażone w zamykany pachołek.Każda klatka wyposażona jest w ekonomiczną kotłownię centralną dla wszystkich mieszkań.Inwestycja posiada pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogi, plac zabaw, zieleń, oświetlenie, miejsca parkingowe, wydzielone śmietniki.Dla wygody mieszkańców Osady Dębowej firma Omega Buildings B współpracuje przy organizacji przystanku kolejowego w bliskim sąsiedztwie osiedla. Na terenie osiedla usytuowane są 2 place zabaw.Dodatkowo deweloper przygotował dla klientów niespodziankę w postaci kompleksu sportowego, który powstał nieopodal osiedla. Obiekt mieści w sobie m.in. halę tenisową, gabinet masażu, siłownię ,salę fitness oraz korty do squasha. Dodatkowo w styczniu 2017r. otwarta zostanie włoska restauracja.Dokładamy wszelkich starań , aby stworzyć osiedle kompleksowe, zapewniające spokój , komfort oraz rekreację.Mieszkania oddawane są w etapach, klatkami. Część mieszkań jest gotowa, kolejne do oddania w I i IV kwartale 2017r.Szczegóły i terminy dostępne są w biurze sprzedaży dewelopera.

Inwestycja Osada Dębowa znajduje się w Smolcu, Smolec (0.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k.

Inwestycja Osada Dębowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 324 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osada Dębowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 3 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W każdej klatce znajduje się 7 komórek lokatorskich, o powierzchni od 1,97 m kw do 3,00 m kw., w cenie od 7200 do 9000 zł. Informacja o dostępności komórek lokatorskich w biurze sprzedaży dewelopera..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 324 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: W każdej klatce znajduje się 7 komórek lokatorskich, o powierzchni od 1,97 m kw do 3,00 m kw., w cenie od 7200 do 9000 zł. Informacja o dostępności komórek lokatorskich w biurze sprzedaży dewelopera..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc): Indywidualne miejsca postojowe naziemne, zamykane na blokadę, w cenie 7600, O dostępność miejsc postojowych proszę pytać w biurze sprzedaży. Istnieje możliwość dokupienia miejsc postojowych przy innych budynkach na inwestycji..
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, klub fitness, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, sauna, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Osada Dębowa

Osada Dębowa zlokalizowana jest w Smolcu graniczącym z Wrocławiem od jego pd-zach strony. Zalety lokalizacji: - 2 km od granic Wrocławia - 9 km od Rynku Wrocławskiego - szybki i wygodny dojazd do Wrocławia, autostrady A4 oraz obwodnicy autostradowej Wrocławia - możliwość dojazdu do Wrocławia koleją (odległość od planowanej stacji PKP ok 700m) . - tuż przy inwestycji (100 m) znajduje się przystanek komunikacji autobusowej - dostęp do bogatej sieci handlowej – Żabka, Dino, Biedronka, Lidl - bliskie sąsiedztwo Factory (Carrefour, Castorama, Empik) - dogodny dojazd do Centrum Handlowego Bielany - placówka żłobkowa, przedszkole, szkoła podstawowa na terenie Smolca - CSS Smolec - KORTY TENISOWE, KORTY DO SQUASHA, FITNESS, SIŁOWNIA, RESTAURACJA WŁOSKA !

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Dębowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osada Dębowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolec - Chłopska / Wrzosowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Dębowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Dębowa w odległości 250 m znajduje się Omega Sport.

Data publikacji: 30.10.2014

Data aktualizacji: 14.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie