Jaskółcza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOGBUD Sp. z o.o.

Ceny od: 6 459 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jaskółcza dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
10
3
65,91 m²
2
3
3
64,3 m²
Parter
14
3
65,94 m²
2

Oferty specjalne

 • Promocja

  Projekt koncepcyjny GRATIS!

  Tylko teraz możesz otrzymać projekt koncepcyjny aranżacji wybranego pomieszczenia gratis! Po więcej szczegółów zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Jagiellońskiej 36A, tel. +48 577 787 440. * Promocje i rabaty nie łączą się.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Na bydgoskim Górzyskowie - osiedlu, które od lat znajduje się w czołówce najwyżej ocenianych i najchętniej wybieranych lokalizacji w Bydgoszczy, wybudowaliśmy trzypiętrowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami a halą garażową.Wśród zalet oferowanych mieszkań oprócz atrakcyjnej, nowoczesnej architektury na szczególną uwagę zasługują znakomicie doświetlone pokoje dzięki zastosowaniu panoramicznych okien oraz przestronne, częściowo przeszklone tarasy i balkony.Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania oraz wentylacji. Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu grzewczym, które zazwyczaj znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów.Teren wokół budynku jest ogrodzony, a sąsiedztwo estetyczne i zadbane. Okolica należy do bardzo spokojnych i dogodnie skomunikowanych. W pobliżu znajduje się szkoła z przedszkolem oraz sklepy i punkty usługowe.

Inwestycja Jaskółcza znajduje się w Bydgoszczy, ul. Jaskółcza 30 (2.2 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera OGBUD Sp. z o.o..

Inwestycja Jaskółcza została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jaskółcza pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 64 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 459 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 66 m2 w cenie od 415 957 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OGBUD Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 66 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 415 957 do 447 948 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 459 do 6 796 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jaskółcza

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jaskółcza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Jaskółcza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Solskiego / Kossaka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jaskółcza znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 32 w odległości 80 m, Przedszkole nr 24 w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jaskółcza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jaskółcza w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.06.2017

Data aktualizacji: 14.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie